Отговори
# 690
  • Мнения: 5 846
Реших да се жертвам, и ще гледам след малко епизодът по НОВА жив 😁

# 691
  • Мнения: 8 310
Изтървах началото, Албена е ли или не дъщеря на Захариев?

# 692
  • Мнения: X
Изтървах началото, Албена е ли или не дъщеря на Захариев?

Ми засега май не. Майката е болна и не знае колко й остава май. Помоли Захариев да се погрижи за Албена и да я направи лекар

# 693
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Изтървах началото, Албена е ли или не дъщеря на Захариев?

Тц, няма да е това интригата. Ще има нещо друго.

# 694
  • Мнения: X
Галя не е зле да си махне спиралата, молива за очи и фон дьо тена, преди да си легне Joy

# 695
  • Мнения: 12 432
Ние сме готови за епизода, ама те не са готови за нас Joy

Галя е натрупала много неудовлетворение и отрицателна енергия. Има нужда да отиде при Инчето и да си отпуши чакрите Grinning
Но пък Захариев хубаво й каза, че не е станала лекар за един ден.

# 696
  • София
  • Мнения: 9 563
Галя не е зле да си махне спиралата, молива за очи и фон дьо тена, преди да си легне Joy

Е, тя се беше нагласила за Пешко, но той я отряза 🤣

Иначе добре започва, но ние чакаме едни други двама да заговорят за кекс.

# 697
  • Мнения: X
Фотев не е тъп....хич даже.

Мисля,ч е пациентът, който припадна, има спешна нужда от уролог, коремен хирург и рентгенолог. Ама наистина спешна!

# 698
  • Мнения: 12 432
Ама Пешко с това „боли ме главата” направо ме уби Joy
Аз възлагам големи надежди на Албена. Да се освести, да им скрие шапките и да се превърне в зла кучка, липсва ми такъв персонаж, миналият сезон си имахме Виолета и Вяра, а сега нищичко.

Дона, да, тоя нож е пробол далака и един бъбрек, ама трябва да се види на ехограф!

# 699
  • Мнения: 6 161
Фотев не е тъп....хич даже.

Мисля,ч е пациентът, който припадна, има спешна нужда от уролог, коремен хирург и рентгенолог. Ама наистина спешна!
И той и ние имаме нужда от ТО-МА-ЗО  Joy
Албенка е някакво  чики ,  прави си някакви заклинания за концентрация -чики-шики ...

# 700
  • Мнения: X
Абе тази Албена.......странна е....какво си шептеше?

ТОМАЗО звучи много добре, забравих да кажа Wink

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ванчето!!! Ау Ау Ау!!! Ще умра  от смях с тези хора, ама на Мазов не му е весело хич Simple Smile

# 702
  • Мнения: X
Айдеееее, отиде! Цялата болница ще разбере

ТОМАЗО!

# 703
  • Мнения: 9 374
Офф, хващам виното, че вече не се търпи. Joy И този епизод май ще си стоим на сухо, трябва да убия мъката с нещо хахахах.

Какво й става на тази Войнова, да му се невиди?

Айдеее Мазов се разприказва и се напи, трябва да влиза и в операция. Майко мила. Joy

# 704
  • Мнения: 6 833
Все повече ми изглежда, че Войнова има и друг проблем, освен стандартното притеснение на новодошъл.

Общи условия

Активация на акаунт