За въртенето по време на сън на едно бебе

  • 10 312
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 262
Изминалата нощ беше по-спокойна  Laughing. Буди се само няколко пъти и то съвсем за малко. Съгурно защото баба и я гледа, че мама и тати бяха на кръчма Grinning
За спането - отдавна спи само по боди и без чорапи, завита е с едно чаршафче.

# 16
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
През деня дъщеря ми спи спокойно, но вечер.....страхотия- от корем на гръб и обратно, на глава, на страни, с високо вирнато дупе, диагонално, напряко, челни стойки.....Обаче не се буди. Спи почти гола, на отворена врата и отвита. Не го намирам за тревожно. Но пак казвам- не се буди.
Обличай бебето леко и без чорапи. Може наистина да му е топличко.  newsm78

Честно казано,това все едно аз съм го писала,върти се във всички възможни посоки,блъска се в решетки,направо е нещо ужасно.Все още не съм намерила разрешение на проблема,явно е от жегите. newsm78

# 17
  • Мнения: 4 392
През деня дъщеря ми спи спокойно, но вечер.....страхотия- от корем на гръб и обратно, на глава, на страни, с високо вирнато дупе, диагонално, напряко, челни стойки.....Обаче не се буди. Спи почти гола, на отворена врата и отвита. Не го намирам за тревожно. Но пак казвам- не се буди.
Обличай бебето леко и без чорапи. Може наистина да му е топличко.  newsm78

Точно така спи и щерката Peace Joy

# 18
  • Мнения: 5 370
Не мисля, че има нужда от даването на каквито и да било средства-пък били те и хомеопатични.
Точно в този период и Станислав почна да се върти на чекрък, а се е случвало да го намеря на другия край на леглото му по корем #Crazy
За разбуждането-не знам, но при нас все още действа-сешоарът ми е в позиция стендбай, усетя ли, че почва да мърка, го пускам леко и той заминава пак.....

# 19
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Е, аз пък не знам дете което да не си е подобрило - Нормализирало, съня от индивидуалното хомеопатично лекарство. Grinning

# 20
  • Мнения: 292
Опитай наистина да я вземеш при теб в леглото - няма да стане нищо за няколко пъти ... Може и да се поуспокои от присъствието ти, миризмата ти и т.н. Аз не съм фен на лекартствата, та дори и най-безобидните. По-добре не прибързвай, нали знаеш - "всеки дзвер си има номер, някои са с цяла програма ..." ще отмине и това чудо... дано само ти издържиш на напъна  newsm10

# 21
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Aбсолютно точно така прави и дъщеря ми.В един момент се научи да спи по корем и се усмири.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 576
От две вечери сина ми спи с летен чувал и мога да ви кажа, че има ефект. По- спокоен е, не че не се върти и не го намирам на другия край на леглото му. Не се будя обаче по няколко пътиза да го завивам и защото се е опрял в таблата на леглото. Даже спи с час повече.

# 23
  • Мнения: 1 860
 Добре дошла в клуба на недоспалите майки  Grinning
И ние сме така. Не знам кога заспивате но Габи вечер ляга най-късно в 8 и сутрин се куква в 6.Като до към полунощ постоянно се буди и се приспиваме наново. А тази сутрин е станал в 5  #Crazy и аз вече не знам на коя планета съм. Казват че ще мине и това ама никой не казва кога точно.  bouquet

# 24
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 392
Да не ви плаша много, но моят син е на 2 год и 3 мес. и продължава да се върти някои нощи. Не мога да намеря някаква закономерност, освен ако не е нещо много превъзбуден, тогава е неудържим през нощта.  ooooh! ooooh! ooooh!
Е вярно, че имаше един ужжжасссен  #Crazyпериод, когато се будеше през няколко часа и ме беше побъркал и бях ужасно уморена  Tired, но сега слава богу поне е само мърдането.
Пробвала съм да спи и при мен, но честно казано не помага много, освен, че се изкатерва почти целия върху мен или ме рита и бута, че му преча ... hahaha
А иначе не мисля, че е управдано да се дават лекарства, защото това не е болест ...  Thinking

# 25
  • Мнения: 4 392
Е, аз пък не знам дете което да не си е подобрило - Нормализирало, съня от индивидуалното хомеопатично лекарство. Grinning


Въпросът е : Има ли нужда да се дава нещо ,било то и хомеопатично?! newsm78Все пак лекарство е !
Аз си мисля ,че е до темперамент.Някои деца са по-впечатлителни и това се отразява и на съня им.Това ,че се въртят,да не би да значи,че не се наспиват?  newsm78

# 26
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 392
Е, аз пък не знам дете което да не си е подобрило - Нормализирало, съня от индивидуалното хомеопатично лекарство. Grinning


Въпросът е : Има ли нужда да се дава нещо ,било то и хомеопатично?! newsm78Все пак лекарство е !
Аз си мисля ,че е до темперамент.Някои деца са по-впечатлителни и това се отразява и на съня им.Това ,че се въртят,да не би да значи,че не се наспиват?  newsm78

Мисля си, че наистина е до темперамент. Има спокойни и по-беснички  Joy деца ...
И това, че се въртят изобщо не им пречи да се наспят - просто си тормозят мама  newsm78

# 27
  • Мнения: 522
И нашите проблеми със съня започнаха точно в тази възраст-с никненето на зъбите.По същия начин Наси се обръщаше по корем и мрънкаше да го обърна.За исвестно време тази работа поодшумя,поспахме няколко вечери и се започна пак.Сега през ноща се мята като обезумял из леглото и все е отвит и все е със сополи.Пробвах с чувалче,стана по зле щото му се заплитаха краката и се сърдеше много.Надявам се някой слънчев ден всичко да се оправи Wink.

Общи условия

Активация на акаунт