Оригинален подарък за бебе на 40 дни

  • 21 124
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте! Може ли да ми предложите някакви оригинални подаръци за бебе  МОМИЧЕ на 40 дни. Нещо интересно с името на бебчето или ... очаквам предложения Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 апр 2018, 16:54 от bubssss

# 1
  • Мнения: 247
Иначе и в двата случая-дървено люлеещо се конче. На последък са по-масови пластмасови такива, т. ч. дървено би било по-оригинално, а и е по-хубаво спроед мен. Също подаръкът ще влезе и в употреба  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 9 427
На 40 дни едва ли ще оцени твоят оригинален подарък. По-добре му купи някаква играчка/активна гимнастика, отколкото да влагаш пари в нещо, което няма да се ползва.
Не казваш колко близки са ти хората. Може да купиш златна гривничка или пък златна плочка с буквичката на детето.

Иначе и в двата случая-дървено люлеещо се конче. На последък са по-масови пластмасови такива, т. ч. дървено би било по-оригинално, а и е по-хубаво спроед мен. Също подаръкът ще влезе и в употреба  Simple Smile

Как люлеещо конче на бебе на 40 дни? Не виждам смисъл да се купува нещо, което ще събира прах повече от 9-10 месеца. Аз не бих подарила подобно нещо.

Последна редакция: пт, 13 апр 2018, 16:38 от bubanka

# 3
  • Мнения: 247
Ще събира прах 9-10 месеца, но после ще се ползва 5-6 г.,

# 4
  • Мнения: 5 589
На 40 дни нищо няма да оцени  Laughing

Ето предложения,ако те устройва цената -монети.За бебе Общинска банка  има картички със сребърни  или златни монети,много са ефектни .Потърси в гугъл,отваря се пдф файл ,не мога да дам линк
Други-  https://www.fibank.bg/bg/page/708#NZMint24

Поне остават с времето.

# 5
# 6
  • Мнения: 4 518
Аз винаги купувам нещо полезно, което ще влезе в употреба, тоест питам майката. Последното нещо, което си поискаха беше рамка за снимка с места, на които да вземат отливка от крачета и ръчичката. На мен ми харесва, и преди съм подарявала същото и най-хубавото е, че е много хубав спомен от детството на детето.
Аз бих питала, определено.

# 7
  • Мнения: 214
Нямаше да е лошо за информираност от към пол...

ИЗВИНЯВАЙ ПРОПУСНАЛА СЪМ, МОМИЧЕНЦЕ

# 8
  • Мнения: 434
Комплект тоалетни принадлежности?


# 9
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Бижу(гривна или верижка-лично за мен е адския кич, но много майки го харесват) с името на детето
Сребърна детска рамка за снимка на бебето
Сребърна/златна лъжичка с ювелирано името на бебето
Сребърен комплект за косата/зъбчето и още нещо беше....за бебето
Монета
Албум, има едни "луксозни", в които попълваш много инфо за растежа на бебето плюс снимки

Столче за хранене, ако още не са си купили

Активна гимнастика, проходилка-но това незнам до колко оригинален подарък би бил Peace

Защо не се допитате до родителите, те може да имат нужда от дрешки/козметика или нещо полезно, което все още нямат, а не от монети и бижута прибрани в шкафовете Peace

# 10
  • Мнения: 247
Най-добре нещо ръчно направено. Винаги е оригинално

# 11
  • Мнения: 318
Жирафчето Софи, има и комплекти с чесалка за венците и с одеялце, аз скоро купувах това с чесалката беше около 50 лв.

# 12
  • Мнения: 442
Здравей! Когато се роди синът ми, му подариха персонализирано одеалце, на което бяха изписани името, дата и час на раждане, килограми и см на бебето. Много си го харесвам и още го ползвам. На този линк може да видиш какво представлява– https://www.google.bg/search?q=%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0 … rc=SEvLPS0cwWduDM:


Друго, за което се сещам, са тези отливки– https://www.hippoland.net/baby-art

Последна редакция: пт, 13 апр 2018, 20:23 от nikoleta_joro

# 13
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Торта от памперси.

# 14
  • София
  • Мнения: 8 635
Това, което ми е било нужно с мъничко бебе-слинг. Хубава книга за кърменето и отглеждане на бебето-Книга за бебето на доктор Сиърс, Книга за кърменето на Хана Лотроп, Защо любовта е важна на Сю Герхард, Близо до бебето на Вл. Доткова. Нещо, което ще и помогне, ще я развлича. Естествено, ако това е в интересите на майката. 
Ваучер за покупки от магазин за с бебешки дрехи. 
Разни надписани одеялца, свещници, картинки, калъфки, рамки за снимки са ми били винаги излишни и ги намирам за прахосъбирачки.

Общи условия

Активация на акаунт