Омръзна ми да съм сама

  • 46 797
  • 540
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Ама авторката удобно подминава постовете за нейното влечение към колежка. В крайна сметка влекат я жени, а иска семейство и деца с мъж. Интересно.

# 46
  • Мнения: 630
Авторке,светни ни за сексуалната си ориентация ?
Падаш си по жени,търсиш мъж ... няма как да стане.
Разбери си първо ориентацията и после търси според наученото.

# 47
  • Мнения: 25 817
Хахаха, научили сте нова дума. Модерна. Аз преподавам математика, но може да помоля някоя колега по български да се заеме, да я дискутирате

Това че си падаш (и) по жени, може да ти е голям плюс в търсенето на мъж. Simple Smile
за една нощ Laughing

# 48
  • Мнения: X
Здравейте,

На Ваше място бих поработил над това, че нямате много приятели - това е доста тъжно независимо от връзката. Недейте да си мислите, че връзката и семейството заменят приятелите, че са приказка и т.н. Семейството е ангажимент и отговорност. Приятни и изпълващи човека със смисъл (когато е с правилен партньор), но все пак - ангажимент и отговорност много повече отколкото приказка. Приказка е само по лигавите романтични филми, които често създават нереалистични очаквания у младите хора.

Така че живейте си живота, млада сте, развивайте се. Семейството има време да дойде, а ще му се насладите повече, ако сте пълноценен човек с интереси, хобита, приятели, разнообразни занимания и поне в някаква малка степен самодостатъчна.

Другото е въпрос на късмет и достатъчно контакти. Аз също не бих препоръчал онлайн запознанствата - просто в интернет се развиват много по-бавно нещата, много по-лесно се заблуждават хората, особено млади, впечатлителни хора, които много, много искат "приказка". Казвам го като бивш млад, впечатлителен човек, който си е загубил доста време с измъчени виртуално-започнати запознанства и е пропуснал много повече възможности в реалността, която тогава изглеждаше някак тривиална и не толкова интересна и вълнуваща колкото виртуалното (за преди 15-20 години говоря) Simple Smile С малко опит и наблюдателност за 20 минути неангажиращ разговор в реалността ще научите повече за другия човек отколкото с 2 месеца висене по сайтове за запознанства или лайкване на снимки в инстаграм или каквото там е модерно в момента, не знам.

пс. за ориентацията - младите момичета са впечатлителни и (в днешно време?) често се заиграват с типичната женска близост на тази възраст. Поне 3 гаджета съм имал, които се изживяваха като "би-сексуални" с някаква форма на хомосексуален опит/интерес. Реално си бяха напълно хетеросексуални и поне 2 от трите сега са си омъжени, имат си деца, а останалото беше някакъв опит да се почувстват по-софистицирани по мои наблюдения. Така че не мисля, че авторката е гей - ако беше, нямаше да има колебания какво и кой я привлича. Пък за гей двойките е същото - намират си партньор и си живеят. Особено за гей-жените няма голяма трудност и дете да си направят - включително и по естествен път. Но не мисля, че това е случаят тук.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 17:00 от Анонимен

# 49
  • Мнения: 5 364
Само не прави глешката да се хванеш с някой даскъл. Simple Smile Иначе възможности да срещнеш мъде колкото искаш....

Какво му е лошото на ДаскАла? Поне е грамотен и възпитан, а не простак с пари.



Говориш от опит отпреди половин век!? Ама ти сериозно ли!? Нещата днес са много много различни. Така че айде не давай акъли на момичето за неща от които не разбираш.
[/b]
Изтрих си поученията, защото са много изостанали, според теб. Със сигурност не разбирам философията "да ходя и спя с всякакви, за да имам опит и база за сравнение". Но пък малко разбирам от психологията на мъжете, защото имам двама сина, единият от които е неженен. Знам какви ги намира само за секс, а каква търси за сериозна връзка и брак.
   

# 50
  • Мнения: 2 224
Ако мъж те харесва ще разбереш ли?

Защо си сама толкова време?

предполагам защото не си е направила труда да си намери мъж. Някои са така - чакат принца да им звънне на вратата, че по-лесно. А и самочувствието им е голямо, правят се на недостъпни, тоя такъв, оня онакъв - никой не е достоен за тях. Такива в крайна сметка или цял живот си остават сами или като годинките напреднат от немай къде се хващат с някой муньо, но пък добър манипулатор и после си го бият в главата.

Не съм съгласна. Човек трябва да си търси подходящ. Щом мислиш, че някой не е за теб, значи наистина не е. Имам приятелка на 28 години. Много хубаво момиче - лице, тяло, обноски. Няма голямо самочувствие, напротив - съвсем нормално момиче е. Излизала е и с такива, които не харесва за да пробва. Има много по-ниски критерии от моите например и въпреки това вече от години е сама. Нямам обяснение.

Аз за съжаление нямам рецепта за намиране на мъж. Мисля си, че не е до целенасочено търсене ами просто до късмет. Повече контакти разбира се помагат. Ако си стоиш вкъщи, няма да дойде да те покани. Аз например срещнах съпруга си във фитнес залата дето уж не ставало за сериозни запознанства, но ето че и това е просто едно клише.
Излизай повече и не води затворен живот. Правилния мъж може да го срещнеш навсякъде - на улицата, на плажа, в заведение, на семинар и т.н.

# 51
  • Мнения: 3 708
Темата не е истинска за мен.
И за мен също. Ако се вярва на написаното, то тя на 24 е още девствена.

# 52
  • Мнения: 247
И не възможно ли е на 24 г. някой да е девствен?

# 53
  • INFJ
  • Мнения: 9 449
Има и хора, които си умират девствени, това не е критерий.

Според мен не отричай онлайн запознанствата. Без значение дали ще избереш мъж или жена, достатъчно голяма си за да си отваряш очите и да можеш да прецениш дали някой си струва усилията и времето.

Нямаш гаранция, че ако се запознаеш с някой чрез познати/работа/в магазина, нещата ще се получат. Използвай всички опции, ако наистина искаш някой. 10 години сама... не знам как си вярваш на обясненията, според мен проблема ти е съвсем друг, но за там вече си има психолози.

# 54
  • Мнения: 36
Възможно е, аз лично познавам един 29 годишен все още девствен мъж. Все го карам да отиде при професионалистка дори ще му я платя и все не иска. За мен също това не са нормални неща до към 20 трябва вече да си намерила най-малкото зло около себе си готово да те обезчести... колкото повече чакаш, толкова по-трудно става.

# 55
  • Мнения: 3 708
И не възможно ли е на 24 г. някой да е девствен?
Не казвам, че е невъзможно. Но НЕ Е нормално.

# 56
  • Мнения: 247
Има и хора, които си умират девствени, това не е критерий.

Според мен не отричай онлайн запознанствата. Без значение дали ще избереш мъж или жена, достатъчно голяма си за да си отваряш очите и да можеш да прецениш дали някой си струва усилията и времето.

Нямаш гаранция, че ако се запознаеш с някой чрез познати/работа/в магазина, нещата ще се получат. Използвай всички опции, ако наистина искаш някой. 10 години сама... не знам как си вярваш на обясненията, според мен проблема ти е съвсем друг, но за там вече си има психолози.
И какъв ми е проблемът?!

# 57
  • София
  • Мнения: 62 595
С гаджетата е като с работата - когато нямаш работа и отидеш на интервю те надушват, че си отчаян. Когато нямаш гадже, а искаш да имаш е същата работа - надушват отчаянието. Затова си гледай другата част на живота и каквото има да става - ще става.

Аз не бих приела онлайн запознанство, защото всякакви елементи се подвизават в мрежата.

Какво като някой е девствен, дай сега да се "прежали" с някой смотаняк, само и само да си мине от реда! 

# 58
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 311
Запиши се на народни танци.Или на модерни....

# 59
  • Варна
  • Мнения: 36 754
На салса. Там били неофициални места за срещи.

Общи условия

Активация на акаунт