Защо мъжете ви се ожениха точно за вас

  • 32 186
  • 485
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 30 802
Ми то лудо-младо на 23, като ти се завърти главата, животът си е хубав всякак.

Както казах, не че е знаци, колкото логични последствия. Има някои хора - на повърхността наред, но има някакви малки детайли, които им превръщат живота в хаос и докарват вечно невезение.

# 76
  • Мнения: 178


Иначе на днешна дата имаме годишнина от сватбата, която дата и двамата успешно (и за поредна година) забравихме.// Хем датата на сватбата специално я целих да е близо до неговия РД, белким не я забравяме.//

[/quote]

Ами честита Ви годишнина  bouquet ииии още не е късно да се отпразнува

# 77
  • Мнения: 30 802
Шарки, честито! Сигурно си от тия хора, които мразят нотификейшъни или вече са свикнали да ги пренебрегват, иначе можеше да си сложиш една червена точка някъде за годишнината от сватбата. Но предполагам, че на ден виждаш около 180 червени точки:)

# 78
  • София
  • Мнения: 16 218
Точно за датата на сватбата не ми е хрумвало да си слагам нотификейшъни, и да, стигат ми другите от дневната програма... А за довечера успях да се включа в организацията на лека разпивка със съученици от гимназията. Май ще изпразнуваме "годишнината" като "тържествен обяд".

# 79
  • Мнения: X
Шарки, честито и на многая лета!

Сиренче, ти сега в ретроспекция ги виждаш всичките знаци до един, че не трябвало. Ама на оня акъл едва ли толкова фатално ти се е сторило. Винаги като започнеш да съжаляваш за нещо, ще се сетиш, че знаци е имало бол, ама кой да види и разбере.

Една позната, която е разведена вече след много проблемен брак, наскоро разказа, как на сватбата й дамското огледалце ей така от нищото се напукало, докато стояло в чантата й. Тогава не й е станало приятно, но сега след толкова години като се е осъзнала със що за човек се е свързала, го приема като ясен сигнал свише.

# 80
  • Мнения: 30 802
Не знам, това със загубената лична карта точно преди сватбата още тогава ми се видя като нещо лошо, ама нямаше как да се спрат събитията от един момент нататък.

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
За да избяга от майка си и баща си, според мен. Той твърди, че не е вярно, но аз съм почти сигурна.

# 82
  • Мнения: X
Стига де, има ли сватби, на които всичко да е протекло на 100%? Сложно събитие с голяма степен на координация, нерви и много намесени хора/фактори, все нещо неприятно ще се случи. Защо е нужно подобно обратно екстрасенсване и ровене след години?  Simple Smile Моята сватба даже не я помня вече, като стигна до развод къде в паметта да ровя...

За сигнал свише приемам само някой ангел да ми се появи посред бял ден и да ми каже - шматкоу, не се жени за тоз' Муньо! Ша страдаш!  Crazy

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 3 614
За сигнал свише приемам само някой ангел да ми се появи посред бял ден и да ми каже - шматкоу, не се жени за тоз' Муньо! Ша страдаш!  Crazy
Ей, това гласче, ако не бях заглушавала рано-рано...Laughing Никога не съм искала да се женя. Склониха ме накрая, защото след съжителството, вярвах, че това е следващ етап.
Бившият  се ожени за мен защото маминка ме харесваше много и защото искаше деца. Твърдеше и че ме обича уж, но съм убедена, че това е било водещо. Просто бях добра партия - много млада, наивна, достатъчно умна и красива, за да съм майка на децата му. А и друго съществено, което лично е твърдял: защото съм нямала баща, който да му образува нерви, а тъщата била на повече от 500км. Сметките бяха прости за господин Нарцис... Дори и втори път искаше да се жени за мен след развода, ама го нямаше  вече заблуденото девойче. Затова си намери жена с 15 години по-млада от него и явно доста  по-глупава, за да   слуша и вярва на простотиите на "великия " бизнесмен...

# 84
  • Мнения: 2 052
Подозирам, че е защото сме едни и същи магарета и двамата.

Шарки, честито!

# 85
  • Мнения: 3 865
Моля ти се, то като се заредиха едни събития...ден преди сватбата си изгуби личната карта...обаче аз се замислих и я намерих. А можеше да се правя на ударена:) ей такива неща, че не е за мен. Обаче аз тъпо и упорито:)

Ооо чакай сега да ти обясня аз как ги тълкувам нещата Wink Защото при мен се получи подобно нещо - на път за чужбината когато трябваше да се запозная с бъдещия си мъж, но аз тогава не го знаех ( мислех, че ще се оженя за друг даже - тоя към когото летях въпросния ден). На път за летището в автобуса ме глобиха, че нямах билет за багажа си. После на летището на контрола едва не ме върнаха, защото се озъбих на полицая. Тогава си помислих: "Това, което сега правя явно е грешка щом всичко това ми се случва, значи не трябва да бъда с тоя човек. " И наистина се оказа, че с него не се получи, но точно преди да се върна в БГ случайно се запознах с настоящия ми мъж. С него се запознах на 13 април - 5 години преди това астроложка ми беше казала, че на 13ти април ще се случват важни за мен неща свързани с любов и брак. Другото, което ми беше казала (но така си е останало забравено) е, че средата на август което правя ще е дълготрайно. Ожених се на 11 август и ето - 10+ години съм в играта. И това с датите го забелязах оня ден на 13 ти април, който ден реално ни е важен, а не бракуването, защото случайно попаднах на хороскопа правен преди около 20 години и даже прочетох на мъжа ми какво пише, защото самата аз бях шокирана от съвпадението. Всъщност като се запознах с мъжа ми много неща не ми харесаха в него и даже се опитах да го сменя, но изведнъж се влюбих в него и край. Изобщо всичките ми сметки се оказаха криви и се случи нещо неподозирано.

# 86
  • Мнения: 30 802
От 2 дни обаче забелязвам някакъв бъг във форума - при отваряне на нотификация за тема в СО след отварянето на темата се актуализира списъкът с нотификации за други теми, но ме праща със страници назад, дори да няма нови мнения.

Няма общо със съдбите, просто бъг.

# 87
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Когато моя бивш дойде с родителите си да ме иска (да оговорят сватбата с нашите), си чух гласче - няма да се женя, за да не се развеждам. Нищо, че бях бременна. Година и половина по - късно се разделихме.
Със съпруга ми, пак си чух гласчето, че това е моят мъж. И не ме подлъга. Шестото чувство явно ми е добре развито.

# 88
  • Мнения: 30 802
Аз въобще не говоря за свръхестествени знаци, просто за евристика. Ако човек се вкарва в ситуации, в които все е заплетено, значи най-вероятно не знае как се играе играта на живота, гелпи се и не му върви, става порочен кръг. Но тогава нямах опит да свържа точките. И понякога като човек е тъп, така се навира, че започват около него вече да се случват нелогични кофти събития. Обикновеното невнимание прераства в хроничен карък, отразява се и на характера и така...

# 89
  • Мнения: X
Скрит текст:
Моля ти се, то като се заредиха едни събития...ден преди сватбата си изгуби личната карта...обаче аз се замислих и я намерих. А можеше да се правя на ударена:) ей такива неща, че не е за мен. Обаче аз тъпо и упорито:)

Ооо чакай сега да ти обясня аз как ги тълкувам нещата Wink Защото при мен се получи подобно нещо - на път за чужбината когато трябваше да се запозная с бъдещия си мъж, но аз тогава не го знаех ( мислех, че ще се оженя за друг даже - тоя към когото летях въпросния ден). На път за летището в автобуса ме глобиха, че нямах билет за багажа си. После на летището на контрола едва не ме върнаха, защото се озъбих на полицая. Тогава си помислих: "Това, което сега правя явно е грешка щом всичко това ми се случва, значи не трябва да бъда с тоя човек. " И наистина се оказа, че с него не се получи, но точно преди да се върна в БГ случайно се запознах с настоящия ми мъж. С него се запознах на 13 април - 5 години преди това астроложка ми беше казала, че на 13ти април ще се случват важни за мен неща свързани с любов и брак. Другото, което ми беше казала (но така си е останало забравено) е, че средата на август което правя ще е дълготрайно. Ожених се на 11 август и ето - 10+ години съм в играта. И това с датите го забелязах оня ден на 13 ти април, който ден реално ни е важен, а не бракуването, защото случайно попаднах на хороскопа правен преди около 20 години и даже прочетох на мъжа ми какво пише, защото самата аз бях шокирана от съвпадението. Всъщност като се запознах с мъжа ми много неща не ми харесаха в него и даже се опитах да го сменя, но изведнъж се влюбих в него и край. Изобщо всичките ми сметки се оказаха криви и се случи нещо неподозирано.
Което за пореден път доказва, че от Съдбата си не можеш да избягаш.Колкото и да опитваш....   Smile

Общи условия

Активация на акаунт