Омръзна ми да съм сама

  • 46 871
  • 540
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 979
Аз вече проверявам предишни постове на авторите , защото се сещаме доста късно за това.
Не зная как да го пренеса , но от публикациите на авторката вижте на какъв пост попаднах:

" Към темата за свалките между жени
Днес в 14:01
Имаше една тема тук в този форум, в която беше зададен въпрос дали са ви сваляли жени. Много от момичетата тук бяха казали, че са сваляли, били сваляни и имали привличане към своя пол. Въпросът ми е към този тип жени. Имам симпатия към една колежка-разликата ни е малко повече от 10 г., като аз съм по-млада. Мисля, че й аз не съм и безразлична, но като по-голяма и заради работната ситуация спазва лека дистанция. Моля, за съвет как да подходя към нея, за да бъда с нея?
А, и, когато й направя дори обикновен комплимент- никога не казва "благодаря" /което е нормална реакция, даже между хетеро/, ами винаги отвръща със смях-това значи ли нещо в тая посока?"

Авторката е хомо , м ?
qrye е по - бърза , Smile

# 31
  • Мнения: 247
Е, не съм казала, че искам ранен брак и деца. Искам да намеря човек, с който да има чувства-да вполедствие може да се окаже неподходящ, но не искам и някой, просто да не съм сама

# 32
  • Мнения: 3 865
Хем не си имала връзки с мъже, хем не се е получило. Е как си разбрала, че не се е получило, без да си пробвала. То не е за хвалба, ама преди да се оженя хич не съм се жалила - с кой ми е скефнало с тоя, въпреки че съм била наясно, че сериозна връзка не може да има. Голема работа - не съм се изхабила. Имаше една приказка Дупе, дрехи и пари не пази за старини. Затова пък натрупах опит и разбрах какъв мъж НЕ искам. Не съжалявам - мина ми мерака за мъже и за толкова години не съм почувствала дори желание да изневеря на мъжа си. Познавам и такива които се пазиха до 25, и накрая се пуснаха на най- големия загубеняк, че с еи ожениха за него от страх да не изпуснат последния влак. Пак учителки Wink

# 33
  • Мнения: 36
Само не прави глешката да се хванеш с някой даскъл. Simple Smile Иначе възможности да срещнеш мъде колкото искаш....

Какво му е лошото на ДаскАла? Поне е грамотен и възпитан, а не простак с пари.

superstupid,много си млада, за да се тревожиш. Точно сега е времето да си отваряш очите, да внимаваш и да избереш подходящия. Не си слагай на сърце дребните заяждания, не се доверявай  сляпо на интернет запознанства и не пробвай безразборно. Знай си цената и не се "продавай" евтино т. е. , не започвай със случайни и на всяка цена от страх, че  ще останеш сама.
 
Навремето всичките ми приятелки имаха по-голям шанс момчетата  да ги изберат за гаджета. Аз все стоях без гадже. Съмнявах се в красотата си, в теглото си , в поведението си, в ума си, в късмета си,  но един ден си казах, че моят късмет някъде  ме чака и може за доктор да се оженя. Точно така стана. Намерих точния-студент по медицина и то без да го търся. Стана случайно. Запозна ни негов приятел, гадже на една от моите приятелки при случайна среща на улицата. Беше единствения и истинския. С него живяхме 41 г., докато смъртта ни раздели.
Впрочем, аз също съм учителка.
Пожелавам ти да срещнеш Любовта в най-скоро време!

Говориш от опит отпреди половин век!? Ама ти сериозно ли!? Нещата днес са много много различни. Така че айде не давай акъли на момичето за неща от които не разбираш.

# 34
  • Мнения: 247
Е, да де. Вие разбирате само да хейте. Това, че е от преди половин век не е важно. Важното е, че е стойностно за разлика от елъ ме лайкни.

# 35
  • Мнения: X
Е, не съм казала, че искам ранен брак и деца. Искам да намеря човек, с който да има чувства-да вполедствие може да се окаже неподходящ, но не искам и някой, просто да не съм сама
Чакай сега,  начинът на запознаване нищо общо няма с чувствата.
И никой не говори да хванеш някого, колкото да не си сама. Напротив, казваме ти да направиш усилие. Хем не харесваш онлайн запознанства, хем питаш във форума. Ами ако се окаже, че всичките тук са си намерили съпруга онлайн, какво ще направиш? Жокер - надали са го намерили в гепиме или елмаз.

# 36
  • Мнения: X
Е, не съм казала, че искам ранен брак и деца. Искам да намеря човек, с който да има чувства-да вполедствие може да се окаже неподходящ, но не искам и някой, просто да не съм сама

"неподходящ" какво означава това? кога един мъж е "неподходящ"? какви са исканията и очакванията ти?

# 37
  • Мнения: 247
Няма смисъл да говоря от сега за изискваня и очаквания. Това се разбира в следствие. Е, понякога дори хора, които се обичат и разбират, после се оказват неподходящи един за друг-примерно искат различни неща и т. .н.

# 38
  • Мнения: 9 196
Е, не съм казала, че искам ранен брак и деца. Искам да намеря човек, с който да има чувства-да вполедствие може да се окаже неподходящ, но не искам и някой, просто да не съм сама

"неподходящ" какво означава това? кога един мъж е "неподходящ"? какви са исканията и очакванията ти?

Очакванията и са да е жена, не разбра ли?

# 39
  • Мнения: X
Да пием по кафе някой път, какво ще кажеш?

# 40
  • Мнения: 15 619
Привет! Прати снимка и ще ти дам оценка за визията
Ти първо кажи колко ти трае влюбването... пък после искай снимки. Grinning

# 41
  • Мнения: X
Привет! Прати снимка и ще ти дам оценка за визията
Ти първо кажи колко ти трае влюбването... пък после искай снимки. Grinning



Какво? няма да отговоря

# 42
  • На Марс
  • Мнения: 8 723
Хахаха, научили сте нова дума. Модерна. Аз преподавам математика, но може да помоля някоя колега по български да се заеме, да я дискутирате

Това че си падаш (и) по жени, може да ти е голям плюс в търсенето на мъж. Simple Smile

Особено ако си води красива приятелка Simple Smile

# 43
  • Мнения: 15 619
Скрит текст:
Привет! Прати снимка и ще ти дам оценка за визията
Ти първо кажи колко ти трае влюбването... пък после искай снимки. Grinning


Какво? няма да отговоря
Не на мен, в темата си. Joy Инак не съм сигурна, че ще ти е полезно събраното инфо кой колко се влюбва и след колко време разлюбва.
http://www.bg-mamma.com/?topic=1029207
Пък за оценката на визията, гледам, че още двама висят на клона на журито...

# 44
  • Мнения: 9 196
Привет! Прати снимка и ще ти дам оценка за визията
Ти първо кажи колко ти трае влюбването... пък после искай снимки. Grinning



Какво? няма да отговоря

Защо няма да отговориш? Като питаш другите отговаряй и ти.

Общи условия

Активация на акаунт