WIZZ AIR - 30

  • 72 324
  • 747
  •   1
Отговори
# 435
  • До морето
  • Мнения: 7 123
Вчера нещо се срина сайта покрай РД. 10 пъти пробвах да платя с карта, но ми отхвърля плащането. Звънях в банката, казаха, че проблемът е от Уиз. Накрая отбелязах банков трансфер и днес ще ходя да плащам.

# 436
  • София
  • Мнения: 1 476
Нас мен ми излиза само 20% намаление.
...

ronicat, намалението е ДО 30%, та явно не за всички полети е такова, за някои е по-малко...

# 437
  • Мнения: 1 122
Нас мен ми излиза само 20% намаление.
Намалението е до 30%, а не 30% за всички полети.

# 438
  • Мнения: 123
Здравейте,резервирах билети с плащане по банков път,но на сайта на Уизер пише,че срока за плащане е до 24 часа, а в изпратения мейл с инструкции- до 48 часа.Доверих се на по-дългия срок и тъй  като резервирах късно след 23 :00 часа  и заплатих след 36-ия час ,а все още нямам потвърждение, взех да се филмирам малко.Ако някой има опит,ще се радвам да сподели,дали съм закъсняла или просто потвърждението се бави !
Благодаря предварително !

# 439
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Потвържденията се бавят, хеле пък ако е банков превод, минават поне 4-5 дни, докато дойде мейлът.

# 440
  • sf
  • Мнения: 10 197
До 5 работни дни може да дойде потвърждението. Така пише на сайта им. На мен на третия ден ми дойде и двата пъти.

# 441
  • Мнения: 123
Потвържденията се бавят, хеле пък ако е банков превод, минават поне 4-5 дни, докато дойде мейлът.
До 5 работни дни може да дойде потвърждението. Така пише на сайта им. На мен на третия ден ми дойде и двата пъти.
/Благодаря:hibiscus:

# 442
  • Мнения: 1 536
Здравейте, получих от Уиз имейл отговор на моя жалба(?!?) за полет ,който резервирах в понеделник.
Проблемът е ,че никаква жалба не съм  пускала,всичко е ок  и парите вече са преведени с банков предвод Frowning1
Чудя се, да се свържа ли с тях ,да ги питам какво е това? На някой случило ли му се е подобно нещо?
Да не вземат да ми отменят полета сега?

# 443
  • Мнения: 1 122
Свържете се най- добре.

# 444
  • София
  • Мнения: 147
Момичета, имам няколко въпроса по които имам колебания. Двама души сме. За единия взех приорити. Само с ръчен багаж сме.
1. Можем ли да вземем бутилка вино и да дадем единия куфар (на човека с приорити) долу на чек-ин гишето? А той да си се движи само с лаптоп чантата (в допустими размери).
2. Аз моя любим куфар хич не искам да го давам да го размятат по лентата. Но нямам приорити. Има ли шанс да си го кача в самолета или всичко е въпрос на късмет?
3. Ако ми го отнесат, то мога от него да извадя малка чанта с документи, ценности и т.н. нали?

# 445
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Ако има закупени билети за двама пътника , но единия не лети. За другия пътник нали няма проблем да се чекира и лети ? *става въпрос за мен и дъшеря ми, която евентуално няма да лети.

# 446
  • София
  • Мнения: 1 476
Ако има закупени билети за двама пътника , но единия не лети. За другия пътник нали няма проблем да се чекира и лети ? *става въпрос за мен и дъшеря ми, която евентуално няма да лети.

От прочетеното тук в темата - няма никакъв проблем, не се притеснявай. На тях не им пречи това, че единия няма да се яви...

# 447
  • Мнения: 1 317
Момичета, имам няколко въпроса по които имам колебания. Двама души сме. За единия взех приорити. Само с ръчен багаж сме.
Странно...., нали щом има приорити за един пътник, това означава, че автоматично и останалите получават такъв, т.е. или всички или никой, а Вие казвате, че единият има , а другият- не.....Това да не е наскоро въведено?
А иначе на въпросите- 1) може ръчен багаж да се даде на лентата; 2) на късмет е кой ръчен багаж ще остане в салона и кой- в карго отделението; 3) да, ако се наложи, можете да си извадите ценните неща и да ги вземете с Вас.

# 448
  • София
  • Мнения: 147
Ами в една резервация сме, но ме пита още при самото резервиране за всеки по отделно дали да добавя приорити или не. А и при бордните карти при него си е отбелязано, при мен съответно не. Може би е новост наистина. Много благодаря за отговорите!

# 449
  • Мнения: 4 398
Нищо не пречи човека с приорити да вземе хубавия куфар, който не искате да го размятат хамалите, а човека без приорити да даде другия куфар в багажното
(това ако сте поне добри познати и си вярвате, че другия не пренася наркотици или че ще забегне с вашия куфар например... Simple Smile )

Като давате куфара в багажното може да си вземете ценните неща с вас.
От техните правила следва, че може да дадете един ръчен багаж в багажното на гишето и да пренасяте течности вътре, но нямам практически опит.

Общи условия

Активация на акаунт