На пазар във Варна - 49 тема

  • 65 828
  • 775
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 2 761
Минах и си излязох. Огромни опашки за пробните, още по-огромни на касите. Сякаш дрехи няма по магазините ooooh! Но и аз се чудя, по принцип има обявено намаление от 13 юни, а в събота не мисля, че имаше намалени неща. Дали днес вече има? Харесах за дребния бански и сандали, и за мен си набелязах къси панталони, някой от тези дни ще мина, дано лудницата е по-малка.

Да, моята идея е , че няма да пробвам бебешките дрехи, а само взимам и вече на касата ще се моля да няма много хора.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 25 320
Е, то вече няма да е такава лудница. В събота беше така заради промоцията "вземи 3, плати 2". Но в други градове доколкото разбирам са почнали сезонните намаления, чудя се нашите дали също ще ги пуснат или ще се халосват и ще държат цените като за новооткрит магазин.

# 707
  • Мнения: 11 747
А наистина ли е двойно по- голям магазина? Поне не са ли направили повече каси?

# 708
  • Варна
  • Мнения: 36 799
Да, всъщност какви точно промени има? Аз още не съм се прежалила да намина.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 25 320
Нямам представа дали е по-голям, не мога да преценя. чак двойно абсурд. Ами тотално различно е подреждането, мъжкото май е отляво, където преди беше детското, момчешкото е наляво и после вдясно, където преди беше мъжкото, а момичешкото е до него, демек като влезеш караш направо и подминаваш дамското... Нещо в тоя дух. Касите ги мярнах в ляво, в дъното, където преди бяха детските неща, но дали бяха повече не знам, лудницата и опашките бяха безумни и много не се загледах. Аз не виждам особен смисъл от тези промени, само размениха местата на секторите, че и 2 месеца се мотаха, но както и да е.

# 710
# 711
  • Мнения: 184
Мами, във Варна има ли магазини, в които се продават полски пантофки на Ренбут, Зетпол и подобни? Ако-да, може ли ориентировъчни координати. Не сме от града, но го познаваме сравнително добре.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Виждали ли сте затворени сандали с квадратен ток и катарама около глезена? Не много високи, може и равни. Къде да търся?

Виж тези https://www.martinishops.com/category/prolet-lyato-26.html?r=sit … _id=26&page=3 , постоянно ми излизат като реклама във фейса ,имат физически магазин някъде на бул. Владислав. Може да ти хареса нещо, имат такива модели за каквито питаш.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 2 761
Къде предлагат изработка на долни чаршафи с ластик с различни десени и размери ?

# 714
  • Варна
  • Мнения: 36 799
На Червения има магазин за спално бельо - Сладък сън. Може там да провериш. Имат и шивачка, много е добра.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 25 320
На пазара (по-точно където са гаражите) също има магазинче, където шият и продават спално бельо. Тук има контакти:
http://dzeta.info/contact.php
Почти всичките ни чаршафи са от там.

# 716
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 803
Тази вечер забелязах,че са махнати черните чували от табелите за Синя зона в уличката под Орбита.Ще се плаща с СМС,но аз лично не видях някъде да е упоменато за пускане на СМС за половин час.Пишеше също и максимален престой 3ч.Що за простотия????

# 717
  • Варна
  • Мнения: 4 962
Навсякъде е така, във всички градове. Това се води зона да краткотрайно паркиране.
https://news.varna24.bg/797405.html
Табелите вече са видни, защото трябваше на 25.06 да влезе в сила с 1 месец гратисен период, но пак е отложена.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Според мен, отдавна трябваше да сведат до знанието на гражданите Наредбата за експлоатация на синята зона. За да знаем своите права и задължения, от кога влиза в действие, начини на плащане, всичко. Явно обаче, такава не съществува и всичко се прави в движение. Пълен абсурд! Като започнем от начина на маркиране- къде има зона с очертания подобни на прекъсната пътна маркировка, а не цялостно очертаване на паркомясто?
Мен много ме интересува как се урегулира паркирането на живущите и ползването на служебните места. В районите, които често ми се налага да паркирам въпреки очертанията продължават да се слагат туби, столове, въжета, които пазят конкретни места и сърдити охранители обикалят около тях. Пред банков клон на Сан Стефано има две места за електромобили, но банката слага табела ИНКАСО и те не могат да бъдат ползвани по предназначение!

# 719
  • Варна
  • Мнения: 36 799
Изобщо не вярвам, че тая зона ще заработи както трябва. Много недомислени са според мен нещата.

Общи условия

Активация на акаунт