Ужасни, смешни срещи

  • 292 319
  • 1 531
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 13 225
И аз бих била в шок, честно казано Grinning

# 1 366
  • Мнения: 29 803
Да, бе, ужас....И това 20-ина годишни, не да са някакви старчоци да кажеш.....

# 1 367
  • Мнения: 13 225
Ти сегашните 20 годишни ако видиш какви са странни... Grinning

# 1 368
  • Мнения: 1 258
В Западна Европа жените не се епилират отдавна, даже мишниците си оставят обрасли. Един вид защо да си правят този труд, само за да отговарят на някакъв стандарт. И не е голяма работа, на никого не му прави впечатление.
Мъжете там, дори не обратните, са приятно поддържани. Или може би са си нормални, а ми се струва така, защото сравнявам с наш Бай Ганьо.

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 22:51 от AryaSt

# 1 369
  • Пловдив
  • Мнения: 1 440
Да не е нова мода?

# 1 370
  • Бургас
  • Мнения: 6 966
Но с направени вежди, по женски, бях видяла почти всички млади цигани (около 20-30-годишни) в автобуса.

Да, това сега е някаква мода при тях. Всичките са по калъп. Интересно, преди повече от 15г с мъжа ми бяхме на почивка в Анталия и тогава всичките млади местни мъже да кажем до към 30г бяха така направени.

# 1 371
  • Португалия
  • Мнения: 4 232
В Западна Европа жените не се епилират отдавна, даже мишниците си оставят обрасли. Един вид защо да си правят този труд, само за да отговарят на някакъв стандарт. И не е голяма работа, на никого не му прави впечатление.
Мъжете там, дори не обратните, са приятно поддържани. Или може би са си нормални, а ми се струва така, защото сравнявам с наш Бай Ганьо.
в коя западна Европа е това??
не съм забелязала такава тенденция

# 1 372
  • Мнения: 90
Еха, каква тема. Някак си съм я пропускала до сега. Отне ми три дена да я изчета. А аз си мислех, че само на мен ми се случват разни кретени. И да не е само коментар, 2 случки от много многото.
Средните ми 20 години, един "младеж", няколко години по-голям,  общи познати се завъртя около мен. Накрая се навих да излезем на среща.
Пристигам аз в заведението, няма го, е случва се, чакам и на около 10-тата минута си поръчах един коктейл, да не седя само така на масата. На 20-тата минута взех да се чудя дали да си тръгна или да си поръчам вечеря, заведението беше добро. Пристигна на 25-тата минута, и каза, - А, май съм закъснял малко ... (не се извини)
Последва яростен монолог колко е велик и неотразим и всички само на него чакат и земята няма да се върти ако не е той.
Не успях да взема много думата, но поне храната беше много добра, та търпях.
Накрая идва сметката - Ай, ама аз в бързината съм си забравил портмонето ... Платих и тръгнах да излизам и се чудех дали да вървя до в къщи (не е много) или такси (тъмно е).
И той ми изръсва - А, ама ти нали си наблизо, ще се прибереш сама.
Прибрах се и съвсем сериозно си мислех, че повече няма да го видя, поне така се надявах.
На другият ден ми звъни - Е, добре браво, издържа теста, сега може да ми бъдеш приятелка.
? Какво? - Ами да, те жените са много меркантилни и ако бях дошъл с новата си кола щеше да ме харесаш заради нея ...
WTF? Е, това не му го казах, ама му казах, че няма как да му стана приятелка, защото той не е издържал теста.

Другата история, долу горе пак в този период, 2-3 години по-рано.
Аз студентка, завършвам. Тоя също, някаква съседна специалност.
Виждахме се понякога в общи компании, но аз си имах стабилен приятел и не обръщах внимание наоколо. Случката е от няколко месеца след като се разделих с голямата 4 годишна любоф. Още бях позамаяна, ама излизах с колеги за разведряване.
Тоя се заувърта около мен, мили жестове ... мили приказки.
Аз бях 50/50, не ми беше неприятен, но и чак толкова не го харесвах. Един ден, не помня точно по какъв повод, но ми предложи да минем през квартирата му, май да вземем пиене и да продължим към едно парти. ОК, отиваме и той още с влизането ми налетя, аз бая се стреснах, не очаквах чак такава атака, не, че съвсем не ми е минавало през акъла за секс с него (доста добре изглеждаше), ама така напористо. И за това се дръпнах и тръгнах към вратата да излизам.
И той - Ама ти какво, не искаш ли? И аз докато се чудя какво да кажа ... Ами май не ... И той - ама защо, с Хикс си спала, а с мен не искаш? Направо ми идваше да го ударя с нещо тежко, но нямаше нищо ноколо. Успях да си тръгна без поражения.
А човекът имаше шансове, докато внезапно не разбрах колко е тъп.
Мислех, че историята ще свърши до там, ама не.
Разбрах, че се хвалел, че е спал с мен. Е, бая се ядосах.
Срещнах "случайно" клюкарката на випуска и тя естествено ме попита какво става с мен и ... .
Аз -"Какво да става, нищо, трябваше да го зарежа, хем му е много малък, хем не знае какво да прави и е много зле в леглото, свършва за 1 минута ... и е много стиснат с парите. Оставих го, не става"

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 06:41 от VeViV

# 1 373
  • Мнения: 362
Да споделя и аз една моя изцепка от първата ми среща с настоящата ми половинка - писал съм я вече в друга тема но копирам и тук:
Татко ви да се похвали с нещо прясно. Уикенда си бях уговорил среща с една дама (за справка - разведен мъж гонещ 50 и живеещ с двете деца съм, та опциите за срещи се броят на пръстите на едната ми ръка). Направих резервация в един приятен ресторант, даже си бях взел риза специално за повода - абе с две думи бях се постарал да направя впечатление. И тя се беше постарала също, да не кажа дори повече от мен. Взех я и влизаме в ресторанта, вечеряме - тук е момента да отбележа, че аз попринцип съм ящен и не го и крия та не беше скромна масата. Прекарваме си страхотно, разговора върви и вече става късно и ни подканват да ориентираме да плащаме и да си ходим. И тук татьо ви се изложи като кифладжия - преди съм ходил в ресторанта и знам, че може да се плаща с карта и небрежно казвам на сервитьора, че ще платя с карта, при което той ме застрелва: "Ами...ПОС терминала ни не работи" CloseCloseClose и татко ви нали е модерен и ходи само с карти, няма два лева в джоба си, а сметката е достигнала трицифрена сума благодарение на лакомията ми. Навън вече е тъмно гони полунощ и нямам идея къде има наблизо банкомат, че да отскокна да изтегля, а кандидат-възлюбената ми всякаш го прие като намек, че тя трябва да плати. Е оправи тя сметката, а аз не мога поглед да вдигна от земята. Закарах я до тях, 100 пъти настоявах да и върна парите, но тя все студено вика, че нямало проблем и тн. Нещо ми подсказва, че втора среща няма да има...Frowning1
За щастие успях да спася положението в последствие и сега сме щастливи заедно, но за малко всичко да приключи там.
А за западноевропейките - ще кажа само, че като гледам какви са “хубави” и “поддържани” напълно разбирам защо има толкова много гейове там. Аз дето съм доста окосмен, щом им завидях за “кожухчето” на ръцете и краката…

# 1 374
  • Мнения: 29 803
Въх! Голяма изцепка.  Добре, че си успял да оправиш нещата.

# 1 375
  • Мнения: 5 582
Е, изцепката е на ресторанта. Би следвало да предупредят още преди поръчката, че не им работи ПОС терминала. Ами ако и дамата нямаше пари в брой?

# 1 376
  • France
  • Мнения: 12 978
Случвало ми се е в Белгия нещо подобно и е много неприятно. Аз също никога нямам пари в брой освен някакви стотинки. Съчувствам

# 1 377
  • София
  • Мнения: 4 359
Изцепката абсолютно е на ресторанта. Да, случва се, ама като има такъв проблем е редно да кажеш в началото - "Извинете, да Ви предупредя, че постерминалът не ни работи и плащането с карта е невъзможно" Тогава, може би ще има шанс човекът да изтича донякъде, да хване транспорт и да изтегли пари кеш. Аз също не обичам да ходя с кеш в себе си и ми се е случвало, за щастие на места, където мога да оставя полкупката, докато в ресторант няма как да върнеш поръчката. Е, има, ама не е особено красиво Simple Smile
На мацката с онзи дето се хвалел - много оригинално си го върнала. Аз много бих се ядосала и признавам, че може би щях да обяснявам, че не съм спала с него, обаче твоето решение е топ. Това заслужава!

# 1 378
  • Наблизо
  • Мнения: 6 202
Татко,както са казали колежките-изцепката е на ресторанта.Такива неща се съобщават предварително.И аз плащам само с карта,вече буквално само с телефон и имам 20 цента.Сигурно.Колкото да си платя тоалетна(че в Германия има лели отпред с поднос ).
Ммм да кажа за някаква ужасна среща..
Аз хлапе и излизам с един,който супер много харесвам.Той ме е поканил,пием сокче (ученици бяхме) и той ми обяснява как бил влюбен в негова приятелка?! А аз стоя и слушам.Прекрасно.
После с приятелките ни го направихме на две стотинки.Въпреки,че на мен ми беше гадно.Така и не разбрах защо аджеба ме покани да излизаме,за да ми говори колко бил влюбен…в друга.

# 1 379
  • Мнения: 373
И аз браво на Татко Гризли, че е спасил положението, чак ми е любопитно колко е трябвало после да ухажва още дамата Smiley Innocent  За гафа, аз например винаги имам 1 карта + брой, но по-малки суми. В подобна ситуация може би щях да имам 100-200 лв макс /не се оливам, предостатъчно за моята част + нещо отгоре/, но с мъж явно винаги може да не стигнат. Абе трябвало е да ви направят някакъв сериооозен комплимент от ресторанта, едно че сгафват те ами и без малко да ти преобърнат съдбата Grin

Общи условия

Активация на акаунт