Всичко за косата - тема 3

  • 81 117
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 191
Мис - има тъмни коси, които лесно се изсветляват и не рижавеят, зависи от подтона на косата.

# 61
  • Мнения: 18 589
Така е. Въпроса е как ще стои и дали ще ме направят добре. Много ми се иска нещо светло в краищата за лятото.

# 62
  • София
  • Мнения: 5 576
Привет и от мен в новата тема!

Харесва ми и на мен как се е получила косата на фокси.

# 63
  • Мнения: 227
Мис - има тъмни коси, които лесно се изсветляват и не рижавеят, зависи от подтона на косата.
Има, но докато не пробва няма как да разбере.Моята например не е от тях,с упорит червен пигмент е.

# 64
  • Мнения: 18 589
И моята е такава. Или поне така ми казаха преди години. А и сега е червена отгоре на всичко.

# 65
  • Мнения: X
foxy, цвета на косата ти е чудесен.Като потъмните корените ще стане
 супер ефектно Simple Smile
Аз с нетърпение очаквам билковата си боя.Ще рискувам и ще се боядисам с нея.

Вчера пробвах CC крема на орофлейм. Подарък ми е от приятелка.Косата ми стана супер мека и разресох с лекота.Няма заплитане.Само аромата ми е твърде силен и неприятен.Общо взето останах супер приятно изненадана от този продукт.

Последна редакция: ср, 11 апр 2018, 11:00 от Анонимен

# 66
  • Мнения: 2 186
Снощи се наклепах с L'Oreal Excellence Creme в цвят 7.31 Natural Dark Karamel Blonde в опит да постигна балеаж или тук там светли нюанси.
Стана прилично и нежно,НО какво им слагат в тия бой ,че косата ми е супер мека и лъскава след боядисването не знам Grinning

# 67
  • Мнения: 227
И моята е такава. Или поне така ми казаха преди години. А и сега е червена отгоре на всичко.

Предполагам,че в такъв случай само с обезцветяване и след това нанасяне на боя може да стане.За процедура,която не изисква ежемесечно обезцветяване,няма да натовари толкова косата.Аз бия май отбой вече от русото,много и идва на косата ежемесечното обезцветяване   на корен.В момента съм с 8.31 на иноа ивкорена си червенее...

# 68
  • Мнения: 18 589
Да,така ще е,с изсветляващ продукт. Миналият път станах за 15 минути крамелено. И много ми хареса. И върху тази основа мацнахме червеното. Сега ще искам само такива кичури,или омбре в по-светъл цвят. Чудя се само как ли ще стои на червеникаво. Няма да е много добре и ще трябва да потъмнявам. А не искам. И аз не съм наясно още какво искам.

# 69
  • София
  • Мнения: 4 364
Още вчера си купих реконстуиращата грижа за след шампоан (балсам/ маска, нещо посредата ми е) на Aussie. Преди това измих с Fortifying на Eprouvage. Очаквах протеинова грижа от този вариант на Aussie, но получих хидратация, която моята коса не харесва особено. Косата ми е мека и хвърчаща, не особено обемна. Но пък е приятна за докосване и няма сухи краища Simple Smile
Мисля, че ще го използвам основно като приуош грижа в комбинация с масла.

# 70
  • Мнения: X
И моята имам усещането, че е с червен пигмент.

Сега я гледам много добре се държа тази новата Шварцопска боя. Трябва да видя на коя дата се боядисах, но много трайна ми се видя . Вече белите косми се виждат, но си е нов растеж.
 

# 71
  • Мнения: 3 191
Мисче - щом си с чевен пигмент на косъма, а и боядисана в червено, по-добре заложи на карамелено + малко златисто. Червените бои трудно се свалят, а с червен подтон още повече. Твърде вероятно ако изсветлиш много е да сране рижо. Рижото се маха със зелено и лилаво и ще матира и яркостта на червеното. Абе, манджа с грозде. Обмисли нещо в по-червеникаво-карамелената гама. Напоследък доста приятелки върху тъмно кестенявото направиха карамелено-червени кичури и стои чудесно.

Момичета, още веднъж благодаря за комплиментите, поласкана съм!

# 72
  • Мнения: 227
И, за да не съм голословна http://prikachi.com/images/100/9305100P.jpg - боядисана с Иноа 8.31, в корените се получава някакво медно.....

# 73
  • Мнения: 3 191
Джаспър - основата каква е? Колкл време стоя с боята? С какъв оксидант?  Боядисвали са ме с Иноа, но беше преди 7-8 години и нямам спомени нито за цвят, нито за проценти. Рекламираха ми в, че била щадяща и био-мио нещо си...

# 74
  • Мнения: 6
Здравейте дами ,купих си пантенол спрей от аптеката ,бихте ли ми казали  как  се използва  точно върху  косата  и имали  действие  за по бърз  растеж

Общи условия

Активация на акаунт