Bonilash: по-дълги, по-гъсти и по-красиви мигли!

  • 37 173
  • 200
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 721
Използвала съм различни масла и серум от които  нямаше ефект. Надявам се БониЛаш да  оправдае очакванията ми и да даде желания ефект. : )

# 166
  • Мнения: 1 283
Бих пробвала серума.

# 167
  • Мнения: 207
Бих искала да пробвам серума. Моя приятелка ми препоръча друг, като твърдеше че само той действал. Той естествено се оказа много скъп... Би било чудесно, ако Bonilash действа, тъй като е на много разумна цена и бих могла да си го купувам регулярно.

# 168
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 157
С удоволствие бих изпробвала серума.

# 169
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
Бих искала да го изпробвам, за да разбера дали наистина има ефект от него или е поредната лъжа.

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Бих желала да изпробвам продукта, защото миглите ми са къси, равни и рехави.

# 171
  • Мнения: 1 028
С удоволствие бих пробвала Bonilash! Ежедневно използвам спирала, дори се замислих за изкуствени мигли, а възможността моите да са по-дълги и по-гъсти е много изкушаваща.

# 172
  • Мнения: 11 495
С удоволствие бих изпробвала продукта - колкото по-красива се чувства една жена толкова по-уверена и излъчваща щастие е.

# 173
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Определено бих изпробвала продукта и ако наистина има описаният ефект ще стана редовен потребител.

# 174
  • Мнения: 160
Участвам, за да мога да зарадвам жена си. Кой мъж не иска добре поддържана жена.

# 175
  • Мнения: 13
Бих пробвала серума.

# 176
  • София
  • Мнения: 344
Искам да пробвам серума.

# 177
  • Мнения: 876
Винаги съм обръщала внимание на външния си вид. Като тийнеджър бях по-закръглена и единственото, което харесвах в тялото си бяха очите. От тогава знам, че те са много важен аспект от нас. Почти всеки ден използвам спирала, за да подчертая погледа си, т.к. нямам дълги или обемни мигли. Това е причината, за да искам да изпробвам Bonilash, а и естествената красота е уникална

# 178
  • Мнения: 2 755
Имам къси мигли и без спирала са незабележими. Ще се радвам да опитам серума.

# 179
  • Мнения: 3 021
Бих го пробвала, за да не ползвам всеки ден спирала, за да подчертая миглите си. Моите са светли и трудно се забелязват.

Общи условия

Активация на акаунт