Правили ли са ви хороскоп - 2?

  • 107 764
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 152
starinthenightsky не знаеш как ми помогна да си събера пъзела, ........най- сетне. Думичките "енергийна матрица" и "предполага" са в основата. Благодая ти много!

# 721
  • Мнения: 266
Титания. Много съм доволна. Беше много изчерпателна. Отговори на всичките ми въпроси. Срещата беше по скайп. Отдели ми близо два часа и половина. Направих хороскоп и конкретно за финанси и професионално развитие. Предстои ми синастрия и определено ще се обърна отново към нея. Преди години бях правила при Вотей. Не останах доволна. Титания я препоръчвам с две ръце.

Вотей прогнозира ли нещо, което се е сбъднало при теб?

# 722
  • Мнения: 1 262

Вотей прогнозира ли нещо, което се е сбъднало при теб?

Тогава потърсих Вотей, тъй като исках да замина за чужбина.Обърнах се към нея, точно с идеята да ми каже дали по хороскоп се вижда да живея в чужбина, тя категорично отрече, че чужбина нямам и че ще си живея в Бг. Живея вече  няколко години в в две различни държави Simple Smile Другото, за което я потърсих беше евентуално да ми даде някакви насоки за това с какво да се занимавам. Ще имам ли кариерно развитие. Каза ми, че трябва да се занимавам с деца и нещо говореше, че евентуално детска градина да съм имала частна. Това е насока, от която аз винаги съм била доста далече. Това са единствените две неща, за които я попитах и ми е прогнозирала и не са се сбъднали. Хороскопа протече общо взето така. Разказа ми какъв човек съм. Положителни и отрицателни черти говорихме за кариера и чужбина и след това се заби в насока минали животи. Понеже имам починал родител и тя взе датата на раждане кога е починал и започна да и говори за минали животи и кармични връзки. Общо взето това са нещата, които и каза.

# 723
  • Мнения: 3 856
Аз съм останала с впечатлението, че Вотей е много добра в кармичната астрология, както и за минали събития.
Моя позната си прави хороскоп при нея преди повече от година, за миналото й беше казала неща с изключителна точност.
За бъдещето обаче нищо от казаното не се случи.

# 724
  • Мнения: 1 095
Не виждам смисъл да ми се кажат неща от миналото ми, които аз вече знам, и да трябва да си платя за това.

# 725
  • Мнения: 3 856
Сигурна съм, че има и хора много доволни от нея. Преди години в темата имаше една съфорумка, която величаеше Вотей до небесата и казваше, че винаги всичко й е познавала с голяма точност и не би отишла при друг астролог.
Просто човек трябва да си намери астролога. Това, че някой е много известен или има отлични резултати при едни хора, не означава че ще има същите и при други.


# 726
  • Мнения: 3 278
Абсолютно съгласна, но някои толкова си могат.
И мен досега нито един човек не ме е питал за миналото си. Интересуват се от настояща ситуация и бъдещо развитие. Минали събития се вземат за ориентир за целите на ректификацията, когато искаме да видим как работи наталната карта, по кои техники се включва, за да можем да сме по-прецизни в нейния анализ.

# 727
  • Мнения: 1 262
Не виждам смисъл да ми се кажат неща от миналото ми, които аз вече знам, и да трябва да си платя за това.

Точно!

# 728
  • Мнения: 3 278
Това за минали неща би било приложимо само ако някой си е поръчал кармичен анализ. Но и там има много спекулации, като тръгнат да ти анализират хипотетичните минали животи. И понеже е недоказуемо, могат да си разиграват коня и да се правят на ясновидци.
На кого му трябват минали събития в живота и семейството? Нали не сме на психотерапевтичен сеанс? Не сме и на семейни констелации.

# 729
  • Мнения: 3 856
Тук не говорим за това дали някой пита за миналото си. Едва ли някой търси астролог с цел да му разкаже неща от миналото.
Но винаги, в астрологичните анализи, се засягат и тези точки, макар и не в детаили.

При моята позната, за която вече писах по-горе, ситуацията беше, че Вотей, в процеса на ректификация, й казала неща от миналото, за случки и ситуации отнасящи се до членове на семейството, за които момичето само не е знаело и е разбрало в последствие.  Peace

# 730
  • Мнения: 3 278
При ректификация може да се каже/пита или да се засегне такъв въпрос при анализ на влияния, идващи от семейството, рода. Но рядко фокусът на една консултация е свързан с миналото на натива.

# 731
  • Мнения: 266
Много благодаря за отговорите!
Аз много бях повярвала за прогнозите на Вотей, именно защото позна неща от миналото ми.
За бъдещето нито в личен план, нито в професионален. И то дори драстично различни неща ми се случиха от това което ми каза. Беше много убедителна и категорична и аз до последно вярвах, че има шанс поне в личен план да се случат с изместване на времето, но не би Sad

# 732
  • Мнения: 3 278
Странно е как може да има такава добра познаваемост за миналото и толкова слаба за бъдещето.
Като познава минали събития, не задава ли "напипващи" въпроси? Или направо го казва, без да разпитва?

# 733
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Задава си "напипващи " въпроси. Ориентира се и по вида ти и по нагласата ти, спрямо отговорите ти . Явно е добър психолог.

# 734
  • Мнения: 3 278
Питам, защото и аз така съм чувала. Включително и при други известни имена.
Този маниер на разпитване и напипване не ми импонира. Разбира се астрологията не е гадаене. Клиентът трябва да сподели на астролога каква е ситуацията, а не да мълчи като партизанин и да чака астрологът да познае за какво е дошъл. Така се процедира и при задаване на хорарни въпроси, максимално точно и ясно.

Общи условия

Активация на акаунт