МОНОДИЕТА - тема 19

  • 79 822
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 127
Aз уж Червенковата, ама не точно. Първи ден картофи, втори - риба и днес трети ден - кисело мляко. Засега нямам кой знае какви резултати. Не знам дали не е защото гледам и да ограничавам количествата. Но първите два дни си легнах гладна. Днес ще видим. Утре съм на салати.

# 646
  • София
  • Мнения: 714
От днес се присъединявам и аз към вас Blush

# 647
  • Мнения: 2 467
Забелязала съм, че ако ми става студено, е от диетата. Снощи зъзнах, а вкъщи е топло.

# 648
  • Мнения: X
Забелязала съм, че ако ми става студено, е от диетата. Снощи зъзнах, а вкъщи е топло.
Нормално.Като намалиш калориите, тялото не хаби енергия да те стопли, а я пренасочва към важните органи и системи-мозък, сърце, дробове....

# 649
  • Мнения: 346
Днес съм първи ден на зеленчуци.. много ми се хапва шоколад,едвам устисквам. Четох предните теми и се натъкнах на същия проблем като моят,а имено (с извинение) запек.Та въпроса ми е как се спраяхте с него по време на диетата? Може би някакъв чай,но не съм сигурна какъв точно.

# 650
  • Мнения: 2 467
Забелязала съм, че ако ми става студено, е от диетата. Снощи зъзнах, а вкъщи е топло.
Нормално.Като намалиш калориите, тялото не хаби енергия да те стопли, а я пренасочва към важните органи и системи-мозък, сърце, дробове....
Знам, знам Simple Smile
Момичета, теглите ли се всеки ден?
Днес се теглих сутринта, още като се събудих, местих кантара из стаята и ми даде близо два килограма разлика. 😡
Утре ще си измеря обиколките и това е, спирам да се меря поне до края на първите 12 дни.
А утре и вдругиден съм на пилешко, мисля да го сваря и да го ям като супа, с бульона.

# 651
  • Мнения: 127
При мен кантара е в тотален застой. Вчера зеленчуков ден, днес плодов. Ще ям грейпфрукти само.

# 652
  • Мнения: 2 405
Забелязала съм, че ако ми става студено, е от диетата. Снощи зъзнах, а вкъщи е топло.
Нормално.Като намалиш калориите, тялото не хаби енергия да те стопли, а я пренасочва към важните органи и системи-мозък, сърце, дробове....
Знам, знам Simple Smile
Момичета, теглите ли се всеки ден?
Днес се теглих сутринта, още като се събудих, местих кантара из стаята и ми даде близо два килограма разлика. 😡
Утре ще си измеря обиколките и това е, спирам да се меря поне до края на първите 12 дни.
А утре и вдругиден съм на пилешко, мисля да го сваря и да го ям като супа, с бульона.
Много хубаво си решила. Понякога при режим/диета в началото  обиколките намалят, а кантара си стои. Така че е много важно да се измерват и сантиметрите.
Успех

# 653
  • Мнения: 346
Здравейте момичета,има ли някой,който е на моното на ВЧ още? Днес уж трябваше да съм на риба ( ден 8 ) ,ама по мое усмотрение я замених с яйца.Вчера изкарах един рибен ден,но ако не бях сменила днес с яйцата сигурно щях да прегреша с нещо тестено или сладко и да прецакам цялата диета. Още не съм се теглила,но като че ли леко ми поспадна корема и се чувствам по лека.

# 654
  • Мнения: 2 467
Аз съм на ВЧ, варя си зеленчуци, ден 5. И съм тук поне до края на април! Simple Smile

# 655
  • Русе
  • Мнения: 311
Записвам се да ви следя и май да се включа в редиците ви от понеделник.

# 656
  • Мнения: 13
Момичета, как се справяте, когато работният ви ден не винаги ви позволява хранене на определено време? Според мен е ключово, а често почивките ми не са по едно и също време.

# 657
  • Мнения: 925
Аз се връщам в изходна позиция. От днес пак картофи.Проблем ми е,че през деня се справям супер стриктно, но вечер ме хваща зверски глад

# 658
  • Мнения: 5 001
То храненето не трябва да е по едно и също време и няма определено колко пъти на ден да се яде.Важното е да ядеш едно и също.

# 659
  • Мнения: 2 467
Teri, и аз бях така, но като ям едно и също два дни, апетита ми се изпарява. В началото, уж съм на дните на плодове примерно, а се тъпча вечер с локумки. Sad
Сега не ям забранени неща, само си купих едничка панирана риба, че два дни ще се побъркам. И като бях на пиле, също. Това ми е прегрешението и се справям, засега.

Общи условия

Активация на акаунт