NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 4

  • 82 216
  • 763
  •   1
Отговори
# 450
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Имам кафемашината от две години,чак сега разбирам че може да се регистрират кодове (благодарение на темата) ,никой не ми беше казал при покупката за тази опция.Досега колко натрупани точки щях да имамм... Може ли да ми кажете с тези точки какво можеш да си купиш после?Някаква отстъпка ли ти правят ?Търсих в сайта ,но неможах да намеря отговор.
Освен това в книжката на машината(ако я пазите) трябва да има един дълъг12цифрен май) код, който пак се регистрира и дава 25 или 20% отстъпка, не помня колко беше. Може едновременно да се ползват точките от кутиите и тази отстъпка.
20 % от първата поръчка на кафе и кафеспециалитети при регистрация на кода от книжката в сайта им Simple Smile. Машинката ми е нова и ми е прясно инфото все още. Но тази отстъпка не може да се ползва за аксесоари. Исках да купя чаши, но не ми я начисли. Само за вкусове е.

# 451
  • Мнения: 1 220
Да, за аксесоари не може. Те не стига че са сложили едни убийствени цени...Аз от Лидл преди време си взех много хубави прозрачни чашки с черни чинийки, пускат ги от време на време. За капучино също имаше, на много прилични цени 😉

# 452
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Аз исках от термочашите, но 25 лв редовна цена малко скъпички ми се струват. Още повече, че със същия механизъм в Кауфланд са не повече от 10 лв. Сигурно и качеството е друго, но има и по-добри с вакуумно затваряне за по-малко пари.

# 453
  • Мнения: 1 511
Когато аз си купувах машината, с кода за регистриране даваха 2 чашки за кафе, трябваше да си платиш само доставката. Моята машина имаше дори два кода, та имам два комплекта по 2 чаши Simple Smile

# 454
  • Мнения: 1 532
Блягодаря ви,вчера търсих книжката, не я намерих ,явно с кутията съм я изхвърлила.
Чашките много ми харесват,ама са скъпи за 2бр.Да бяха 6 чаши за тази цена ,ама за 2 не бих дала.

# 455
  • Мнения: 355
Здравейте, да ви попитам подариха ни машина сега погледнах за код в книжката ами никъде го няма. Дали проблема е в тоова,че машината е купувана от Англия?

# 456
  • Мнения: 298
Здравейте, да ви попитам подариха ни машина сега погледнах за код в книжката ами никъде го няма. Дали проблема е в тоова,че машината е купувана от Англия?
Имате ли документ за покупка? Ако разполагате с такъв пишете им, като прикачите бележката. Ние също нямахме код, но след като им писах са ни изпратили служебен такъв. (нашата е купувана в Бг)

# 457
  • Мнения: 355
Здравейте, да ви попитам подариха ни машина сега погледнах за код в книжката ами никъде го няма. Дали проблема е в тоова,че машината е купувана от Англия?
Имате ли документ за покупка? Ако разполагате с такъв пишете им, като прикачите бележката. Ние също нямахме код, но след като им писах са ни изпратили служебен такъв. (нашата е купувана в Бг)


Не, нямаме документ само книжката.

# 458
  • Мнения: 771
rapar4eto и моята е купувана от Англия и им писах мейл че не мога да си регистрирам кода защото сайта ми дава че е невалиден и ми отговориха че тъй като е купувана от Англия няма да мога да я регистрирам.

# 459
  • Мнения: 355
rapar4eto и моята е купувана от Англия и им писах мейл че не мога да си регистрирам кода защото сайта ми дава че е невалиден и ми отговориха че тъй като е купувана от Англия няма да мога да я регистрирам.



Благодаря! Сега поне знам.

# 460
  • Мнения: 2 031
Аз имам две машини купени от английски сайт и двете са регистрирани, като втората беше преди месец.

# 461
  • Враца
  • Мнения: 5 201
В Билла днес видях на Jacobs 14 капсули са за 6.99.

Dolce Gusto са на 8.99 и 10.29 според напитките.

# 462
  • Мнения: 771
Lady Vengeance аз им писах мейл и след няколко дни ми се обадиха по телефона за да им продиктувам кода и когато им казах че е купена от Англия момичето ми каза че не може да я регистрира. Щом си успяла сега пак ще пробвам.

# 463
  • Мнения: 1 090
В Билла днес видях на Jacobs 14 капсули са за 6.99.
Съвместими ли са?

# 464
  • Враца
  • Мнения: 5 201
В Билла днес видях на Jacobs 14 капсули са за 6.99.
Съвместими ли са?
Да, аз лично съм опитвала Капучиното. Има повече захар, но като цяло не е лошо.

Общи условия

Активация на акаунт