На пазар във Варна - 49 тема

  • 65 782
  • 775
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Има доста информация, и Наредба съм срещала. Странно е че за отлагането имаше публикации, а сега не. Иначе току що спрях около басейна,  и тук табелите са открити.  Така или иначе има гратисен период.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Да, има Наредба от януари 2018, но тя определено не отговаря на това, което е направено до момента, за да влезе синята зона в действие. Нито има виртуален паркинг метър, нито обществен такъв. Няма обозначени с пътен знак служебни места, а се ползват като такива и т.н.
http://varna.obshtini.bg/p.php?i=3300108&b=0
Нямаше нужда да откриват топлата вида, хората от десетилетия са го измислили. Просто липсата на воля за събиране на приходи за Общината е необяснима.
Няма да се учудя, ако на 15.08 дойде Вседържецът на Вселената да реже лентички и обяви, че варненци пак не са готови и платежоспособни, и затова няма да има синя зона.

Последна редакция: вт, 26 юни 2018, 08:13 от Blue Turquoise

# 722
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Изобщо не вярвам, че тая зона ще заработи както трябва. Много недомислени са според мен нещата.
То през последните години във Варна има ли нещо, замислено и работещо както трябва? Пълен позор, а си траем, че и ръкопляскаме на некадърните управници... Издънка след издънка, вече нищо не ме учудва, даже не се и ядосвам.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Много точно казано! Живеем в град на абсурда! Не мога да не се ядосвам, защото ежедневно се засяга неприкосновеното ни право на собственост, често се застрашава живота на децата ни и нашия, заради престъпно безхаберие.

# 724
  • Мнения: 11 747
Аз вече се опитвам да си съхранявам нервите.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 36 738
И аз ама като видя цената на горивата и всичко съхранено отива по дяволите.

# 726
  • Мнения: 11 412
Къде преди Виница се продават колове дървени или арматура за домати?

# 727
  • Варна
  • Мнения: 556
Момичета, препоръчайте ми кучешки фризьор за постригване на померан Blush

# 728
  • Варна
  • Мнения: 36 738
Тук си подстригвах моето куче, доволна бях. И цените са нормални.

https://spravochnik.framar.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0% … D0%BE%D0%B2%D0%B0

# 729
  • Мнения: 1 656
Къде преди Виница се продават колове дървени или арматура за домати?

по горния път през траката, от светофара  към табелата виница има няколко градински центрове в ляво, тоест  преди да влезете във Виница в ляво се оглеждайте по пътя

# 730
  • Мнения: 10 758
Къде преди Виница се продават колове дървени или арматура за домати?
До Копитото има дърводелец. Преди това, тръгваш към Виница и след Кауфланд от лявата страна на пътя, срещу бившия ресторант Лотос до автомивката също продават.

# 731
  • Мнения: 11 412
Благодаря!

# 732
  • Мнения: 375
От къде във Варна мога да си купя нещо като туника за плаж? Нещо с, което мога да стоя когато не съм във водата? Леко прозрачно, да покрива дупето Simple Smile

# 733
  • Мнения: 286
Здравейте, правим ремонт на спалнята и съм на вълна обзавеждане. Бихте ли препоръчали фирма, с нормални цени за производство на мебели. И разбира се да работят качествено. Може и магазин Simple Smile

# 734
  • Варна
  • Мнения: 1 242
Здравейте! Идеи къде мога да намеря светеща гривна? Мисля да я сложа на вратлето на пинчера, че трудно се забелязва в тъмното. Wink

Общи условия

Активация на акаунт