Правили ли са ви хороскоп - 2?

  • 108 078
  • 762
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 3 294
Не падам от марс , аз имам и способности да виждам минало и бъдеще , не винаги , в определени моменти се отключва. Свръхсензитивен съм.

И защо са ти астролози тогава? И платени, и безплатни...
Нали виждаш минало и бъдеще, защо тогава обикаляш по форуми и групи, по платени консултанти? И все въпроси, въпроси, въпроси... мрън, мрън, мрън...

За Вотей си мисля, че ако случайно има някакви наченки на по-особени способности, вероятно се проявяват с хора, които са по-ниско духовно ниво от нейното. На мен ми е казвала неща, които въобще не са факт. Гледали са ми и на Таро жени, които на други хора обикновено познават. При мен – нищо, налучкване. Хора, изкарали ниво обучение по рейки, са ми правили сеанс – пак нищо, плещят глупости, говорят несвързани неща. И същевременно при мои познати, които също са минали сеанс при тях, има познаваемост. Една позната с рейки само ми каза, че видяла "нещо голямо" над мен и това ѝ бяха думите. Затова на консултация с астролог не бих отишла, защото предварително знам какъв ще бъде резултатът. Освен с някой колега или колежка, в чиито знания и способности съм сигурна, да си сверим часовника.

# 541
  • Мнения: 9 152
Какво излиза, че бг мама е пошло място, в което няма шанс за намиране на качествено, високо духовно и чисто общуване, намиране на съвет за консултация, ние тук кучета ни яли.
В такива случаи се сещам за хананейката и намирам утеха.
  
Скрит текст:
"И като излезе оттам, Иисус замина за страните Тирска и Сидонска.
И ето, една жена хананейка, като излезе от ония предели, викаше към Него и казваше: помилуй ме, Господи, Сине Давидов! Дъщеря ми зле се мъчи от бяс.
Но Той не й отвърна ни дума. И учениците Му се приближиха до Него, молеха Го и казваха: отпрати я, защото вика подире ни.
А Той отговори и рече: Аз съм пратен само при загубените овци от дома Израилев.
Но тя, като се приближи, кланяше Му се и думаше: Господи, помогни ми!
А Той отговори и рече: не е добре да се вземе хлябът от чедата и да се хвърли на псетата.
Тя каза: да, Господи, ала и псетата ядат от трохите, що падат от трапезата на господарите им.
Тогава Иисус й отговори и рече: о, жено, голяма е твоята вяра; нека ти бъде по желанието ти! И в оня час дъщеря й оздравя".
(Мат. 15:21-28)
jojo07, ти за да се хвалиш ли дойде в темата или за да си от полза? Питам без заяждане. След като Вотей е толкова недостъпна, възвишена и непостижима за нас, простосмъртните,  има ли смисъл да й обсъждаме работата?
Мисля, че би било от полза да предложиш име, към което бихме могли реално да се обърнем, да посочиш алтернатива. В противен случай излиза, че хвърляш бомба и ни казваш: "ей, аз имам протовогаз, ама вие, жалките, дето си хвърляте парите по пошлото ще си гинете бавно задушавайки се.... защото не сте се урЕдили с противогаза, наречен Вотей. "

# 542
  • Мнения: 201
Сотис с този прагматичен подход , сигурна ли си ,че астрологията е твоето призвание? Звучиш ми като журналист в дамско списание ... Не ми се пише повече , смятам че е несериозно особено от човек , който има претенции да се занимава с Индийска астрология , която връх в астрологията ... Лека от мен

# 543
  • Мнения: 3 294
Далеч не си този, който ще ми дава оценка – на мен и на моето призвание.
От време на време идват техни клиенти при мен и знам какво се "пророкува" при въпросните велики астроложки и на какво ниво. Без коментар, само мога да се засмея.

Но моля ви се, не ми пробутвайте шарлатания за божествено просветление!

# 544
  • Мнения: 372
Астролога отговаря на въпроси по темата която интересува питащия,  а насоки винаги се дават във връзка с въпросите. Астрологията не е ясновидство.

# 545
  • Мнения: 3 294
Не ми се пише повече , смятам че е несериозно особено от човек , който има претенции да се занимава с Индийска астрология , която връх в астрологията ...

И Лада се занимава с индийска. Там какъв е проблемът, 250 евро ли?
Въпрос на цена и пазар. Щом ти е скъпо и смяташ, че не си струва, няма да се консултираш с такива като нея.

То е ясно, че за нашия пазар това е прекалено висока цена. Доколкото знам обаче, нейният таргет е друг.
А от човек, за който съм сигурна, че не си дарява месечната заплата, не участва в хуманитарни каузи и не се занимава с благотворителност, честно казано е нелепо да иска астрологичният труд, знания и време да се раздават на аванта!

# 546
  • Мнения: 201
Въпроса обикновено е част от цял процес ... отговаряне на въпрос или насока няма да облекчи причината на проблема

Сотис ако си толкова изявен астролог за какво киснеш във форум и си като някоя орлица върху всяко мнение. Един уважван астролог не се крие зад въображаем ник в БГ мама ... а стои зад прогнозите си , които е направил ...

# 547
  • Мнения: 201
Не ми се пише повече , смятам че е несериозно особено от човек , който има претенции да се занимава с Индийска астрология , която връх в астрологията ...

И Лада се занимава с индийска. Там какъв е проблемът, 250 евро ли?
Въпрос на цена и пазар. Щом ти е скъпо и смяташ не си струва, няма да се консултираш с такива като нея.

То е ясно, че за нашия пазар това е прекалено висока цена. Доколкото знам обаче, нейният таргет е друг.
А от човек, за който съм сигурна, че не си дарява месечната заплата, не участва в хуманитарни каузи и не се занимава с благотворителност, честно казано е нелепо да иска астрологичният труд, знания и време да се раздават на аванта!

Сотис ти съвсем полудя , аз мога да си платя много пъти по 250 ЕВРО ама резултат няма да ми хареса. Колкото повече те чета ми става ясно защо си като орлица по Бг-мамма

# 548
  • Мнения: 3 294
Джоджо, аз не правя мунданни прогнози, правя индивидуални. Зад какво да застана?
Не смятам да пускам гръмки прогнози и евтини сензации в някоя група или страничка – тук ще има земетресение, там катастрофа... Пазете се, молете се! И после да нося от девет кладенеца вода, за да си потвърдя прогноза. Вижте, вижте – познала съм! Моля, аплодисменти в залата! Комично е.

# 549
  • Мнения: 3 294
Сотис ти съвсем полудя , аз мога да си платя много пъти по 250 ЕВРО ама резултат няма да ми хареса.

Щом можеш да платиш много повече от 250 евро, кажи ми тогава защо все търсиш АВАНТА по форумите?

# 550
  • Мнения: 9 152

jojo07, кажи какво те мъчи. Просто кажи. Може пък и да ти се помогне.
 Но моля те, не се нахвърляй върху хора, които не познаваш, с които не си общувал и не им знаеш нито живота, нито душата.
С какво толкова се чувстваш предизвикан, не разбирам.

# 551
  • Мнения: 3 294

С какво толкова се чувстваш предизвикан, не разбирам.


Навярно защото не се кланяме на единствената яка астроложка в България. И се оказа, че има и други не по-малко добри, а аз лично познавам и по-добри.

# 552
  • Мнения: 201
За какви 250 ЕВРо ми говориш и каква аванта при положение , че с Марс в 10 ти дом и Марсова махадаша никой ама никой от великите астролози не видя развоя на събитията ... Марсова махадаша и Лунен подпериод отключиха събитията , кой го видя - НИКОЙ освен Вотей и още един Индийски астролог...

Хороскопа на Индийския Астролог го имам и написан при това! Естествено не му повярвах защото ми звучеше като научна фантастика тогава 

Мерси ти за авантата и задълбочените ви познания по астрология!

# 553
  • Мнения: 3 294
А, Джоджо, нали имало безплатни индийски прогнози по разни сайтчета и били добри?
Тогава защо са ти астролози? Пускай си хороскопчета онлайн.
Не мога да разбера защо се хабиш да обикаляш като миндова кучка от астролог на астролог. При все това, че от повечето колеги си недоволен и вече отдавна си имаш фаворитка. Това са никому ненужни експерименти, загуба на време и пари за теб. И после тук да ни пищиш като ощипана мома.

# 554
  • Мнения: 9 152
Скрит текст:
За какви 250 ЕВРо ми говориш и каква аванта при положение , че с Марс в 10 ти дом и Марсова махадаша никой ама никой от великите астролози не видя развоя на събитията ... Марсова махадаша и Лунен подпериод отключиха събитията , кой го видя - НИКОЙ освен Вотей и още един Индийски астролог...

Хороскопа на Индийския Астролог го имам и написан при това! Естествено не му повярвах защото ми звучеше като научна фантастика тогава  

Мерси ти за авантата и задълбочените ви познания по астрология!
Хм... това ли било. Ми тук не се правят прогнози. Особено пък в тази тема.
Иначе, споделяме научено и мнения в другата тема.
Аз съм минавала Марсовата си Махадаша, Марс ми е в 10 дом и ми е Йогакарака и АмК. Прави и Чандра - Мангала йога, като при това все в 10 дом, като Луната ми е АК и У на лагната.. .
Много силен период в живота ми.
Успех ти желая, най- сърдечно!
В пътя на духовното ти просветление.
Благодаря за включването ти. Аз много жадувам за общуване с хора, уважащи ведическите познания.

Общи условия

Активация на акаунт