Ла Лече Лига Бг – срещи, лекции и информация

  • 222 658
  • 724
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 14
Бу Else
МОМИЧЕТА ИМАМ НУЖДА ОТ ПОМОЩ

Аз съм майка която вече четвърти месец кърми успешно от което съм много доволна и искам да продължи но.....
Вчера незнам какво точно се случи но напипах един твърд участък точно под мишниците и се оказа и доста болезнен. Започнах с топли компреси, пробвах допълнително да изцеждам, започнах да пия и лецитин да спомогне за полученото запушване и бебчо му давам да суче често често макар че май му идва много на него.
Въпреки всички тези действия твърдия участък не изчезва и аз съм много притеснена.
Моля ви да ми посочите доктор или специалист към който да се обърна и да отида на преглед и то спешно не искам да се влоши състоянието.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Може да ми пишете и на лични

# 361
  • Мнения: 731
STELLEE, пиша ти на лични  Peace

# 362
  • Мнения: 14
STELLEE, пиша ти на лични  Peace

За съжаление нищо несъм получила.
Ако не става може да се свържеш с мен на СКАЙП elistee или Eli Veli

# 363
  • Мнения: 731
STELLEE, може ли да провериш отново?

# 364
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Здравейте!
Въпросът ми не е свързан с кърменето /и затова може да го изтриете/, но го задавам тук, защото предполагам, че помощниците по кърмене са вещи по темата.
И така - купих си Дий Дий слинг /Бу знам че и ти имаш такъв  Grinning/, но каквито и хватки и чалъми да правя, просто ми е невъзможно да го използвам. Не мога нещо да улуча правилната поза за слагане на бебето.
Ако някоя мама ползва такъв слинг и е от Пловдив, моля да ми пише на ЛС, за да се уговорим да се срещнем на удобно за нея място и да ми покаже кое как става  Mr. Green

# 365
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Xlora, аз ще те изтрия после, но в Пловдив ако не ти свирне някой по-рано, заповядай на 31-ви на ЛЛЛ среща в Градската градина - ще има хора със слингове, както обичайно Simple Smile Моето бебе е голямо и вече го нося в други пози, но все пак сигурно ще има полза.

# 366
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Новините  Grinning

Имаме нови вести!

0888 555 385
         0888 - LLL - 385

национален номер, на който можете да звъните за подкрепа, информация и помощ с кърменето. На него вдигат доброволните помощници и лидер-консултанти по кърмене.

Страницата ни във Фейсбук и ЛЛЛ Фейсбук групата (можете да станете фен на двете и да получавате информация за предстоящи събития и обновления).


Предстоящият уебинар!



www.lllbg.org

# 367
  • Мнения: 4 406
чудесна новина!

# 368
  • София
  • Мнения: 12
Здравеите може би не трябва да си задавам въпроса тук, но не знам къде.Ако може някои да ми помогне да попитам по колко кърма трябва да се дава на бебе на 1 седмица, и след това до края на  първия месец.Благадаря ви предварително .

# 369
  • Мнения: 4 406

~*~


гр. Русе

Заповядайте на среща- дискусия Училище за кърмене
‘Първа среща с бебето’,
организирани с подкрепата на Ла Лече Лига

‘Първа среща с бебето’

Заповядайте да научите повече за физическата и психическата подготовка за кърмене.
Също така ще поговорим за най-често срещаните трудности с кърменето и как успешно да ги избегнете – или да се справите с тях! На какво да обърнем внимание при първите дни с новороденото.

7 август, събота, 10:30 ч.,
в клуб "Вихър" на ул. Ниш 20 ( зад Пантеона)


Лекциите са безплатни и са отворени за всеки, който се интересува от темата, не е необходимо предварително записване. Бременни мами, бъдещи татковци, настоящи майки и бащи, както и щастливите баби и дядовци са добре дошли.

Заповядайте!

~*~

# 370
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Изкажете се Grinning

# 371
  • Мнения: 81
Записвам се тук Simple Smile Дано скоро има среща в София!

# 372
  • Мнения: 7
Чакаме ви в Добрич!
Ако е скоршошна срещата моля споделете за датата! baby_neutral

# 373
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Чакаме ви в Добрич!
Ако е скоршошна срещата моля споделете за датата! baby_neutral

В Добрич има лекции - следващата е на 07 Октомври от 10:30ч. Провеждат се в залата на РИОКОЗ (залата на бившето ХЕИ). Заповядайте!  Peace

# 374
  • Мнения: 53
Здравейте, мами! Бих искала да ви попитам, защото не успях да открия на международния сайт, координати на ЛЛЛ за Великобритания. Приятелка англичанка ще ражда скоро и много бих искала да се запознае с предимствата на кърменето и да има на кого да се обади за въпроси. Благодаря ви предварително   bouquet

Шаманката, много благодаря  Hug

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 12:37 от cool

Общи условия

Активация на акаунт