Bonilash: по-дълги, по-гъсти и по-красиви мигли!

  • 37 053
  • 200
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 409
Аз също бих използвала серума за мигли, но не знам как ще ми понесе на очите. Някои спирали и сенки за очи не ми понасят и много внимавам какво слагам на очите си. Може би ще изпробвам Bonilash, за да видя как ще ми се отрази.

# 16
  • София
  • Мнения: 668
Бих се радвала да изпробвам Bonilash!

# 17
  • Мнения: 19 687
Здравейте Simple Smile, бих искала да опитам, защото само ако го видя реално бих повярвала, че това нещо е възможно
И аз така. От толкова години съм спамната с всякакви "чудеса" на козметиката, че вече ми е много трудно да повярвам в какъвто и да е продукт.

# 18
  • Мнения: 528
Здравейте! Козметиката е моята страст и винаги искам да опитвам нещо ново. С удоволствие бих изпробвала Вашия продукт, който заглеждам от много време. По-гъстите и дълги мигли променят изцяло погледа на една жена. Поздрави!

# 19
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Бих изпробвала този серум,за да се убедя в действието му.

# 20
  • Мнения: 917
Бих искала да го пробвам защото миглите ми доста оредяха и видът им не е добър.

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Имам дълги, но рехави мигли и бих се радвала ако спечеля продукта за да пробвам да бъдат и по-гъсти.

# 22
  • Мнения: 14 788
И моите мигли са средна “хубост” и отдавна ми се иска да опитам този продукт. Дано наистина има ефект.

# 23
  • Мнения: X
Здравейте, аз използвам продукта от около 6 седмици. Вече виждам първите резултати. Бих се радвала да спечеля за да продължда да го ползвам.

# 24
  • Мнения: 13 624
От доста време го заглеждам този серум на Bonilash. Промо цената в момента е чудесна Heart Eyes
Ползвала съм серуми за мигли и се постига невероятен ефект, стига човек да го нанася редовно и както е описано в упътването.
Определено предпочитам да използвам серум за растеж, вместо да слагам изкуствени мигли. Мога да ги изтърпя само за кратко време.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 181
С удоволствие бих пробвала Бонилаш, тъй като миглите ми са доста редки, а всъщност имам големи очи, които биха изглеждали страхотно в комбинация с красиви мигли. Промоционалната цена е страхотна!

# 26
  • Мнения: 1 988
Бих желала да изпробвам продукта, защото миглите ми са къси, равни и рехави.

# 27
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Здравейте, много бих искала да пробвам серума, тъй като миглите ми пооредяха през бременносттаи станаха по-късички.

# 28
  • Мнения: 1 202
Бих искала да го изпробвам, защото постоянно миглите ми са със спирала и с времето забелязах, че не са толкова гъсти като преди и дълги!

# 29
  • Мнения: 1 281
Здравейте, ползвам продукта от февруари, ефекта е по - забележим, когато ползвам спирала. Не стават по-гъсти, но определено са по-дълги са отпреди, но бих искала да продължа да ги поддържам с този продукт. Засега съм доволна, ако ценово все още ме устройва ще го ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт