МОНОДИЕТА - тема 19

  • 79 861
  • 746
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 14
Здравейте! Как сте, момичета? Аз съм днес на кисело мляко - започнах с един айрян и за после пак млекце Simple Smile
Хайде, пишете как се справяте. Аз съм учудващо стриктна до сега, не ми е трудно и съм -6,5 кг. за 10те дни.  Смятам в неделя да си направя "зареждащ" ден и в понеделник да започна отново.

И аз съм на кисело мляко днес, след свиването на стомаха ми от плодовете, не мисля, че имам проблем да издържа и последните два дни. Аз съм -2,5 кг, наближавам крайната цел. Толкова съм доволна.
Какво смяташ да хапваш през почивката? Аз също искам да я продължа и да си почина един ден. И сега си мисля как ще ям вкусотийки, от друга страна ме е страх да не върна набързо някой кг, заради вдин “свински” ден. И мисля да се огранича с лакомията.

# 211
  • Мнения: 371
За неделя съм планирала закуска с яйце, филийка, сиренце- без да се тъпча. Обяд - пица и сладолед и вечерята ще е салата. Всичко, което обичам - по малко. Почвам от понеделник пак, като мисля да заменя картофа с варен ориз с подправки, а рибата - с яйца. Ще споделя как върви.

# 212
  • Мнения: 14
За неделя съм планирала закуска с яйце, филийка, сиренце- без да се тъпча. Обяд - пица и сладолед и вечерята ще е салата. Всичко, което обичам - по малко. Почвам от понеделник пак, като мисля да заменя картофа с варен ориз с подправки, а рибата - с яйца. Ще споделя как върви.


Звучи многооо вкусно, почти съм готова да ти открадна цялото меню за неделя 😁
Аз също мисля да хапвам вкусотийки по малко, а за вечерта да си приготвя едно тараторче-вкусно и свежо.

# 213
  • Мнения: 710
Здравейте,
От утре и аз във вашите редици. Този път ще гледам да съм сериозна, защото имам да слалям окол 20 кг. Имам и две въпросчета- 1. В деня с пиле мога ли да си взема готово например от Фантастико, въпреки че са доста солени? 2. За рибния ден разрешен ли е пържен толстолоб без брашно?

# 214
  • Мнения: 371
Здравей, moonlight_80, и добре дошла! Мисля, че е ок готово печено пиле- и да е по- солено, след това със зеленчуците ще изчистиш задържаната вода. За пържена риба - доста мазна и солена, може да помислиш и за печена, поне на вечеря, но така или иначе важно е двата дни да държиш на един и същ продукт. Аз освен това пия много вода и вечерям до 6. Утре почивам - ще пиша резултата от първите 12 дни.

# 215
  • Мнения: 253
Здравейте! Аз пак се завръщам! 😄 Правих ВЧ април месец и бях свалила килца. Сега ще я направя отново, но този път ще комбинирам със спорт. Искам да сваля 3-4кг. В момента съм 59кг. Стартирам от утре (понеделник). Успех!! 😄

# 216
  • Мнения: 14 785
Здравейте и от мен в този късен час. Четох до сега,много се радвам на добрите ви резултати.
Аз и преди време надниквах тук,но не започнах нищо. Сега обаче съм решена,защото след раждането не само,че не свалих,ами качих още някое и друго килце. За начало целта ми ще е 10-12кг.
Имам въпросче-като начинаеща в диетите дали да правя по един ден от всяка храна или по два ще има по-добри резултати? Не съм пазила диети през живота си,винаги съм била 50-51 кг,а си хапвах стабилно. За това се чудя дали по два дни няма да ми е трудничко? Може би по един като начало или да пробвам и ще видя сама кое как ще е. 😃 Утре ще стартирам на кисело мляко и да видим до къде ще я докарам. Стискайте ми палци,защото наистина имам нужда от подкрепа.
Лека вечер! 🤗

# 217
  • Мнения: 371
Здравейте!
Ще свърши работа и по един ден, само трябва да си стриктна Simple Smile
Аз съм втори ден на картофи, а вчера ядох само на вечеря и то пържени. Както и да е, днес - варени на половинки и ще продължавам със спорта. До тук сигурни - 6 кг. Малко раздвижих с пицата в неделя Simple Smile 

# 218
  • Мнения: 41
Здравейте да се включа и аз в темата от утре започвам с диетата на вч надявам се да успея да издържа.досега не съм се подлагала на диети,но качих някое килце което искам да сваля.надявам се да издържа..ще пиша резултати..

# 219
  • Мнения: 710
Здравейте,
Голямо затишие е тук тези дни. Днес би трябвало да ми е първи ден на риба, но го замених с яйца. Преди малко си спретнах един омлет от 2 яйца без сирене.Към 15 ч. едно варено яйце и за   вечеря пак омлет. Обърках се и пропуснах единя картофен ден, но нищо. За пет дни резултата е – 2 кг., но съм в и МЦ.  Да си призная засега се справям  с леки прегрешения например малко мляко в кафето.
Vasencetto, страхотен резултат! Продължавай в същищ дух Hug. И аз започнах от сходни килограми и гоня същата цел, като теб, така че няма отказване.
Успех на всички!

# 220
  • Мнения: 371
Здравей, moonlight_80! Аз си продължавам - днес ми е вторият ден на зеленчуци. Утре и вдругиден ще съм си на риба, а млякото ще заменя с яйца. Стриктна съм, но се забави темпото - от черешите и киселото мляко бях задържала доста вода. До тук съм -7,3 кг. и доста на сантиметри - по -6 см от ханш и талия. Смятам да мисля подобен режим и занапред, но по неограничена. Поне спрях да ям хляб и сладки неща и тренирам по редовно- голям плюс!
След МЦ ще имаш големи минуси - поне гледам повечето така споделят, пък и при мен е така, така че никакво отказване!

# 221
  • Мнения: 371
-8 кг. Иухууу! Остават само още 17 - 18 да свалям Simple Smile Simple Smile
Как сте момичета? Споделяйте как вървят диетите- трябва ми идея как да продължа след останалите ми 5 дни. Тогава приключват 2 * 12 дни.

# 222
  • Мнения: 471


Vasencetto голямо Браво!
Искам да питам салатите овкусяваш ли със сол и зехтин?

# 223
  • Мнения: 371
Здравей, neli_asneli, благодаря ти! Да, слагам и зехтин и сол - даже доста сол...
Не ми е пречило.  Единственият проблем дето имам е запек, не знам дали е от диетата.

# 224
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
Здравейте! В какви количества се консумира пилешкото и рибата? Ако пържите или печете, в какво? Олио, мас, зехтин? Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт