Омръзна ми да съм сама

  • 46 877
  • 540
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
И какъв ми е проблемът?!
Проявяваш агресия всеки път, когато решиш, че някой поставя под съмнение твоята суперност. Вече няколко пъти в темата. Това много си личи и много дразни.
Освен това имаш адски странно възприятие за света. Аз например не разбирам как на 24 смяташ онлайн запознанствата за кофти, а търсиш съвет в бг-мама, дето е станала повод за стотици вицове. Освен това ми е много показателно, че подскачаш като ужилена при споменаването на твоята личност и психолог в едно изречение. Драпаш за семейство и деца на 24.
Мисленето ти е характерно за живот в малък, клюкарски град, независимо от ценза и професията ти.
Ако съм познала, бих посъветвала да се махнеш оттам и да идеш в някой голям град - това като начало.

# 61
  • Мнения: X
Интернет не е   подходящо за запознанство, Ясно ми стана от  това. Дааам, друго си е живото  запознанство, Ясно ми е това. Живеем в модерни времена, съвременни телефони бе карай кво пък.....  И на живо да се запознаеш, тъпия  си е тъп, биещия жена си ще продължава да бие, крадеца си е крадец, реалния си е реален. Залепи си табела на челото, че търсиш мъж на вън сред приятели в работата по  баровете дискотеките.  Така със сигурност ще се  реален ухажор а  не от  интернет...

# 62
  • Мнения: 247
Не, не, не. Не проявявам никаква агресия. Напротив-някои от коментарите тук са хапливи и подигравчиви. Нямам суперност, както и впрочем никой няма. Не подскачам за психолога, просто исках доизясняване. По темата с онлайн запознанствата-всеки има право на лично мнение, независимо от възрастта, нали така?
Не разбирам и как от няколко коментара анализира мисленето ми в цялост и го свърза с малък и клюкарски град? Май ти си психолог или поне ти се иска да бъдеш-без агресия бай дъ уей, джъс опиниън Simple Smile)

# 63
  • Варна
  • Мнения: 36 841
Аз не знам как човек може да се притеснява, че е сам на 24 години. Че аз тогава живот си живеех и последното нещо в главата ми беше сериозното обвързване с някой, а децата бяха нещо, от което се пазех като дявола от тамян.

# 64
  • Мнения: X
На салса. Там били неофициални места за срещи.

глупости, престанете да рекламирате тези сайтове,  които са създадени с основна цел Приход на пари. Най Най голямата глупост са подобен вид сайтове, които за да ги ползваш са ти необходими "ИЗЛИШНИ" пари

# 65
  • Варна
  • Мнения: 36 841
Сайтове ли? Кой говори за сайтове бе, човек?!? Салса! Танци! Латино танци за да съм конкретна.

Май не ти е силна страна българският...

# 66
  • Мнения: X
Сайтове ли? Кой говори за сайтове бе, човек?!? Салса! Танци! Латино танци за да съм конкретна.

Май не ти е силна страна българският...
[/quote

Моя е грешката,  извинявам се

# 67
  • София
  • Мнения: 62 595
сайтовете за запознанства са за хора, които търсят секс, еднократен, многократен, но само и единствено секс.

# 68
  • Мнения: X
Към авторката: Влюбвали ли сте се?

# 69
  • София
  • Мнения: 17 902
Аз съм минала през купчина мъже, които сама съм намерила в нета, пробвала съм години наред, губила съм време с неподходящи... Но ти гарантирам, че ако целенасочено не бях отделила време да си намеря мъж, до сега щях да съм сама,
Значи не си нищо особено, щом ти се налага целенасочено да обикаляш като сврака с хъс да намериш купчина мъже.
А от там следва, че не ти приляга да си груба с авторката.
Съгласна съм с Дорис. Темата само ще я сдуха повече.
Салсата и танците вече и те се превърнаха в свърталище на загорели батковци, надяващи се да ударят нещо.
Намери си някое по- скромно хоби.
Доброволствай.
И не се фиксирай в това. Наистина хората идват, когато най- малко очакваме.
Подкрепям за сайтовете, не бих си търсила там.

# 70
  • INFJ
  • Мнения: 9 635
Според мен имаш нужда първо да се отвориш малко към хората като цяло, казваш, че нямаш много приятели, започни от там. Имаш страх от близост. Започни да говориш с повече хора, натрупай опит, отпусни се, пък тогава търси "принца". Дори перфектният да ти падне на главата в момента, ще го познаеш ли? Не вярвам. Липсата на отношения толкова дълго време вреди много на социалните ни умения. Или ще го отрежеш горкия човек или ще го отблъснеш с неловко поведение.

Не знам до каква степен си осъзнаваш проблема, затова казах, че може да поговориш с психолог, защото тези проблеми обикновено се коренят в семейството и детството и сами трудно можем да ги разрешим.

# 71
  • Мнения: 9 196
Към авторката: Влюбвали ли сте се?


Да - в колежката си. Както е писала. Трудно ще създадат семейство.

# 72
  • София
  • Мнения: 62 595
ужас, чак пък, целенасочено отделяне на време за търсене на мъж, минаване през купчина мъже... Какво е това целуване на жаби наред! Според мен мъж не се търси - просто нещата се случват. Не го разбирам това как на всяка цена трябва да се намери мъж, все едно жената не може да съществува самостоятелно. Разбирам да е за секс само, поне там никой не отказва, ако жена предложи.

# 73
  • Мнения: 247
Към авторката: Влюбвали ли сте се?


Да - в колежката си. Както е писала. Трудно ще създадат семейство.
Май въпросът не беше за теб, или вината е моя, че не съм патентовала авторски права. И да влюбвала съм се, преди няколко години.

# 74
  • Мнения: X
"superstupid" как ти хрумна да напишеш този ник?  не можах  да се въздържа да попитам

Общи условия

Активация на акаунт