Лакове за нокти - 121

  • 91 548
  • 748
  •   1
Отговори
# 570
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 439
От мен малиново червено:





# 571
  • Мнения: X
Да похваля и аз един ГД ice chick 36, в който се влюбих днес и веднага го грабнах. Без топ е, че бързах да снимам. За лятото ми е чудесен.

# 572
  • София
  • Мнения: 1 422
Милена, честити придобивки Simple Smile На една поръчка ли ти пристигнаха всички лакове? Crazy
На промоцията 2 на цената на 1 си поръчах 5 с 5 подаръка и промоцията на месеца Simple Smile А мацката ми изпрати Dragon като подарък, понеже едната поръчка я загубиха от пощата им на втората ми пратиха 2 "Свети Георги" Simple Smile и така се сдобих с 13 лака накуп.

# 573
  • Мнения: 2 266
Извинявам се за глупавият въпрос,но каква е разликата между пастелен лак и гел лак?Знам какво е гел,но незнам какво е пастелен и има ли разлика или е едно и също?Благодаря.

# 574
  • София
  • Мнения: 1 422
Извинявам се за глупавият въпрос,но каква е разликата между пастелен лак и гел лак?Знам какво е гел,но незнам какво е пастелен и има ли разлика или е едно и също?Благодаря.
Пастелен лак, са познати още като "бонбонени" цветове. Има ги при обикновения и при гел лака. Ето идеи за пастелен лак: http://www.missbloom.bg/beauty/saveti-tendencii/151-iadeia-za-pastelen-maniakyur/

# 575
  • Мнения: 978
Извинявам се за глупавият въпрос,но каква е разликата между пастелен лак и гел лак?Знам какво е гел,но незнам какво е пастелен и има ли разлика или е едно и също?Благодаря.

Тук говорим за обикновени лакове за нокти, не гел лакове.

# 576
# 577
  • София
  • Мнения: 3 726
Здравейте- моля ви за помощ
налага им се да се лакирам тази вечер  и да си легна почти веднага-имам 2-3 часа за съхнене на лака... пътувам утре рано сутринта и така и не намерих време за UV маникюр /просото вчера ми казаха/. А няма как да отида с грозни ръце,нали ме разбирате...
Та молбата ми е - кажете ми СУПЕР бързо съхнещ топ лак
Колкото и да струва- могя да мина през Бюти зона или Дъглас на връщаене от работа и да го купя
Преди време си взевах един на OPI и на ORLY- но не стават според мен- много бавно съхнат и те , а уж са бързо съхнещи топ-ове
Чакам отговори...моля....

# 578
  • Мнения: 5 478
Golden Rose Quick Dry

# 579
  • София
  • Мнения: 3 726
благодаря ти- но това не ми върши работа -с него съм в момента и според мен не изсушава лака за по-малко от 60мин

# 580
  • Мнения: 13 085
60 минути 😳 Аз след 15 минути започвам спокойно да си върша работата, никога не съм имала гафове. 

# 581
  • София
  • Мнения: 3 726
не ми се иска да се събудя на чаршафи, както се казва.... и не ми се рискува с Голдйн роуз- аз него ползвам и сега,но като се лакирам и не лягам веднага...но сега ще ми се наложи
Затова питах за нещо "по скоростно"  Simple Smile

# 582
  • Мнения: 5 478
Хм, и аз не съм имала никога проблем с него. Наистина след точно 15 мин. започвам да правя разни неща и последици не е имало. Може просто при теб да не работи... Друго обаче не ми хрумва, само това използвам вече 2-3 години.
Имам спомен, че тук се коментираше някакъв на Есенс май, но нямам личен опит с него.

# 583
  • Мнения: 797
Пробвай Сеш тогава- мисля, че се продава в магазините, но не знам дали в БЗ и / или Дъглас го има. Да кажат другите момичета.

# 584
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Затова питах за нещо "по скоростно"  Simple Smile

Essie Speed Setter
Трета опаковка ползвам вече, след n-тия пореден ГР Продиджи Топ.

И двата са бетон при мен, като Есито ми харесва повече, защото не отдръпва лака изобщо. Stuck Out Tongue Winking Eye

Скрит текст:
Да споделя и как се лакирам, защото и това има значение.
Основа -> 2 минути -> лак -> 5 минути -> втори пласт лак -> 10 минути -> топ лак.
С посочените по-горе топове всичко изсъхва напълно за 5 минути, но аз слагам едни 5 минути и от мен, ей така, за презастраховка. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт