Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~188

  • 72 288
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 83
Добро утро Момичета! Hug Искам да попитам какво става с 48 епизод,няма ли да го качат вече? Хубав ден! Simple Smile HugHug

# 691
# 692
  • Мнения: 41 919
Добро утро! Hug Hug Hug



Бризче Hug,радвам се,че си наминала в темата! Heart Eyes Благодаря ти за споделеното в скрити! Hug За понеделника....аз съм с два и предпочитам ЗЯ онлайн,че ЧБЛ много ме натоварва! Wink

Добро утро Момичета! Hug Искам да попитам какво става с 48 епизод,няма ли да го качат вече? Хубав ден! Simple Smile HugHug
muhi  Hug,аз проверявам,но все още не е пуснат!Екипът превежда и други сериали, и филми!Така,че когато е готов ще бъде пуснат в темата! Peace Може да проверяваш на този линк ...
https://vk.com/topic-113691288_35295671?offset=40

Лу Hug wavey

Честит рожден ден на Аслъ Енвер! nbirthday
Да е здрава,щастлива и обичана!Нови роли и творчески успехи! bouquet



Iyi ki doğdun🎂🎊🎁🌟💥


Приятен ден,момичета! Hug Hug Hug

# 693
  • AMS
  • Мнения: 6 455

 
 Привет на всички!!!
 Благодаря ви за поздравите и споделеното!!!
 То си имало причина
 да харесвам толкова Аслъ Енвер.
 Нека е здрава и нека има късмет!!!







# 694
  • Мнения: 41 919
Наминавам следобедно! Wink Hug

Няма 2-ри фрагман,няма превод на епизода! Peace

Дива Hug newsm10



Влиза нова актриса,познах я...игра с Аслъ в ''Мечтатели''

Цитат
НОВОСТИ: Новый актёр - новый персонаж.

ПЕРЕВОД: Галина Тильман.

В новой серии Стамбульской невесты появится новая гостья , актриса —Дидем Инселель. Популярная актриса Инселель предстанет перед зрителями как специалист по связям с общественностью , пути которой пересекутся краткосрочно с Фаруком. Миловидная и привлекательная женщина хочет встретиться с Фаруком только для того , чтобы снова заняться бизнесом или планирует нечто большее , чем нам покажется на экранах ?

и още една новина....Майката на Бурджу ще се появи в последния епизод на сезона със съпруг

Цитат
#Teammy_News

8 июня в финале сезона сериала Невеста из Стамбула Сирен в исполнении Дефне Самьели вернется из-за границы не одна, а в компании с мужем. Роль мужа исполнит Кадир Полатчи, известный по проектам Опасные улицы и Kardeş Payı

# 695
  • Мнения: 4 642

          Да е честит рожденият ден на Аслъ! Чертите й са такива, че дълго ще си остане младолика. Нека да е здрава и все по-успешна. Има талант и трудолюбие в изобилие. И нормално самочувствие. Да си има и свестни хора около себе си.



          


          


          
          



          

# 696
  • Мнения: X
Честит Рожден Ден на прекрасната Аслъ. Да бъде успешна и щастлива.
Здравейте дами Simple Smile Не съм се включвала отдавна, но ви чета редовно, просто напоследък сериала не е това което беше, и много бавно го гледам. Но е истинско удоволствие да ви чете човек :* Heart 

# 697
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравейте, момичета-кокичета!!!! Hug Hug Hug Hug

Да ни е живо и здраво слънчевото момиче Аслъ Енвер! Дано да продължи да ни радва с още и още нови и успешни проекти!!!!!

Днес на сета на "Истанбулска невеста" има и още празнуващи - една прекрасна двойка отбелязва годишнина от своята сватба - Салих и Имер Бадемджи. Peace И на тях да пожелаем щастие. Нека се обичат както до сега и никога градоносни облаци да не засенчват слънчевите им усмивки в живота! Peace
И още нещо ще си позволя да СИ пожелая за тях - дано като вирусна инфекция да заразят и своите герои - Фикрет и Есра - с щастието от споделената любов, което те "боледуват" в реала.


Мили момичета, имам нескромна молба към Вас:
Скрит текст:
моля Ви,
нека по-активно да пишем в темата поне днес и утре за да успея да пусна новата тема преди началото на серията утре вечер, защото  ако, дай Боже  Praynig, интернета ми е нормален по време на серията и се опитвам да преразказвам за вас, няма да мога да следя темата и може да се окаже, че без да искаме няма къде да пишем, защото сме прехвърлили позволените 50 страници! Praynig Praynig Praynig Praynig
Благодаря Ви предварително!!!!! bouquet

# 698
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Здравейте момичета
Честит рожден на слънчевото ни момиче...Да е жива и здрава и и пожелавам една нова истинска любов....

Бризче Heart
Скрит текст:
Утре е "изпращането" на моя син в училище и вечерта ще купунясват само класа...ние също...така, че не знам въобще дали ще мога да гледам серията с вас...ивинете ме...
да припомня прекрасния подарък на Бризчето за моя рожден ден...

# 699
  • Мнения: 41 919
Бризче Hug,ще наминавам да пускам снимки!Утре вечер да не остана сама да гледам! Laughing

Гости Hug,приятно изкарване! Wink

elii_p Hug Криси Hug

Да не ни оставят с един фрагман като на ЗЯ миналата седмица!И там няма фрагман за новия епизод! Peace

# 700
# 701
  • Мнения: 41 919


         

# 702
  • Варна
  • Мнения: 2 973
ГостиHug слънчице, няма за какво да се извиняваш!!!!!!! bouquet
Разбира се, че реала е в пъти по-важен от разни сериали! Naughty Поводът ти пък е толкова вълнуващ, единствен и неповторим, че изобщо не бива да се замисляш дори за сериални приключения. Naughty Дано всичко утре да е незабравимо, интригуващо, разтърсващо. Нека са щастливи децата ни!!!
Скрит текст:
Толкова години вече изпращам дванадесетокласници, а аз всеки път плача от умиление, вълнувам се с всички тях, въпреки че уж са големи, уж не са моите, уж седем- осем години нямам връзка с тях, а само ги виждам или срещам по коридорите и двора.... Като дойде този ден изведнъж ми стават още по-близки, още по-мои и страшно много тъгувам, че и с тези поредни пораснали момичета и момчета ще се разделим и вече я се срещнем, я не в живота.... Между другото, може би точно защото съм учител на малките и не мога да съпреживея вълненията им на самия бал, за мен най-вълнуващия миг е точно този ден - денят, в който напускат родното училище, последният им ден на училищните скамейки ....... Оффф, пак ревнах! Cry Cry Cry

Я, рожденничката малко да ни попее:


(ˆ◡ˆ)İstanbullu Gelin♥Farketmeden(ˆ◡ˆ)

# 703
  • Мнения: 41 919
Най после фрагмана.....

İstanbullu Gelin 49. Bölüm 2. Tanıtım!


https://youtu.be/GqES6EVCqmw

Цитат
Эсма:Если бы у меня была дочь я бы молилась чтобы она была как ты.
Психолог:иногда за большой враждой может скрываться большая привязанность.
Фикрет:Вот увидишь ничего не случится.Это Фарук Боран.Ты не думаешь что он вот так тихо спокойно уйдёт.
Эсма:В этот День матери я делаю чтобы я воссоединилась с сыном,но и с дочерью

# 704
  • Мнения: 7 044
Здравейте сладурчета, приятна  вечер.
Много благодаря на всички  за  постовете, снимките, подсказките, песните,  мненията и   всичко останало.
По призива на Бризчето.  Хубаво е да изпишем страниците тази вечер и утре.
Аз съм  горещо  за  "ДА".

Честит рожден ден на Аслъ.  Много красиво момиче, много умно,   много възпитано, много знаещо.
Мисля, че всичко си има, само малко й   трябва да си намери  достоен  партньор.  Непременно ще се случи. Тя е толкова млада.  Пожелавам й го от  все сърце.  Просто заслужава да е  обичана и любима.
До после.

Общи условия

Активация на акаунт