Бременен мъж?!!!!!!!!!

  • 3 921
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Бременеенето не си го давам Naughty,но цикъла с удоволствие му го подарявам  Hug!
smile3521 и аз така. Представяте ли си мъж с превръзка или с тампон(а къде ли ще го сложи newsm78) smile3532 smile3532 smile3532

# 16
  • Мнения: 4 473
Нямам проблем с бременеенето - само с резултатите от него (кожата). Ако има как тя да си остава в перфектно състояние - не, мерси, аз ще си го нося и раждам.
Въпросът с цикъла е по-различен. Навита съм всеки месец да карам по 1 седмица казарма(абсолютно сериозно) само да нямам този кошмар Twisted Evil

# 17
  • Мнения: X
Аз ще си бременея и ще си раждам, ма на него да му идва всеки месец - мисля, че освен всичко друго, така си е и доста справедливо Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 248
Не, въпреки че все още не съм раждала! Blush

# 19
  • Мнения: 779
Само така бих се навила за второ  Twisted Evil
С цикъла нямам проблем, не ми пречи, а и моя не е ходил в казарма, така че сме квит  Peace

# 20
  • Мнения: 7 186
Предлагам ако стане така, че мъжете да раждат да се забрани секциото по желание, че най- обичам някой мъж като каже- Еее кво толкова, едно раждане! Twisted Evil  Party bowuu

# 21
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз  съм за но,незнам само как ще се забремени тои сам ли ,а тогава моето участие го няма и ще ми вика ,че това е само негово дете.Абе ,много объркано пък и аз както се задълбах.......

# 22
  • Мнения: 183
Въпреки че научно е доказано че мъж не може да забременее, Евгени Минчев не се отказва и продължава с опитите

# 23
  • Мнения: 1 410
Едното аз родих за второто той да се мъчи. Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 3 861
Не! Не бих, въпреки че мисълта за още едно раждане ме ужасява, но не бих си го дала за нищо на света

# 25
  • Мнения: 2 195
Отде ги изнамериха пък тез проценти,дето искали да раждат  newsm78 ,да усетели първия ритник и т.н.  Crazy
Сменям се одма за следващото...не ми се ражда пак 3 дена   ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 407
Ако може да.

# 27
  • Мнения: 5 877
Отдавна сме решили второто по този начин да стане.  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 27 524
Не.

Но понеже имах леко и бързо раждане, може би заради това. Ако беше гадно, сигурно нямаше така да гласувам, нормално...  Grinning

Освен това раждането си остава неизпитана мистерия за мъжете, не си я давам, пък каквато ще да е. Отличава ни от тях и ни прави неповторими и незаменими  Wink

# 29
  • Мнения: 2 180
Как така след 100-150 години бе! #Cussing out
Аз искам да стане в близките 5, че и без това на мен не ми се ражда.
И изобщо кога ще стане НОРМАЛНО плода да се развива извън утробата и накрая само да отидеш да си го вземеш?  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт