Прага – тема 2

  • 62 614
  • 776
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 767
30 крони са за 30 мин., 40 крони за час и половина, като за това време може да смените няколко вида транспорт. Доста проверяват - нас за 5 дни, два пъти ни проверха, от общо трите ни качвания на метрото.

# 616
  • Мнения: 452
Явно сме извадили късмет, нас нито един път не ни провериха. Като даже първия път бяхме забравили да си чекираме билетите в трамвая.

# 617
  • София
  • Мнения: 8 182
От 11.11.2022 г. Уиз започват да летят от Варна до Прага.

# 618
  • Пловдив
  • Мнения: 41 057
Бяха спрели ли?
Пожелавам си да почнат от София или още по-хубаво - от Пловдив Wink

# 619
  • Мнения: 728
Не зная да са спирали, в края на октомври летях Варна-Прага-Варна.

# 620
  • Мнения: 767
Не са спирали, от ноември до средата на декември намалиха полетите от три до един на седмица. После по празниците пак са по три пъти седмично.

# 621
  • на третия етаж
  • Мнения: 112
Привет, дами! Хрумна ми в последния момент, че мога да посрещна Нова година в Прага. Има изгодни полети от Варна. Прочетох, че Коледните базари са до 06.01. Въпросът ми е, дали има тържество на нова година на площада в стария град?

# 622
  • Мнения: 1 355
Привет, дами! Хрумна ми в последния момент, че мога да посрещна Нова година в Прага. Има изгодни полети от Варна. Прочетох, че Коледните базари са до 06.01. Въпросът ми е, дали има тържество на нова година на площада в стария град?
Чудесна идея! Прага е невероятна! Върнахме се в петък и вече планирам повторно посещение. На площада има сцена и всяка вечер имаше програма. Предполагам, че и на Нова година ще има! Вълшебно е! Весело изкарване!

# 623
  • Мнения: 52
Здравейте,

На летището има ли машини за закупуване на билети(или 3-дневни карти) за градския транспорт?

# 624
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 746
На летището има информационни гишета, от които сме купували билети, както за шатълите, така и за другите автобуси за ГТ. Намират се вдясно, след паспортната проверка.

# 625
  • Мнения: 52
На летището има информационни гишета, от които сме купували билети, както за шатълите, така и за другите автобуси за ГТ. Намират се вдясно, след паспортната проверка.
Много благодаря!
Тъкмо прочетох, че на летището имало машини, които приемат и банкноти. На гишетата обаче ще ми е по-лесно да разпитам и за картите Simple Smile

https://www.prg.aero/en/public-transport-buses

Последна редакция: ср, 28 дек 2022, 19:16 от _Light_

# 626
  • Мнения: 4 632
Препоръки за хотел или апартамент в центъра с поне две стаи за четирима.

# 627
  • Мнения: 1 226
Препоръки за хотел или апартамент в центъра с поне две стаи за четирима.

Аз съм фен на тези апартаменти в стария град: https://www.booking.com/Share-ZdlyxW

Разбира се има значение дати ,цени и тн.

# 628
  • Русе
  • Мнения: 856
Препоръки за хотел или апартамент в центъра с поне две стаи за четирима.

https://bg.airbnb.com/rooms/54000162?check_in=2023-02-13&check_o … ac2e-d6dc8c954269

# 629
  • Мнения: 2 124
Някой беше споменал, че резервация в букинг през букингмейл е по-изгодна с 15 %.
Ще помоля за указания как точно се процедира.
Блaгодаря предварително.

Последна редакция: пт, 06 яну 2023, 00:29 от SamoDiva

Общи условия

Активация на акаунт