Шумен - 7

  • 16 300
  • 274
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 75



Желая ти много здраве, много усмивки и семейно щастие

# 256
  • Мнения: 122
Честит рожден ден Рале.Пожелавам ти здраве и много късмет.Твоите желания нека бъдат мои пожелания.  bouquet

# 257
  • Мнения: 2 609
Честит рожден ден, Рали!!!  newsm59
Желая ти много здраве, любов и сбъднати мечти!!! Flowers Four Leaf Clover
Весел празник и много приятни изненади! Wine Glass



П.П. Ние още сме по морето (сега сме на гости във Варна Party), утре като се приберем ще разказвам, ако Петя не ме изпревари. Wink

# 258
  • Мнения: 903
Честито на Раличак и от мен, с най-добри пожелания bouquet  bouquet  bouquet

# 259
  • Мнения: 4 370
Рале, честит рожден ден с малко закъснение , че вчера не се усетих!  nbirthday  ura  Party Time

Разказвай  къде празнувахте и как изкарахте. И чакаме разкази от Кари и Петя. А Димана и Светла от два дни само ги мисля. Като гледам какви наводнения стават   Wear Umbrella

Днес станахме на 2 месеца , да "почерпя"

# 260
  • Мнения: 112
Благодаря ви за поздравите момичета,
Ани, Ивчето много прилича на теб. Да са му честити 2-та месеца. Гледах снимчиците (пу - пу) да не му е уруки, ама на една от тях много прилича на Дани на една от неговите снимки. Някой ден ще ти пратя двете снимки да ги сравниш. Hug
Вчера празнувахме с Дарито, мъжа й и Галя на Трифон Зарезан. Охааааа голямо шоу си направихме. И механата почти само за нас работеше по едно време. Наиграхме се едно хубаво.  Peace
Аз бях резервирала за Чифлика, ама като отидохме, се оказало, че масата ни била за навън и като заваляло вече отпаднала резервацията, пък и било резервирано по телефона и без капаро. Че какво капаро да им дам за 5 човека. Идиоти такива #Cussing out
Ама поне за сметка на това си изкарахме страхотно. Laughing
Снимките са в апарата на Дарито, като ми ги донесе ще кача, обещавам. Rolling Eyes

# 261
  • Мнения: 4 370
Рале, мерси бе душа, ще почерпя за това че го оприличи на мен. Точно вчера разгърнахме един куп албуми мои и на брат ми като бебета и се убедих че не прилича на нас Ивко. А пък сега ми стана интересно и с тази снимка на Дани. Пращай да гледам, че нямам търпение.
Радвам се че готино сте си изкарали. И ние довечера сме на банкет. Ро и Ни правят 10 години и ни поканиха в Бирария. Сега поне и аз ще си отиграя, че докато бях бременна много не можех. Ама вие каквито сте танцьорки ми се ще и с вас да спретнем един купон с оркестър. То наистина ще е шоу. Аз съм самоука, ама карай.
А пък вчера един се качил на нашата тераса и взел на Дидо едни дънки. То вече човек да го е страх да си накачи пране на терасата. Егати и  хората.  #Cussing out

# 262
XAXAXAXAXA :35:kak taka 6te vi otkradnat praneto newsm78 #Crazy? newsm78 Sigurno e niakoi mangal, deto sabirat lipa! vie na koi etaj ste 4e .............? nie sme na tretia i minalata godina dokato si gledam tekevizia i poglejdam po edno vreme.... na darvoto se ka4il 1 mangal i me gleda!!! napravo iztrapnax!!!!!!!!!!! 

# 263
  • Мнения: 2 609
Здравейте wavey
Ние се завърнахме вече. . Малее вчера като гледах новините каква буря е имало и то точно по местата дето бяхме ние, ми настръхна косата #Silly, избягали сме навреме.
А иначе на почивката беше готино .В къщата където отседнахме- чистичко и спокойно.
На Яна и Дани също им хареса/ е към края им писна и подивяха dancing smile3540 #Milti smile3533и се налагаше с Петя да яхаме метлата afwitch smile3514, ама карай....да са ни живи и здрави/.
Мъжете пък си начесаха крастата и ходиха за риба няколко пъти
На плажа,  на който ходихме се получаваше  нещо като заливче и нямаше вълни изобщо. Водата беше идеална- топла и чиста,толкова че Яна ме караше да и търся водорасли и с 300 зора и намерих само 1.
Единственото кофти нещо в Китен са комарите , изпотрепахме се да се мажем нас и децата с разни мазила. Вечер е някакъв ад, неможеш спокойно да седнеш да хапнеш #2gunfire
По късно ще кача снимки да ни видите, че днес ми е много криво,бърборанката ми  е ученичка за първи ден е на ясла и ми е едно нервно и самотно сега. Вярно, че е само за 2 часа, ама...все пак, като знам, че е при чужди хора Rolling Eyes
Да спирам вече, че стана много дълго, следобяд ще се ключа пак Blush
Ани, като сте се разминали само с дънките на Дидо, добре. Миналата година на съседите от 3-тия етаж им прибраха цялото пране, и то докато гледали телевизия...., да кажаш, че ги е нямало в тях ....  smile3516

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 11:02 от Кари

# 264
  • Мнения: 2 609
Ехооо, къде сте бе момичета? Thinking
Каква е тази нулева активност? Crossing Arms
По разходки, а? Wink

Ето и обещаните снимчици от мен  smile3509 bowuu

  Дидеее, честит рожден ден!!!
Бъди здрава, красива, щастлива и обичана жена, майка и съпруга!!!
Весел празник /той половината вече минал, Embarassed ама.../

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 19:43 от Кари

# 265
  • Мнения: 181
Здравейте! Помогнете ми да намеря добри стопани на едно рижаво бебе от семейство котки. За съжаление истинските са го подхвърлили и сега ние го гледаме. Но нямаме възможност да го оставим за постоянно. Може и от град Варна или околностите, както и за Шумен, разбира се. Sad

# 266
  • Мнения: 122
Честит рожден ден Диде.Бъди здрава и много щастлива. bdbaloni
И едно скромно подаръче от мен. Gift

# 267
  • Мнения: 9
Кари браво на вас хубаво сте си изкарали  newsm10
Снимките са супер, то като ги гледа човек да му се прииска и на него да е там  smile3521

Ани какво е това нещо с дънките  smile3506 Сигурно е бил някой дето са го изгонили по бели гащи, че се е чудел какво да си облече smile3532 Преди време бях чула за един случай дето на едно момиче и крадяха редовно бикините ама ...... той май си правеше колекция затова ги е крадял  newsm78


Диде четит ти рожден ден и от мен! Да си винаги усмихната и красива, обичана и често събличана ти пожелавам!  Wink

# 268
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Добър ден!
И ние се завърнахме. Естествено, хванахме гадното време, но се забавлявахме. Децата бяха спокойни и весели, също се забавляваха по своему. Снимки- скоро, ама не знам кога.
Станцията, където бяхме, беше ужас- пълно с ученици, храната гадна, топла вода рядко. Изобщо... Ама щом компанията е приятна- другото не е чак толкова важно.
Честит празник на Рали и Дидка! Да сте живи и здрави!

А Аничка има момиченце! На 1 юли надвечер. Подробности не знам, наш общ приятел й звъня, но не беше в кондиция да говори още след спешното секцио и така. Дано бързо се възстановяват и да разказва за бебка!

# 269
  • Мнения: 4 370
Диде , честит рожден ден! На Аничка честито бебче и честит рожден ден! Да сте живи и здрави и много да ви върви в живота. А на Аничка и пожелавам по бързо възстановяване и малката сладурана много да я слуша!

А това с дънките гадна история и сега като простирам и само си мисля какво ли ще ми откраднат пак.  hang ама така е на първия етаж. Сега има друго интересно да ви разправям. Вчера бяхме на банкет на Ро и Ни. Празнуваха 10 години. Може и да се е чуло и заря имаше.   Party Time Николов беше поканили Гого и Ева и най интересното е че с Гого изпяхме последния коплет на Бургаски вечери заедно.  dazzler1 Ама Дидо докато ме снима, песента свърши.  Инъче си поиграх , че отдавна не бях ходила на светски събития. ААА и една подложка за мишка спечелих, ама не ми трябва. Те от Ро и Ни и преди са ми давали такива , само тази дето е юбилейна. Ако някой иска мога да му я подаря.   Gift

Кари снимките са страхотни, особено тая дето е на аватара ти! Егати и готографа. Кой я прави и мене да ме снима?!  photo ама и аз искам на това заливчееее.

Общи условия

Активация на акаунт