ПЧМГ - 2 тема

  • 81 617
  • 747
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 10 607
Директорско контролно си има открай време и то е част от поддържането на високо ниво на подготовката.
За децата в класа на сина ми никога не е било драма или стрес.
Съществуването на това контролно ни беше разяснено на първата родителска среща в пети клас.

# 526
  • Мнения: 17
Благодаря на всички! Разбрах ви:)

# 527
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
И по Бел ли има директорско? Сега го чувам...

# 528
  • Мнения: 111
Синът ми е 5 клас в ПЧМГ, първия срок имаха по мат, БЕЛ и АЕ. Сега щели да имат само по математика и било проблем само ако е под 50% резултатът. Това е информацията, която аз имам.

# 529
  • Мнения: 106
Здравейте! Моля тези от вас, на които децата им вече са минали през това да споделят опит. Детето е 5 клас в ПЧМГ. Предстои някакво директорско контролно по математика. С каква тежест е то, защото от доста места чувам/ а не ми се иска да вярвам/, че ако изкарат по-малко от 75 точки децата не продължават да учат в училището.
Чувам, че има в годините доста освободени деца. В кои ситуации се случва това? Благодаря за отговорите.

Не се притеснявайте въобще. Това с изключването не знам защо всяка година го повтарят, но в класа на моя син имаше деца с под 50т. и не бяха изключени. Това е просто проверка според мен до каква степен децата са усвоили материала по математика и как госпожата е успяла да им го предаде. Просто поредния изпит и детето Ви въобще не трябва да се стресира, а по-малко и Вие Simple Smile.  Успех!

# 530
  • Мнения: 1 686
Здравейте, имам следният въпрос за приема в 5 клас в ПЧМГ - за съжаление синът ми има  малко по-малко от 75 точки на НВО по БЕЛ, а доколкото знам този минимум е изискване за прием. Въпросът ми е прави ли се компромис с това изискване при високи резултати на изпита или няма никакъв смисъл да се участва в изпитите изобщо. Извинете, ако въпросът ми е неуместен, и предварително благодаря.

# 531
  • Мнения: 8 243
Здравейте, имам следният въпрос за приема в 5 клас в ПЧМГ - за съжаление синът ми има  малко по-малко от 75 точки на НВО по БЕЛ, а доколкото знам този минимум е изискване за прием. Въпросът ми е прави ли се компромис с това изискване при високи резултати на изпита или няма никакъв смисъл да се участва в изпитите изобщо. Извинете, ако въпросът ми е неуместен, и предварително благодаря.

Изпита на ПЧМГ е с най-голяма тежест. Не мисля, че ще направят проблем за тези точки.

# 532
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
От друга страна изпитът на Пчмг е доста по-труден ит 4-класно Нво..

# 533
  • Мнения: 1 686
От друга страна изпитът на Пчмг е доста по-труден ит 4-класно Нво..
Да, знам, че е по-труден, ставаше дума за НВО-то по български език.
Много благодаря за мненията, още малко ще помисля дали да го записвам за изпитите.

# 534
  • Мнения: 29 347
Обади се и питай в училището. Ще ти дадат най-актуална информация.

# 535
  • Мнения: 7
Здравейте, дали се знае кои ще са учителите  по МАТ и БЕЛ за петокласниците догодина?

# 536
  • Мнения: 8 243
Здравейте, дали се знае кои ще са учителите  по МАТ и БЕЛ за петокласниците догодина?
Петя Тодорова и Таня Стоева извеждат 7 клас тази година. Предполагам, че ще вземат пети.
По БЕЛ е сегешната преподавателка отдавна иска да излезе в пенсия, пък и класовете вече са 4.

# 537
  • Мнения: 7 159
Петя Тодорова може би ще поеме 8 клас, но пък Ирина Шаркова извежда 12-ти клас.
Мисля, че една от двете ще поеме 5-ти клас.
Таня Стоева отдавна иска да се пенсионира.
Може да има нови попълнения сред учителите.
Зависи и колко осмокласни паралелки ще приемат тази година.

# 538
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Петя Тодорова ще продължи с гимназистите. Светлана Илионова?

# 539
  • Мнения: 7
Благодаря за отговорите на всички!

Общи условия

Активация на акаунт