САЩ, Франция и Великобритания нападнаха Сирия!

  • 46 517
  • 499
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 490

Колкото до училищата - луди хора има навсякъде. От 350 млн. нация, ти си чула за няколко големи стрелби в последните години (можеш да ги преброиш на пръстите на едната си ръка). За сравнение - 7 млн. българи се гърмяха и трепаха в последните 30 години като невидяли. Та в тази светлина, пак да попитам, с какви очи българите съдят американците?Dizzy Face Така като гледам, не сме особено цъфнали и вързали, та да даваме акъл на държава, която е световен лидер.
за колко стрелби в българските училища си чула ? извън американските училища знаеш ли колко обикновени стрелби с убити има там ?  сравнявай съпоставими неща - училища с училища....
а знаеш ли колко стотици хиляди хАмериканци  "въдворяват ред"  по света със убийства и последвали извинения?  ай не ми ги хвали.

Е, тук деца се млатят до смърт. Ако можеха да носят оръжие, щяха и да се избиват. И да, не сме дорасли да носим оръжие, нямаме го в кръвта си. Обаче не можеш да съдиш хора, за които носенето на оръжие е ежедневие, ген, култура и история, с всички отговорности, произтичащи от това. Ако знаеш какви арсенали държат обикновените американци по домовете си, ум ще ти зайде. Лично съм виждала - то не са пушки, пистолети и пр. въоръжение. А ние сме си свикнали да преклоняваме главици пред войнстващата мафиощина. Ако имахме оръжие, щяхме да се гърмим и по пътищата, вместо да се бием с палки. Но пък, от друга страна, ако имахме оръжие, може би въобще нямаше да се бием с палки по пътищата, как мислиш?

Оръжието прави всички равни по сила пред Бог - и мъжете и жените, помисли над това.

А колкото до "въдворяването на ред" - могат, правят го. Гледат си интересите. Ние трябва да си гледаме нашите. И всяка жаба да си знае гьола. Тръмп го мразят точно тези, които искат да се настанят в държавата им и да смучат, без да работят. Въпрос - ако сега ни се изсипят на главите огромен брой емигранти, т.н. бежанци, как ще сме? Много ли ще ни се хареса? Или, както казва мой близък американец - вие обичате да емигрирате, обаче мразите емигранти в собствената си държава. Какъв парадокс, а?

Последна редакция: сб, 09 юни 2018, 11:16 от DeltaAzimut

# 481
  • Мнения: 36 519
Не разбрах, това, че сегрегацията е огромна, трябва да е положителна черта на обществото им ли?

# 482
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Ние сме атеисти. Какво разбираме ние от Бог и оръжията за масово изтребление, които раздава. Жалка история, даже не ми се навлиза в полемики. Не е нужно да съм живяла там, за да разбера малцината, които не одобряват тази практика.

# 483
  • Мнения: 5 500
Оръжието прави всички равни по сила пред Бог - и мъжете и жените, помисли над това.

А колкото до "въдворяването на ред" - могат, правят го. Гледат си интересите. Ние трябва да си гледаме нашите.
Много точно!

Много грешно.

# 484
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Цитирам авторката на поста, а не че аз съм стеист Wink

# 485
  • Мнения: 5 500
Цитирам авторката на поста, а не че аз съм стеист Wink
А, О.К. Не съм следила цялата "кореспонденция".
И въпреки това да си кажа,че е крайно време в Бг да се разшири обхватът на самозащитата и да се въведе един наистина отговарящ на времето си режим.
Щото по конституция хубаво са неприкосновени собствеността и личността,но на практика не.

# 486
  • Мнения: 5 490
Цитирам авторката на поста, а не че аз съм стеист Wink

Не ме цитираш правилно, но нейсе. Кой разбрал, разбрал.

П.С. Свободата е състояние на духа, което трябва да се защитава, за да не ни бъде отнето насилствено.

# 487
  • Мнения: 1 945
Страна кланяща се на златния телец



бика символизиращ борсови спекулации сложен като символ на Ню Йорк ,
страна подчинена на оръжейни кооперации -сама ще свърши където и е мястото .
Ще бъде заличчена от лицето на Земята  от Бог .
Защото проповядва всичко което не е Бог  смърт , пари , алчност и арогантност
Бог е-любов, мир , състрадание , милост


Русия и само Русия е страната на изгрева .
сащ са черното мрака , Русия е светлината

# 488
  • Мнения: 5 490
Страна кланяща се на златния телец



бика символизиращ борсови спекулации сложен като символ на Ню Йорк ,
страна подчинена на оръжейни кооперации -сама ще свърши където и е мястото .
Ще бъде заличчена от лицето на Земята  от Бог .
Защото проповядва всичко което не е Бог  смърт , пари , алчност и арогантност
Бог е-любов, мир , състрадание , милост


Русия и само Русия е страната на изгрева .
сащ са черното мрака , Русия е светлината

Ню Йорк не е Америка. Хора, които не са живели в САЩ, живеят с тази заблуда - че САЩ е Ню Йорк. Аз бих отишла по-далече и бих казала, че Ню Йорк няма нищо общо с истинската Америка.

# 489
  • Мнения: 1 945
Цяла Америка е такава -Тенеси , Тексас , пълни със смърт които държат в ръцете си -оръжието .
избиват се в църкви , в училища ..един друг ... Цяла Европа е рай в сравнение с тия сбърканяци
Хайде спри с тъпизмите да защитаваш откачлки уж варващи в бог , но пълни със аресенал да убиват .
Гледай какво ще им се случи през следващите месеци ..няма грам да заплача за подобни индивидчета

# 490
  • Мнения: 5 500
Малеее,пак са оставили отворена вратата на диспансера.

# 491
  • Мнения: 1 945
Извинявай ама коя беше ти ? Някаква която иска да се въоръжаваме и да станем фащ , но също
така е против тях и за руснаците и пълна мазохистка която вика "нека и на Европа". Кога бе, кога ще въведат тест така че лудите да спрат да пишат във форума .

# 492
  • Мнения: 5 500
Явно днес и магнитни бури има.Нищо де,малко смях не вреди.

# 493
  • Мнения: 1 945
Аз ти се чудя на акъло какво търсиш тук
та не заминеш за САЩ да си вземеш едно хубаво пушкало и да си живуркаш .
Какво ти пука за Еропа, за света - кльопачка и пачка да има . Те са нумеро уно
другите -араби , хилядолетни  цивилизации като египтетската , персите , русите, европейците
са нищо за теб и тях . Важното е фащ че са хегемон натъпкан с пари и оръжие ..нъл тъй
Ама това че те ти причиняват това от което негодуваш -не можеш да вденеш , понеже си много умна ..
ама ти им се кланяй и си мисли че ще ти донесат добро. Сега ще искат и гмо да ти дадат да ручаш ..и всичко американско ако могат ще ти пробутат ..защото мислят за тебе ....

# 494
  • Мнения: 5 490
Аз ти се чудя на акъло какво търсиш тук
та не заминеш за САЩ да си вземеш едно хубаво пушкало и да си живуркаш .
Какво ти пука за Еропа, за света - кльопачка и пачка да има . Те са нумеро уно
другите -араби , хилядолетни  цивилизации като египтетската , персите , русите, европейците
са нищо за теб и тях . Важното е фащ че са хегемон натъпкан с пари и оръжие ..нъл тъй
Ама това че те ти причиняват това от което негодуваш -не можеш да вденеш , понеже си много умна ..
ама ти им се кланяй и си мисли че ще ти донесат добро. Сега ще искат и гмо да ти дадат да ручаш ..и всичко американско ако могат ще ти пробутат ..защото мислят за тебе ....

Нещо бъркаш, значи. Ние сами си причиняваме това, което ни е. Хайде стига търсихме кой друг да ни е виновен.

Общи условия

Активация на акаунт