Правили ли са ви хороскоп - 2?

  • 107 810
  • 764
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 280
На мен и да ми плащат, аз приказки от 1001 нощ не бих слушала.
Вярно е, че всеки клиент заслужава своя астролог.
И ако някой ви е изприказвал тон глупости, а ги смятате за върховно просветление, вероятно на вас това ви е нивото, да не можете да различите зърното от плявата. Или просто да не сте имали по-добра база за сравнение.

# 526
  • Мнения: 1 290
Астрологичният труд е работа като всяка друга. Инвестираш, влагаш и отделяш труд, време и ти ги заплащат.
Ако на някой не му харесва, не са му по джоба нечии тарифи, ми да не използва услугите на този астролог. Никой не кара някого насила. А тези на някой друг, които повече го устройват.
Идеалния вариант за човекът, който не цени и уважава труда и времето на другите, е астрологът да му е на разположение 24 часа, ако не за нищо, то поне за жълти стотинки.

Последна редакция: чт, 25 окт 2018, 16:38 от starinthenightsky

# 527
  • Мнения: 3 280
За това моят въпрос към потребителя с категоричното изказване за цялата астрологични гилдия беше дали ще ги назовава "прости" там, където получава напълно безплатни консултации и внимание? Или това важи само за онези, на които трябва да им заплати труда и вложеното време? С изключение на споменатата особа астролог, тя нали е извън такива класации.

# 528
  • Мнения: 201
Вотей се занимава с кармична астрология ... работи се надълбоко ама много надълбоко и някои неща ще прочистят съзнанието ти , ще намериш утеха ... Мислиш , че си готова за подобно нещо?

Относно Сотис , никои не съм нарекъл прост ... просто сериозна работа на друг астролог досега не съм виждал. Трифон да речем е много добър , но с триста зора му вадех думите, за да каже съществените важни неща. Докато Вотей те забива от раз ...

Честно казано в тази фейсбук група Разговори с вселената има много по-талантливи хора отколкото изброените от вас по-горе астролози

Соларния ми асцедент е в 12 ти натален дом и това ме притисни много ... говорих с Муси Дачева , не бе няма страшно всичко ще е наред ... Април месец баща ми почина внезапно ...

Анелия Лечева милата .. вижда , че имам пълнолуние на наталния Сатурн ... да бе тази работа поне 4 години ще изкараш , пълнолунието дава стабилна среда ... е на третира месец бях уволнен , а компанията е тотален провал , собствениците се чудят как да я закрият ... та така стоят нещата. Давайте си парите за астроложки да задоволяват фантазиите ви ...

Последна редакция: чт, 25 окт 2018, 23:17 от jojo07

# 529
  • Мнения: 201
Доколкото чувам, доста наши астролози, ако работят с българи в чужбина, вземат "същата" такса, но в евро. Навярно е някаква форма на благотворителност, да. Smiley

Мен колежки, комерсиални астролози с дългогодишна практика, ме търсят за безплатни консултации. Така че определено имам какво да кажа по въпроса за безплатния обяд у нас.

Аз също живея в чужбина , Вотей никога не ми е искала нищо в евро ... Даже трябва да се радвам , че жената ме взема за консултации , защото е на възраст и не може да работи по много. Пак казвам може да има и други добри астролози , но никой не работи в нейната дълбочина с клиентите си ...

# 530
  • Мнения: 9 152
Значи правилно съм усетила, че не си нарекъл останалите "прости ", а че тя е "просто чудесна". Нещо като в разговорния език казваме " просто ...умрях от смях " и пр.
Мен ме смути друго нещо в мнението.
Но няма да се връщам назад, бих искала само да уточня нещо. Действително ли Вотей не приема нови клиенти за консултация?
Излиза, че тя е недостъпна за нови желаещи да се консултират с нея  и е безсмислено да я обсъждаме като опция за избор на астролог, т.е. за каквото е посветена най - вече темата?

# 531
  • Мнения: 3 280
Джоджо, ти едва ли не я изкара немощна бабичка. Малко над 50 е жената, здрава и права.
Но я разбирам, че е много натоварващо да работиш с голям клиентопоток, особено когато мине на поточна линия. А рано или късно до това се стига, когато астрологията ти е единственият занаят и основен източник на доходи.

Цитат
Пак казвам може да има и други добри астролози , но никой не работи в нейната дълбочина с клиентите си ...

Ти пък откъде си толкова сигурен в каква дълбочина работим ние и някои наши колеги?
Аз лично познавам астролози, които ще я сложат задния си джоб. Както и редица други популярни имена, които често се обсъждат тук.

Джоджо, може би донякъде ще излезеш прав, тъй като коментираните тук имена са от тъй наречените "поп" астролози, т.е. масово достъпни. Каквото е достъпно на народа, това се коментира. Има и по-висока топка астролози, но обикновено те не се коментират в бг-мама.

Последна редакция: чт, 25 окт 2018, 23:33 от Sotis

# 532
  • Мнения: 201
и пак казвам в България има много хора във форуми и тази фейсбук група Разговори с вселената, които доста разбират , но не се афишират и дори не знам кои са тези хора. Според мен никой от известните астролози не е сред тях ...

# 533
  • Мнения: 201
Джоджо, ти едва ли не я изкара немощна бабичка. Малко над 50 е жената, здрава и права.
Но я разбирам, че е много натоварващо да работиш с голям клиентопоток, особено когато мине на поточна линия. А рано или късно до това се стига, когато астрологията ти е единственият занаят и основен източник на доходи.

Цитат
Пак казвам може да има и други добри астролози , но никой не работи в нейната дълбочина с клиентите си ...

Ти пък откъде си толкова сигурен в каква дълбочина работим ние и някои наши колеги?
Аз лично познавам астролози, които ще я сложат задния си джоб. Както и редица други популярни имена, които често се обсъждат тук.

...Уеко на завоите ...
Кой ще я сложи в задния си джоб айде ми кажи , Лада ли ??? Кой разбира от кармична асторлогия , която е същността на асторлогията ??? Лъжат хората за пари това е цялата история ...

# 534
  • Мнения: 201
от 2011 откакто се занимавам с астрология , кой астролог ми е помогнал истински и ми е обяснил защо се случват така нещата ??? Защо се наложи сам да се занимавам с астрология и сам да си търся истината ...

# 535
  • Мнения: 3 280

Кой ще я сложи в задния си джоб айде ми кажи , Лада ли ??? Кой разбира от кармична асторлогия , която е същността на асторлогията ??? Лъжат хората за пари това е цялата история ...


За астролог от класата на Николай Колев чувал ли си? Съмнявам се.
Ама той тебе няма и да те приеме, дори ако много му се молиш.

Според теб какво е "кармична" астрология?
Аз разбирам, но без да спекулирам с нея. Нещо, което е налице при други колежки.
Не можеш със сигурност да кажеш на клиента какъв е бил в минала инкарнация и какво е правил. Можеш да видиш само духовните уроци, наследените родови сценарии и част от кармата, която е "узряла" да бъде пожъната в настоящия живот.

Всичко останало са чиста проба спекулации, абсолютна шарлатания! Как пък може да има глупаци, които да им се връзват, наистина недоумявам!?

# 536
  • Мнения: 9 152
и пак казвам в България има много хора във форуми и тази фейсбук група Разговори с вселената, които доста разбират , но не се афишират и дори не знам кои са тези хора. Според мен никой от известните астролози не е сред тях ...

Радвам се, че си намерил астролога си. Аз съм имала двама астролози (продължителни)  в живота си. Нито единият не е в списъка от анкетата по - горе. Ти откъде успя да сравниш и определиш кой колко разбира от кармична астрология?
Аз с Вотей не съм се свързвала, но и едва ли ще се свържа след това, което обясняваш.....някак си ми звучи обезкуражаващо, вместо окриляващо и вдъхващо надежда.
Ох. Много се разстроих.

# 537
  • Мнения: 201
Вотей не взема нови клиенти ... тя е много положителен човек , просто работи на дълбоко , но и аз самия съм искал да знам и аз съм я питал ...не е виновна тя ... не е за всеки , няколко дена си като болен след това.

А иначе на горната отбранителка на астро гилдията не знам кой е Колев и се надявам да не знам ...

и пак казвам не се вързвайте на астролози за 250 Долара това е нечовешко за глупостите, с които ще ви залеят ...

Бих могъл да благодаря и на хората от форумите които са ми помагали но смятам , че е детинско да изреждам всички и второ това е публичен форум , не мисля че някой ще е щастлив да си види името ...

Катерица ти пък вземи се успокой , нищо трагично не се е случило та да си много разстроена

# 538
  • Мнения: 3 280

Като пример за шарлатания ще ти преразкажа една консултация на моя позната.
Разказана ѝ беше красива приказка за една нещастна любов от минал живот...
Омъжена била без любов, но изживяла тайна връзка с човек на изкуството, художник.
И познайте откъде е изсмукана тази шекспирова драма? Е, не от Акаша!
В картата на жената Венера е в съвпад с Нептун в Скорпион – в 6 дом, отсреща – Сатурн в Телец в 12ти.
Ако това за вас е "кармична" астрология, още сега отивам да се гръмна! LaughingLaughingLaughing

# 539
  • Мнения: 201

Като пример за шарлатания ще ти преразкажа една консултация на моя позната.
Разказана ѝ беше красива приказка за една нещастна любов от минал живот...
Омъжена била без любов, но изживяла тайна връзка с човек на изкуството, художник.
И познайте откъде е изсмукана тази шекспирова драма? Е, не от Акаша!
В картата на жената Венера е в съвпад с Нептун в Скорпион – в 6 дом, отсреща – Сатурн в Телец в 12ти.
Ако това за вас е "кармична" астрология, още сега отивам да се гръмна! LaughingLaughingLaughing

А бе човек ти разбираш ли че аз имам ясни спомени от това прераждане ... да не би Вотей да ми го е вменила ... аз си го спомням и преди да знам коя е Вотей ...
но се изумих , че Вотей го хвана , без нищо да й казвам ...

Общи условия

Активация на акаунт