Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Имам кола. Имам книжка. А сега?

• 110 846
  • 2 524
  •   1
Отговори
# 2 520
Здравейте,
а някой дали знае можеш ли да се прехвърлиш при друг инструктор вече в края на часовете, които са останали...
Моят инструктор на 27-я час ми каза, че съм слаба и за да се явя на изпит трябва да взема допълнителни часове или да се явявам на автоматик. Той не искал да се излага - така каза.
Виждам, че и други негови курсисти полагат допълнителни часове.
При мен от към 15-я час престана да ми отговаря като го питам как да реагирам в определена ситуация/докато кормуваме/, защото после на изпита, кой щял да ми казва.
Теорията я взех с една грешка, като щеше да е с нула грешки, но се върнах и коригирах въпроса Sad

# 2 521
  • София
Моята колежка се премести в същата школа, но с друг инструктор, но беше в началото, сега за в края не знам. Ри как се чустваш, можеш ли да караш, в смисъл поне нещо знаеш ли за да се явиш на изпит. Ако ли не рискуваш, остават ти 4 часа, явяваш се и после се местиш, нямам друго предложение.

# 2 522
  • Сливен
Сещам се за един случай-на момчето му оставали няколко часа кормуване,ама нещо се скарали с инструктора и той се премести при друг.Платил си за часовете,където карал при първият.Как може да ти каже,че не иска да се излага?! Или пък,да не ти отговаря на въпросите... Аз съм питала по 100 пъти,за едно и също нещо моят инструктор и винаги ми е отговарял.

# 2 523
  • Пловдив
Аз се преместих при друг в същата фирма, към средата на часовете /но при мен ситуацията не беше приятна и щеше да стане скандал, ако не бяха съгласни/.

# 2 524
Здравейте,
а някой дали знае можеш ли да се прехвърлиш при друг инструктор вече в края на часовете, които са останали...
Моят инструктор на 27-я час ми каза, че съм слаба и за да се явя на изпит трябва да взема допълнителни часове или да се явявам на автоматик. Той не искал да се излага - така каза.
Виждам, че и други негови курсисти полагат допълнителни часове.
При мен от към 15-я час престана да ми отговаря като го питам как да реагирам в определена ситуация/докато кормуваме/, защото после на изпита, кой щял да ми казва.
Теорията я взех с една грешка, като щеше да е с нула грешки, но се върнах и коригирах въпроса Sad
можете да се прехвърлите по всяко време, аз например се прехвърлих след приключване на часовете с много лошо качество на обучение, губене на време и постоянно искане на пари, притеснявах се да се местя, но приятели ми обясниха, че това е нормално, с новия инструктор се наложи да минем всичко отначало, но беше много свестен и за много кратко време взех книжка.

Общи условия

Активация на акаунт