WIZZ AIR - 30

  • 72 277
  • 747
  •   1
Отговори
# 480
  • До морето
  • Мнения: 7 074
Здравейте, юни месец ни предстои ходене до Мюнхен, кацаме в Меминген на 16.06 в 20:05. От сайтовете за трансфери, които намерих в нета виждам, че последното бусче от Меминген до Мюнхен е в 20:10. което означава, че не ни върши работа. Има ли други алтернативи?

# 481
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Здравейте, юни месец ни предстои ходене до Мюнхен, кацаме в Меминген на 16.06 в 20:05. От сайтовете за трансфери, които намерих в нета виждам, че последното бусче от Меминген до Мюнхен е в 20:10. което означава, че не ни върши работа. Има ли други алтернативи?
Тази линия например? http://www.allgaeu-airport-express.de/

# 482
  • Мнения: 1 066
Здравейте,
не мога да намеря парфюмите от Уиз бутик в сайта, намирам само храната, може ли някой да ми помогне, тъй като искам да проверя нещо за подарък.

# 483
  • Варна
  • Мнения: 161
Здравейте, някой знае ли от кой терминал излитат самолетите на Уиз от летището във Виена?

# 484
  • София
  • Мнения: 1 820
Аз си взех билети от намалението. Не бяха вдигнали цената преди него. Знам, защото ги следих доста време с идея да паднат.

# 485
  • Мнения: 4 335
Рових се доста за билети няколко дни преди намалението . Билетите ги вдигнаха ПРЕДИ намалението.
И то не малко.
Как то и да е,аз моите билети си ги взех на добра цена в понеделник.
Все пак ,имайте едно наум с ,,намаленията,,  им.  Peace

Цените се променят според броя на продадените билети. Тоест може да се вдигнат във всеки момент, без значение дали има промоция малко след това или не, стига да свърши бройката от по-евтини билети. Съвсем не означава, че те нарочно са вдигнали цените заради промоцията.

# 486
  • Мнения: 30
Здравейте

Извинявам се ако въпросът ми е лаишки или вече има зададен такъв. Ситуацията е следната :
В петък на обяд направих резервация на билети от София до Рим, като заявих банков превод. Оказа се че на тази дата имам ангажимент и няма да ги използвам - следователно да изчакам да минат 24 часа и да падне резервацията.

В събота вечерта след търсене намерих полет пак от София до Рим и го запазих , отново с банков превод. Вчера ( неделя ) отидох до банка, за да платя но ми обясниха, че плащането ще тръгне в понеделник и де факто отпада този 24 часов период за плащане.... Ако бях платила си правя извод, че не би трябвало днес понеделнк да има отчетено плащане...

Изненадата ми идва от там , че отваряйки си профилът в wizz.air сега ( 10:00 ) и двете резервации ми стоят.

чудя се все пак дали да осъществя плащането за втората резервация и след като тя не е паднала и си имам код , дали е активна и всичко е наред?

Някой имал ли е такъв проблем? Звънях на кол центъра им но е невъзможно свързването... Sad Благодаря предватително

# 487
  • Мнения: 4 335
периода за плащане не е 24 часа, а един работен ден. Тоест може да не платите в неделя, а в понеделник.
А за да отпадне неплатената резервация, изчакват малко повече време заради случайни закъснения

# 488
  • Мнения: 126
Здравейте, имам едно питане на страницата на wizzair ми излиза цена до аликанте от 48,99лв отдолу излиза следният надпис :
**Цена за еднопосочен билет, включващ данъци, административни и други задължителни такси и ръчен багаж (макс: 55 x 40 x 23 см, 10 kg).Всеки брой чекиран багаж подлежат на допълнителни такси. Цената важи само за резервации, направени на wizzair.com, мобилното приложение WIZZ или чрез нашия кол център. Броят на местата на посочените цени е ограничен.
 Но никъде не откривам тези цени. Имам чувството, че следят от кой I.P адрес влизам и ми показват всеки път високи цени.( искам да пътувам в края на септември до Аликанте).   Ако някой може да помогне ще съм много благодарна.

# 489
  • София
  • Мнения: 1 948
На всички показва еднакви цени до Аликанте, не само на теб.  През юли има по-ниски цени примерно. Най-ниската, която видях е 57,99 лв. с дискаунт клуб.

# 490
  • Мнения: 4 335
Здравейте, имам едно питане на страницата на wizzair ми излиза цена до аликанте от 48,99лв отдолу излиза следният надпис :

как ви излиза ниската цена, в рекламен блок или като търсите дата? цените са валидни като търсите в датите, в рекламата какво пише няма много значение, може да са свършили вече ниските

# 491
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 928
Здравейте, имам едно питане на страницата на wizzair ми излиза цена до аликанте от 48,99лв отдолу излиза следният надпис :

.....може да са свършили вече ниските
Или да има точно тези ниски цени, но след два или три месеца и само в едната посока.  😉

# 492
  • София
  • Мнения: 1 694
Здравейте! Имам следния въпрос: миналият месец 20 - 23.04 летяхме до Атина. Резервацията ни за нощувки  беше през booking, попълних си номера на акаунта в уиз и трябваше да ми се зареди wizz кредит  от 10%, но нямам нищо. Какво следва да направя?

# 493
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Да им пишеш, т.е. на клиентската служба на Уизз. Шушумосват се нещо и с моя уизз кредит за връщане. Писах им, отговориха ми след 5 дни, че са прехвърлили въпроса към буукинг.

# 494
  • София
  • Мнения: 2 687
Здравейте,
понеже нещо не ми се получи плащането с дебитна карта му дадох банков превод. Преди това видях, че на сметка в лева излиза вътрешнобанков превод и Ситибанк, което с онлайн банкирането ми е без  пари.

Сега обаче като приключих резервацията се появи надпис - международен банков превод и същата сметка, която в инфото за плащания излиза като сметка за вътрешни плащания.
Как така хем Ситибанк, клон София, хем международен банков превод, не разбирам.

И още едно чудене - отстрани сметката излизаше 538 лв., а като му дадох превод и т.н. вече беше 518 лв., т.е. с 20 лева по-ниска... - това нормално ли е?

Ще се радвам, който е с повече опит да сподели.

Последна редакция: ср, 23 май 2018, 07:24 от Сънчо

Общи условия

Активация на акаунт