Къде във Варна подстригват хубаво?- тема 3

  • 81 308
  • 932
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 861
Здравейте! Решила съм да си запиша час за подстригване при Валя. Въпросът ми е дали работи само тя в салона? Притеснявам се да не ме прехвърли при някоя нейна помощничка.

# 886
  • Варна
  • Мнения: 7 712
Ако иде реч за Валентина Пеева да сама работи. Няма на кого да ви прехвърли.

# 887
  • Мнения: 7
тук са три и голяма дилема, питам за конкретен балеаж коя е от тях го е правила, не казват. Това адски много ме подразни.
Нямам информация за нито едно от споменатите места, но това последното за мен е абсурд.
За мен също. Имам теория и мисля, че на 100% съм права. Най вероятно една от тях е собственичката и за да осигури работа и на трите, а не само една да бачка , а другите да си бъркат в носа. Затова крият, но мен това ме отблъсква.
Изобщо супер съм разочарована.
Между другото в морската срещнах една инфлоенсърка, гледала съм и клипове в ютуб, та тя беше си правила балеаж при така хвалената Валентина Димова, ами не ми хареса, прекалено жълта ми беше.
Напълно съм съгласна за Валентина Димова ходих при нея преди 3г. за кичури по грозни и жълто зелени кичури не съм имала сигурна съм, че и в най- долнопробния салон щях да изляза с по - хубави .

# 888
  • Мнения: 3
Момичета, знаете ли нещо за салон Лада? За хубаво подстригване с ножица става въпрос.

# 889
  • Мнения: 1 556
Здравейте момичета, препоръчайте фризьор в районите Левски, Чайка и Бриз за късо подстригване, от рода на long bob. Последно ходих при Петя, но вероятно вече е в майчинство. С малко бебе съм и времето ми е ограничено, затова искам да ми е близо. Благодаря ви Flowers Hibiscus

# 890
  • Варна
  • Мнения: 2 748
И аз последно ходих при Петя за такова подстригване, но тя вече не работи.
Много навремето се подстригвах на късо каре при Ивелина , а сега знам че има салон в Левски . Много добра беше. Не съм я ползвала обаче повече От 10+ години https://www.facebook.com/ViLineHairStudio

# 891
  • Варна
  • Мнения: 3 063
За каре 100 % при Мето.

# 892
  • Мнения: 2 561
Има ли нов фризьор на мястото на Петя в Макс бюти?

# 893
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Ходих преди 10 дена на козметик там и нямаше. Аз май бях я питала Петя дали ще има заместник и беше казала не.

# 894
  • Мнения: 652
Аз пак съм за подстригване и се чудя при кого да ходя. Последно бях при Кина, но не ми се чака и виси пак 3 часа. Някой да е ходил наскоро в Ескейп, дали има читав фризьор сега там?

# 895
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Стига де при Кина още ли се чака по 3 часа ?
Мен това ме отказа преди 10 години , както и клюкарската история. Но все си мисля, че с толкова персонал нещата с бързината са се променили.

# 896
  • Варна
  • Мнения: 3 063
3 часа чакане след записан предварително час ли?! Това ли имате предвид?

# 897
  • Мнения: 387
Да чакаш при фризьор толкова?!? Сериозно?!? Има нещо много сбъркано. Аз при тази ходих преди около 10 години един единствен път, за да ми обясни, че не е възможно желанието ми. Отвратѝ ме държанието ѝ.

Последна редакция: нд, 16 апр 2023, 00:37 от DAMA-BG

# 898
  • Мнения: 801
Сбърканото е, че за един час записва по няколко човека.  Колкото и помощници да има, записва няколко пъти над капацитета им.

# 899
  • Мнения: 652
Да, точно това имам предвид.
Момичета, кажете някой на нивото на Кина? Без да обидя някого, но без Петя и други подобни квартални, които наистина не са на това ниво.
Чудя се за Влади (VR)? Преди години ходех при него, още като имаше Капанов във Варна.

3 часа чакане след записан предварително час ли?! Това ли имате предвид?

Общи условия

Активация на акаунт