Колко пъти месечно ви идва да утрепете Милия?

  • 59 941
  • 440
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 10 337
Оф, навсякъде е наводнено с тея седмични карти на Пулс. Хич не ме влече да им стъпя в кифленския фитнес. Да се приеме за оплакване, не съм вървежна кифла. И масовите модни истерии ме дразнят вече, явно остарявам.

# 421
  • Мнения: X

Съчетала съм нещо средно между педант и формалист.. моя грешка Grinning
Много ми хареса "педантист". Открадвам си го и смятам да замерям с него Уишмастъров. Той преди време купи нова пералня, която била супер-дупер-правеща и пуканки едва ли не. Прегледа педантично упътването и с още по-педантичен тон ме започна:"Трябва да внимаваш с това и с онова и понеже си джаста праста, да не повредиш нещо, трябва особено внимателно с едисикоеси." Изслушах аз лекцията му и въпреки че ме сърбяха ръчичките, НЕ грабнах тигана, а кротко му отговорих:"Мда, много трябва да се внимава. Страх ме е, че ще се объркам и ще прецакам нещо. А ти си толкова внимателен. Най-добре, само ти да пускаш пералнята, че аз да не объркам нещо." Уишмастъров преглътна мъчително насреща ми и оттогава само той пуска пералнята. Педантист ниеден!

# 422
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Уиш, при нас е подобно. Понеже педантиста у дома не харесва как простирам, колкото и да се старая, то той пуща пералнята и простира. Също и според него не чистя правилно с прахосмукачката Рейнбол, която е мило наследство от леля му, та той чисти с нея. Joy Joy Joy Е, понякога и аз поизпирам това-онова, което бива препростряно след мен и чистя с другата прахосмукачка. Обаче винаги излизам с номера - Рейнбола по-добре чисти. Laughing

# 423
  • София
  • Мнения: 38 570
За колата и аз да се оплача! Купи я преди 2 г от автовоза, наби още един път цената й за ремонти, климатика го поправи едва преди месец. И сега ще я продава! Сети се, че е скъпа! Ето това обединява двете му най-тъпи качества - купува неща, които са твърде големи/скъпи и отлага до безкрай!

# 424
  • Мнения: 4 717
Аз ужасно избеснявам като сменяме чаршафите и викам ММ да ми помогне САМО и ЕДИНСТВЕНО като отнесе старите за пране и ги пусне в коша и ВСЕКИ път ги откривам ДО коша, но не и вътре!

Пера, простирам и прибирам. Най-редовно затрупва дрехите една върху друга, не открива каквото му трябва и обвинява, че едикоеси стои за пране от 3-4-5 седмици, при условие, че аз пера по 10х за седмица...

# 425
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Спри да го переш и толкова.
За компенсация за натисканите копчета на пералнята аз прибирам дрехите по шкафове и гардероби. Sunglasses

# 426
  • Мнения: X
Цеце, нима можеш да сгънеш и прибереш прането, така че да удовлетвориш педантиста? Аз ни моа. Сам го каза, джаста-праста съм била. Mr. Green

# 427
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Цеце, нима можеш да сгънеш и прибереш прането, така че да удовлетвориш педантиста? Аз ни моа. Сам го каза, джаста-праста съм била. Mr. Green
Там педантистЪ няма претенции, само за подреждането на чекмеджетата с дрехи на детето има, та периодично преподрежда. После не мога да намеря нищо къде е, щото и местата на дрехите се сменят. Joy

Бях споменала май тук за чорапите, лелее, сакън да облека детето с чорапи, които не са подходящи за дрехите му (на мен ми се виждат, де), малииии, първо се дудне, а после се преобува детето, докато се додудва. Mr. Green
Ама бели кахъри, ай ся. На мен повечето пъти ми е забавно.

# 428
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ние сме така с чорапите. Все не му харесва как съм ги чифтосала. И как да му хареса като има 30 чифта черни чорапи, ама са много различни. Едните са с джвъчка отляво, другите отдясно. Как пък няма да се дзверя къде им е джвъчката. Сипвам му купчината на леглото, както иска така да си ги чифтосва.

# 429
  • София
  • Мнения: 24 839
Моят господин малко го мързи да върши домакинска работа напоследък, но гледам да не мрънкам, че не му харесва.
Правилно. Няма полза от мрънкане. Мълчаливият удар с тиган по дебелата кратунелница е далеч по добра идея. Не му харесвало- де гиди сопа неокастрена!

Боже, тиганът трябва да се върти наред, докато кажат и двамата "Стига"!
Човек със силен псориазис и две котки вкъщи............ #Crazy

# 430
  • Мнения: 5 180
Ваай, моят значи е златен. Каквото направя, все е супер. Като ме мързи, готви той. Реди съдомиялната и я пуска. Пералнята аз си я пускам. Прането сгъвам аз, но той си прибира неговите неща. В нашите шкафове с детето той изобщо си няма работа. Нооо, като се мушне в компа с хобитата си, изключва всичко друго и детето се дразни,че се чувства пренебрегнато.

# 431
  • софия
  • Мнения: 2 463
310 от метрото хващаш и спира баш на фитнеса Simple Smile

# 432
  • Мнения: 4 808
През последните дни редовно ми иде да го убия. От няколко месеца говорим за едно пътуване в чужбина, напоследък изведнъж обърна палачинката, по-добре да сме идели някъде в България на почивка. Аз имам още отпуска, но той има само седмица и няма как да съчетаем и двете неща. Знам, че цялата работа е защото мрази да лети, казала съм му, че този път ще му взема капките, дето ги рекламират. Много го е страх да лети, цяла седмица после има сърцебиене. Плюс това иска все в последния момент да решава, а то така не става, нещата трябва да се планират. В момента има евтини самолетни билети, ама още го чакам да се накани да реши. Ще го почакам още ден-два и купувам, последните три пъти така направих, ама после пък мрънка, че не съм се съобразявала с него.

# 433
  • Мнения: 10 633
В такива случаи аз предлагам първо на него като подчертавам колко много ми се ходи, и че ако той не иска, ще отида с приятелка.
Досега не ми е отказал. Но пък той няма страх от летене.

# 434
  • Мнения: 4 808
В такива случаи аз предлагам първо на него като подчертавам колко много ми се ходи, и че ако той не иска, ще отида с приятелка.
Досега не ми е отказал. Но пък той няма страх от летене.
Ще ходим при близки, та затова говорехме да сме двамата. Прави всичко възможно да отдалечи полета. Сега почна, нека да е след нова година, от девет кладенеца вода ми изкара... Но като цяло, много ме дразни това, че тия неща за почивки и пътувания все иска да ги решава в последния момент. Ама на 20 можеше да си позволим да сме спонтанни, да кажем ставаме и тръгваме, но на този етап от живота си аз искам да си планирам нещата. Една приятелка ми каза, че това значело, че остарявам... Пък и със самолетните билети няма как да си спонтанен, скъпичко ще излезе.

Общи условия

Активация на акаунт