"Обичам" Топлофикация 3

  • 41 619
  • 752
  •   1
Отговори
# 90
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Тая Топлофикация..и Техем...да им.....го.....!Получихме по едно листе изравнителна сметка , на което пишеше дължите толкова и това е......ама как , какво и защо???? Scream
Не пише ли колко кубика и енергия за изразходени?


Това листче да не е месечната фактура? Изравнителната е достатъчно подробна - и за куб. т.в., и за квтч по помещения, и за единиците на топломерите. Тя е само информативна, ако има някой в едномесечен срок да обжалва показанията в нея. През август е плащането.
Към кой топл. счетоводител сте?
ТЕХЕМ. Пише годишна консумация......бля-бля..., платени ...бля-бля и накрая дължите толкова....Даже е само половин страница, а не цял лист? Thinking

# 91
  • Мнения: 11 440
Това не може да е изравнителна сметка.
От кого е писмото - Техем или Топлофикация?

# 92
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Това не може да е изравнителна сметка.
Ами всички получихме такива във входа. И аз така мисля, ама ей на! Пише...жалвайте се в едномесечен срок, ако не ви хареса! И какво ???   И как? На Арменският поп! Как се доказва? Да кажат другите , които са получили изрвнителни сметки дали така изглеждат! Апропо:  всички, които попитах във входа  дължиме суми...Няма да сме надплатили!

# 93
  • София
  • Мнения: 6 210
И ние сме абонати на Техем. На хартия още нищо не съм получила, но пък имам регистрация в сайта им и там e качена сметката ни за дялово разпределение с всички детайли.

# 94
  • Мнения: 11 440
Това не може да е изравнителна сметка.
Ами всички получихме такива във входа. И аз така мисля, ама ей на! Пише...жалвайте се в едномесечен срок, ако не ви хареса! И какво ???   И как? На Арменският поп! Как се доказва? Да кажат другите , които са получили изрвнителни сметки дали така изглеждат! Апропо:  всички, които попитах във входа  дължиме суми...Няма да сме надплатили!
Това писмо от кого е - Техем или Топлофикация?

Аз също имам акаунт на сайта на Техем, но нашата изравнителна сметка още не е готова.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 325
Обадете се в Техем. Не мисля, че точно тази фирма ще изпрати подобно известие без детайли като изравнителна сметка! Може да се окаже, че е технически проблем!

пп В нашия панелен вход почти всички имат да получават  Mr. Green
    На бележките има ли лого на Техем?

# 96
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Обадете се в Техем. Не мисля, че точно тази фирма ще изпрати подобно известие без детайли като изравнителна сметка! Може да се окаже, че е технически проблем!

пп В нашия панелен вход почти всички имат да получават  Mr. Green
    На бележките има ли лого на Техем?
На ТЕХЕМ е ...с логото!

# 97
  • София
  • Мнения: 1 325
Нищо не ви коства да им се обадите с въпрос защо им е толкова никаква информацията!

# 98
  • Мнения: 11 440
Потребителката сигурно нещо бърка. Няма как от една и съща  фирма да работят с различни видове бланки за едно и също нещо. Трябва да са луди.... Има си законови изисквания как да бъдат оформени и каква информация да съдържат. Освен да е някакво напомняне за стари задължения...

# 99
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Потребителката сигурно нещо бърка. Няма как от една и съща  фирма да работят с различни видове бланки за едно и също нещо. Трябва да са луди.... Има си законови изисквания как да бъдат оформени и каква информация да съдържат. Освен да е някакво напомняне за стари задължения...
Технически грамотно лице съм. Така, че няма как да сбъркам какво сме получили. А и годишна сметка...минус платена и дължите.....просто и неясно... Това със сигурност не е месечната.

# 100
  • Мнения: 320
Ние получихме изравнителената сметка преди около 1 месец, но беше просто един лист сложен в пощата, не беше дори в плик. А изравненията е ясно, че не можеш да разбереш пък камо ли да обжалваш. Иди обясни, че някой във входа краде.

# 101
  • София
  • Мнения: 9 850
Получихме и ние най-края изравнителната сметка. При нулево потребление на парно имаме да доплащаме?!? Как става тоя номер? Аман от мошеници.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 325
А кубиците топла вода?

# 103
  • Мнения: 11 440
Получихме и ние най-края изравнителната сметка. При нулево потребление на парно имаме да доплащаме?!? Как става тоя номер? Аман от мошеници.
Потреблението може да е нулево,  но плащате за сградна инсталация. Тази година беше с около 30% по-скъпо от миналата година. Та ако миналата година сте платили 100 лв, тази ще е около 130. Ако ползвате и топла вода, сами можете да си сметнете колко кубика имате миналата година, колко тази и т. н....

# 104
  • София
  • Мнения: 3 644
Здравейте, дойде ми изравнителната сметка
Най-странното е, че имам да доплащам, при положеине ,че имам по-малко потребление на топлоподаване за парно и по -малко куб. вода сравнено с предишния отоплителен сезон
Може ли някой да ми го разясни като на идиот.
Защото нещо не го разбирам това

Общи условия

Активация на акаунт