Къде във Варна подстригват хубаво?- тема 3

  • 81 017
  • 932
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 606
Благодаря!А цените какви са ?Погледнах страницата в Facebook- -сякаш добре работят.
Как се казва дамата там?

# 211
  • Мнения: 145
Благодаря!А цените какви са ?Погледнах страницата в Facebook- -сякаш добре работят.
Как се казва дамата там?
Хатче се казва фризьорката. Цените са нормални, не "космически". То и салона на пръв поглед е невзрачен. Дъщеря ми даже трудно го откри, доста закътан между кооперациите.

# 212
  • Мнения: 606
И все пак някой ползвал ли е услугите на Excel beauty center да сподели?Знам ,че имат добра колористика ,но нямам представа дали работят скъпо?

# 213
  • Мнения: 2 586
И все пак някой ползвал ли е услугите на Excel beauty center да сподели?Знам ,че имат добра колористика ,но нямам представа дали работят скъпо?
Не съм чувала конкретни цени, но знам, че е скъпо.

# 214
  • Мнения: 606
В този салон “При Тео” ми искат доста голяма цена за  тази услуга -балеаж или кичури
-150 лв ако ще плащам предпочитам да отида другаде поне знам резултата ,а и съм много доволна.Просто не ми се дават вече такива суми.
Благодаря ви все пак!

# 215
  • Мнения: 3 542
Идвам да споделя впечатления от салона на ГерикаПро на Преслав 8. Много съм доволна - правихме подръжка на кичури. Работи с Кюн, сложи и предпазна система при обезцветяването. Много усмихната и позитивна, пак ще я посетя, при това не взима скъпо. Стреми се да е в крак с новостите, посещава много курсове и обучения, работи наистина с желание.
И изцяло тя работи с мен, дано и следващите пъти е така, а и момичето-помощница е също много добро и следва насоките ѝ много професионално.

Последна редакция: сб, 18 май 2019, 19:41 от Си*

# 216
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Ако не е тайна колко ти взе за кичури?

# 217
  • Мнения: 3 542
70 лв, като за това преди съм давала около 150-200. И моята коса "гълта" много продукт, от това също зависи цената.

Последна редакция: нд, 19 май 2019, 08:13 от Си*

# 218
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Аз си правя от години в Салон Валентина. Там е от порядъка на 30-40лв.Моята коса не е супер гъста.

# 219
  • Мнения: 3 542
Аз си правя от години в Салон Валентина. Там е от порядъка на 30-40лв.Моята коса не е супер гъста.

Писахме преди за нея - някъде в Младост ли беше, мисля и Принцесата я препоръчваше?
И с какви бои и продукти работи, слага ли предпазна система? А и искам да знам дали се справя добре с къдрави коси?

# 220
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Работи с Кюн, Алфапарф, Игора и други. Най-добре говорете на място с Валя
Аз направих грешката да се доверя на друга за кичури и боя и сбърках. Аз лично не ползвам плексове, съответно и не съм се интересувала, но не вярвам да няма. Много е в час със нюансите. Има много клиенти, което за мен е гаранция за качество на услугите.

# 221
  • Мнения: X
Работи с Кюн, Алфапарф, Игора и други. Най-добре говорете на място с Валя
Аз направих грешката да се доверя на друга за кичури и боя и сбърках. Аз лично не ползвам плексове, съответно и не съм се интересувала, но не вярвам да няма. Много е в час със нюансите. Има много клиенти, което за мен е гаранция за качество на услугите.
За съжаление не винаги това е гаранция за качество.
И аз съм обикаляла в много посещавани салони и не винаги са се справяли, а часове за там се записват месец напред.
Важно е да уцелиш "твоя" фризьор, който хем да може да направи това, което ти искаш, хем да успее наистина да го постигне и то на точно твоята коса. Универсални фризьори няма.

# 222
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Здравейте! Имам нужда от прическа за повод след две седмици и търся салон, в който да могат да ми я направят прецизно. Салонът на Кина Кудева предполагам трябва да го изключа, защото както ви чета, за там е нужно записване месеци напред. Или ако не е боядисване и подстригване имам шанс? Там само Кина ли прави прически или и други от екипа и? Моля, препоръчайте ми салон, където могат да сплитат коси плюс небрежен кок. Благодаря! Това е моделът:

# 223
  • Мнения: 600
Здравейте! Имам нужда от прическа за повод след две седмици и търся салон, в който да могат да ми я направят прецизно. Салонът на Кина Кудева предполагам трябва да го изключа, защото както ви чета, за там е нужно записване месеци напред. Или ако не е боядисване и подстригване имам шанс? Там само Кина ли прави прически или и други от екипа и? Моля, препоръчайте ми салон, където могат да сплитат коси плюс небрежен кок. Благодаря! Това е моделът:

Подобна съм виждала в страницата на салон Валентина, също добре плетат. Но лични впечатления нямам.

# 224
  • Мнения: 606
В салон “Валентина” са много добри на този тип прически.Но на подстригването не съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт