СЕПТЕМВРИЙСКИ мами 2018

  • 53 359
  • 731
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 7 862
Twinkie, от супермаркет BMB в Дианабад, вчера заредиха разкошни гръцки дини, мммммм, днес отивам за още.
Но сигурно навсякъде ще получат като има вече.

# 511
  • Мнения: 138
Супер! Аз едни турски млясках, ама нещо цък е положението.. Grinning започвам да търся гръцките дини като наследство! Grinning

# 512
  • Мнения: 1 435
Момичета какво значи гиварадитас мл?

# 513
  • Мнения: 2 124
Момичета какво значи гиварадитас мл?

# 514
  • Мнения: 209
Здравейте, аз съм в 20с.4д. и мисля че ме хваща някаква депресия, мнооого ми е притесненоо и цяла вечер не съм спала да мисляя, къщата в която ще живеем живот и здраве е доо никааадее има адски много работа, мъжа ми и техните се занимават със земеделие и месец и половина няма мърдане от градините, в къщата която живеем е за ремонт, сменихме дограмата и всичко е в мухъл стаята ни е малка, трябва разместване да освободим място за кушара и другите принадлежности за бебчо, просто ума не ми го побира с толкова много  работа и ремонти дали ще успеем аз съм с малка заплата майка ми също, баба ми и дядо ми някак си не ми изглеждат вълдушевени пък те имат повече средства с който да помогнат но това няма да стане на мъжа ми никой не му помага за къщата, всичко сам прави и вече е скапаан, аз се притеснявам дали ще има средства да закупя всичко за бебчо простоо не знааам а времеето напредва ! Съжелявам че ви занимавам с мойте проблеми, но може да има друга  мама която има същите притеснения като мойте, и да се подкрепяме взаймно, аз останах само с 1приятелка другите като разбраха че съм бременна вече са ме отписали... Но всеки с интересите си ... Съжелявам за дългия пост мисля че ще ми олекне като споделя .

# 515
  • Мнения: 138
Мами, да информирам, че сайта baby.bg имат годишнина и наистина имат добро намаление на доста артикула. Аз примерно като привърженик на колички Кам много ми допада идеята да похарча 200лв по-малко за модела, който бях набелязала преди доста време Grinning
https://www.baby.bg/birthday2018/

# 516
  • Мнения: 2 124
Здравейте, аз съм в 20с.4д. и мисля че ме хваща някаква депресия, мнооого ми е притесненоо и цяла вечер не съм спала да мисляя, къщата в която ще живеем живот и здраве е доо никааадее има адски много работа, мъжа ми и техните се занимават със земеделие и месец и половина няма мърдане от градините, в къщата която живеем е за ремонт, сменихме дограмата и всичко е в мухъл стаята ни е малка, трябва разместване да освободим място за кушара и другите принадлежности за бебчо, просто ума не ми го побира с толкова много  работа и ремонти дали ще успеем аз съм с малка заплата майка ми също, баба ми и дядо ми някак си не ми изглеждат вълдушевени пък те имат повече средства с който да помогнат но това няма да стане на мъжа ми никой не му помага за къщата, всичко сам прави и вече е скапаан, аз се притеснявам дали ще има средства да закупя всичко за бебчо простоо не знааам а времеето напредва ! Съжелявам че ви занимавам с мойте проблеми, но може да има друга  мама която има същите притеснения като мойте, и да се подкрепяме взаймно, аз останах само с 1приятелка другите като разбраха че съм бременна вече са ме отписали... Но всеки с интересите си ... Съжелявам за дългия пост мисля че ще ми олекне като споделя .
Здравей,
Всичко ще се нареди не се тревожи за материалната част. С бебо да сте живи и здрави а останалото се случва. Ние нов апартамент си купихме и го правим в продължение на почти година съответно още не живеем там също имаме още работа, но мисля положително, че ще успеем да сме живи и здрави нещата се случват.Не се тормози с негативни мисли.

# 517
  • Мнения: 2 070
Никита, всичко ще бъде наред. Карай я по-спокойно и да не ти пука Simple Smile Ние миналата година си купихме апартамент и още не сме започнали ремонта. Като гледам и с какво темпо търсим майстори най-вероятно няма да успеем да го ремонтираме до септември и да се нанесем. В началото и аз се притвснявах, но взе да не ми пука много. Важното е всичко да е наред с бебето. Отделно имаме и други разходи по баткото, брекети, екскурзии, такси за курсове и т.н. и едва ли ще можем да съберем нещо  за ремонта и обзавеждането. Мисли позитивно и всичко ще се нареди. Simple Smile Когато му дойде времето.

Между другото нямам гестационен диабет. Резултатите ми са супер.

# 518
  • Мнения: 434
Може ли някой да публикува линка за проверка на резултат от изследвания. Ровя и старата и тази тема но нищо не откривам..

# 519
  • Мнения: 138
Може ли някой да публикува линка за проверка на резултат от изследвания. Ровя и старата и тази тема но нищо не откривам..

https://ngl1.infoart-bg.net/cgi-bin/WebAccess/AssyChk

# 520
  • Мнения: 269
Никита, бъди спокойна мила! Нашият апартамент е изключително малък, само три малки стаички, едвам се побираме ние с мъжа ми, пък с детето не знам как ще се оправим. Сигурно ще заприлича на някоя барака с всичките му проходилки, батути, играчки.... Искаше ни се да си купим по- голям и този са го продадем, дори гледахме апартаменти, но са прекалено скъпи за бюджета ни в момента. Бъди спокойна, всички имаме подобни мисли и притеснения.

# 521
  • Мнения: 138
Nikita192, спокооойно, не си сама! И нашият апартамент е малък, 3 стаички, едвам ще намерим място за кошарата в спалнята Grinning. Мислихме да взимаме по-голям, но на всичкият зор решихме да го оставим за близкото бъдеще... Всичко ще се наред! Simple Smile

# 522
  • Мнения: 215
И аз имам такива притеснения... И като гледам цените на количките и повечето неща за бебета ми се завива свят. И ние правим ремонт в момента и решихме да боядисаме сами, поне от това да спестим пари... Всичко е скъпо в наши дни и особенно ако тепърва трябва да взимаш всичко наведнъж, но все пак не е нужно да е лукс, за да расте едно дете здраво и щастливо. Аз имах чудесно детство, а родителите ми не са били такива, че да се чудят къде да си изхарчат парите. Любов и спокойствие , живот и здраве всичко се подрежда.

П.п. имам един много тъп въпрос Grinning Има ли разлика между шише за хранене и шише за водичка ? Простете некомпетентността ми, но не мога да се ориентирам из между всички видове. И тези, които са антиколик действат ли наистина така?

# 523
  • Мнения: 151
Явно всички имаме такива притеснения .Ние пък сме е голям апартамен ,но със свекърва .Искахме да и купим нещо по малко но за момента няма как така че навсякъде има по нещо .Да сме живи и здрави и да имаме красиви и здрави бебета пък другото ще се нареди Simple Smile

# 524
  • Мнения: 434


П.п. имам един много тъп въпрос Grinning Има ли разлика между шише за хранене и шише за водичка ? Простете некомпетентността ми, но не мога да се ориентирам из между всички видове. И тези, които са антиколик действат ли наистина така?

Аз имам скромен опит с шишетата. За хранене и вода нямат разлика. Разликата е в големината на отвора на биберона от който пият. А относно антиколик шишетата... Имах две, комплект към помпата за кърма, не можеше да изкара нищо от тях. Иска се повече сила, имитира сукане.
В началото е хубаво да имаш две шишета от по-малките. А ако кърмиш и толкова няма да ти трябват.

Общи условия

Активация на акаунт