ОКТОМВРИЙСКИ мами магазините щурмуват, по-широки дрехи си купуват

  • 36 995
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 304
Гледам, че объждате мазането Simple Smile
Аз досега си мазах коремчето с кремче на Mothercare, харесва ми как мирише и бързо попива.
От ходене по разни събития за бременни имам за подарък цели два крема на Colief, та сега вече ще ползвам тях.
Когато си ходя при мама вкъщи, предпочитам да се мажа със домашна заешка мас, гледаме си вкъщи зайци. Знам, че е много полезна, без никакви химикали, но след нея не съм много за пред мъж, мирише си. Също така има затоплящ ефект, който за през зимата би бил чудесен, ама сега не съвсем.
Кожата ми по принцип е по мазна и се надявам стриите да ме подминат, но пък си имам стрии от периода, в който съм растяла като малка, така че се опитвам да се мажа редовно, ама като не ми е навик и често забравям Simple Smile

Вече си личи коремчето и си го пъча гордо Grinning
В понеделник пак ще съм на ехограф, нямам търпение да видя бебоче колко е пораснало. Дано се види и пола тогава Simple Smile

# 691
  • Мнения: 64
Аз за мазане си взех крем на elancyl (май така се пише), но като гледам колко бързо свършва, мисля че ще съм банкрутирала до края на бременноста, ако все него ползвам😲 ще си купя масло от какао, кокос и карите, надявам се да помогне.

# 692
  • Мнения: 548
Момичета мислите ли да ходите на някакви бебешки събития? Курсове, изложения, бебеносещи срещи?

Ние другата събота взехме билети за изложение в един EXPO център и получих доста подробен бюлетин на изложителите и това на какви курсове можем да присъстваме там. Много голяма част от марките ще имат щанд и отиваме с идеята да пробваме колички и аз искам да разгледам слинговете, да пробваме размери за ММ, че той е големичък. Като цяло го чакам с нетърпение. И съм на тази вълна, та се сетих да ви питам Simple Smile

# 693
  • Мнения: 64
Пумпалче, къде е това изложение и аз имам интерес ☺

# 694
  • Мнения: 548
Иве, не съм в България. Мислех да го напиша в поста, ама забравих.

# 695
  • Мнения: 304
Аз ходя по разни лекции, общо взето фейсбук ми пуска реклами и чесно казано рекламите ги намирам за полезни, лекциите не чак толкова. Но пък са безплатни, запознаваш се с други мами и ти дават рекламни подаръци. Вече имам шишета, биберони и какво ли не, всичко без пари. Сега съм се записала на една платена лекция, раждането като позитивно изживяване. Там се надявам да ми е от полза и да понауча нещо, че нали ми е първо бебче и нищо не знам Simple Smile после ще разправям как е минало Simple Smile

# 696
  • Мнения: 1 238
Аз утре влизам в 18та седмица, бях 58кг,сега съм 62 Sad много ми се яде, ама наисрина имам зверски апетит, как да го укротя

# 697
  • Добрич
  • Мнения: 20
Аз се мажа с кокосово масло и съм много доволна.
До сега съм ходила на презентация на Нук, по нататък ще се запиша на училище за родители. Училището за родители го води акушерка, много отдадена, позитивна и можеш много разчиташ на нея. С предната бременност пак ходих и останах много доволна, бяхме 6 жени и до днес сме си приятелки. Аз родих по-рано, много исках да кърмя и благодарение на подкрепата на момичетата и на акушерката Мариана Драгнева, кърмих година и 2-3 месеца, въпреки, че първите 7 дена малкия беше в кувьоз и аз само се цедих и носих кърма.

# 698
  • Мнения: 146
Аз мисля да ходя по тези училища за родители, които се организират из моловете. Има и едно в мебели "Лабиринт" в Люлин, което най-много ми хареса с предишната бременност.
Може с мамите от София да се организираме да ходим заедно ако има желаещи Simple Smile Още ми се вижда рано за тези дейности, но ако има други желаещи може да ходим и сега.

# 699
  • Мнения: 301
 Има лекции на списание "9 месеца"; izamama; deteto.info; в АГ Селена; в МЦ Брод Пловдив.
Това са повечето, които се провеждат в Пловдив.
Аз ходя на някои и според мен са полезни, защото лекторите са акушерки, аг-та, педиатри, анестезиолози и др.
Единствено са ми малко досадни рекламните презентации, но пък дават мострички и може нещо да ми хареса от продуктите като ги тествам.

# 700
  • Мнения: 5 113
Момичета, благодаря за хубавите пожелания Heart

# 701
  • Германия
  • Мнения: 41
Момичета, на някоя случвало ли й се е да има воднисто течение, което мокри бельото? И имате ли представа дали е нормално за този етап на бременността?

# 702
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Тези мероприятия в 10 в работни дни хич не са ги предвидили за работещи бременни Grinning На едно изложение в експо центъра бяха преди време, ама доста раничко беше. Ще гледам за нещо съботно-неделно или ще е по-нататък.

# 703
  • Мнения: 541
Момичета мислите ли да ходите на някакви бебешки събития? Курсове, изложения, бебеносещи срещи?

Ние другата събота взехме билети за изложение в един EXPO център и получих доста подробен бюлетин на изложителите и това на какви курсове можем да присъстваме там. Много голяма част от марките ще имат щанд и отиваме с идеята да пробваме колички и аз искам да разгледам слинговете, да пробваме размери за ММ, че той е големичък. Като цяло го чакам с нетърпение. И съм на тази вълна, та се сетих да ви питам Simple Smile

Как се казва центъра ? Ще проверя дали го има и в други градове в Англия 🙂

# 704
  • Мнения: 548
Renata85, в NEC е - но аз търсих самото изложение къде ще гостува. Потърси The Baby show.

Маги,  аз имам течение, което е по-скоро прозрачно, околкото бяло и е доста течно. Но не знам дали говорим за едно и също нещо. Веднъж, два пъти на ден ми се случва.

Общи условия

Активация на акаунт