Къде във Варна подстригват хубаво?- тема 3

  • 83 903
  • 932
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 998
Жалко, че съм изпуснала тази промоция в Max beauty and spa, от много време искам да се подстрижа там, но 38 лв са ми много за едното измиване и то без да имам повод. А само подстригване не предлагат, искат да те измият и стилизират. Сега съжалявам, че не съм следила. Дано скоро пак има някаква такава промоция. Аз съм с чуплива коса, тънък косъм и ми харесва как подстригват там точно такава коса, поне от това, което съм виждала на снимки.

# 571
  • Мнения: 247
Мога да предложа алтернатива
https://m.facebook.com/profile.php?id=100063625518697&eav=Af … k=videos&_rdr

Мацките са топ и за подстригване и за боядисване и имат всички иновации на тема терапии включително и крио.
 Това е стария салон Валентина в Младост. Марияна е нейна ученичка и определено си разбира от работата. Цените им са доста под тия на лъскавите салони.
А само една ли е фризьорката там? Тази Марияна? Като си записвам час как да съм сигурна, че ще попадна именно на нея?

# 572
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Тя е фризьорът. Друг не подстригва. Има си помощници за миене и глезотии.А и просто можете да кажете,че държите да ви работи Марияна. Няма да ви откажат.

# 573
  • Мнения: 11 496
Търся фризьор около Брегалница. Можете ли да ми предложите?

# 574
  • Варна
  • Мнения: 2 764
Благодаря за идеите за домашна терапия , определено ще си взема на Лалга Simple Smile
Всичките ми продукти за коса са от Златна рибка или са корейски, но явно прекалих лятото с протеиновите продукти и сешоара.
Преди дни бях в Рибката да си взема още ампули на Напура (че и растежа стимулирам) нов хидратиращ шампоан  и честно казано сефте ми предложиха Лалга и по-точно хидратиращата им маска. Смятам за черен петък да я оставя обаче 😀
На Милкшейк не съм впечатлена от продуктите, които ползвам у дома, така че явно Max не е моето място.
Помислих, че отивайки на терапия в салон ще ми направят нещо бързо възстановяващо и с Уау ефект от раз 😂😂😂

# 575
  • Мнения: 2 760
И този месец има офертата за терапия с подарък подстригване в Max beauty and spa. Вижте предложенията им за месеца във фейсбук страницата, там са обявили всички оферти.

В Max beauty and spa предлагат и други терапии, аз избрах Милкшейк, но има Миаманте както и други опции.
Имат сайт с ценоразпис на всичко.
И за мен са много 38лв. но поне продуктите, които използват са качествени и знам, че резултатът от подстригването ще е добър.
Не ми се рискува, като чета мнения в интернет, една дама, която е инфлуенсър, точно от темата ни тук се е подвела да отиде при една много хвалена фризьорка, защото нейната не е била на работа и косата й беше съсипана. После сподели, че Петя от Max beauty and spa я е оправила.

Последна редакция: пн, 03 окт 2022, 20:16 от Момичето.и.морето

# 576
  • Мнения: 998
Благодаря много! Ще прегледам във фейсбук / за там пък не съм се сещала.
Аз от въпросното ревю реших да посетя Петя, моята коса е сходна с въпросната инфлуенсърка. Разликата беше очеизвадна.
А тя при кого е ходила, че така я е окепазила, знаеш ли? И при коя ходи по принцип,при Петя ли?

# 577
  • Мнения: 1 149
Момичета, коя е инфлуенсърката? Аз също мислех за Max beauty, но в крайна сметка посетих Алина. Доволна съм от подстригването, удобна ми е и локацията, обаче ако реша да се боядисвам там не знам как бих изтърпяла това правене на 3-4 жени едновременно.

# 578
  • Мнения: 1 935
И аз искам да знам коя фризьорка си е оставила ръцете.

# 579
  • Мнения: 2 760
Стефка е фризьорката.
Тук имаше доста положителни коментари за нея, но снимките, които беше качила дамата бяха плашещи. Не мисля, че професионалист може да сътвори това, че и да се държи грубо.

# 580
  • Варна
  • Мнения: 3 128
Да, при Алина това е дразнещото и то изключително много. Закъсняват за всяка клиентка, затова, че прави по 3-4 наведнъж. Ходя за балеаж при нея, защото е много добра, но едва я изтърпявам и аз.

# 581
  • Мнения: 654
И аз не останах очарована от Стефка. Обясних какво искам, тя направи обратното 😁. Каза ми че не знае как ще стане, като започне да подстригва тогава преценява 🙄 В общи линии е на ниво квартална фризьорка. Но цената и е 50лв за подстригване и измиване, което досега не бях плащала във Варна (ходила съм основно при Кристиян Милев и дори той нямаше такава цена).

# 582
  • Мнения: 1 021
Заинтригувахте ме с Max beauty and spa, но преди да си запиша час, искам да питам дали има свободни места за паркиране около салона, особено събота и неделя, или през седмицата след 17ч.? Ако оставя колата на паркинга на Палах център далеч ли е?

# 583
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 809
Относително е дали ще има места за паркиране. Там района е пренаселен от автомобили. Ян Палах е доста далеч. По-близо е да спрете на Синя зона до училище Найден Геров, но и там си е 10 мин. път нагоре. Общо взето трябва да си отделите повече време за обикаляне за търсене на място. Все ще се намери. 😊

# 584
  • Мнения: 135
Момичета, някоя от вас може ли да сподели опит с подстригване на чуплива коса в къса прическа? От много дълга коса искам да мина на нещо подобно като от снимката, но направо ме е страх като знам в миналото какви резултати са постигали. Не знам защо повечето решават да правят едни супер къси отгоре и резултата е като вокала на Дюран Дюран. Гледам по сайтовете и фейсбук/инстаграм страниците на различни салони, но основно показват снимки на дълги коси и не мога да добия представа могат ли да направят, това което искам или не.

Общи условия

Активация на акаунт