Ла Лече Лига Бг – срещи, лекции и информация

  • 222 588
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 171
За Бу

Отговарям ти тук на въпроса защо не сме се виждали  Simple Smile

Ами за мое най-голямо съжаление ние сме софианци вече и макар и близо ми е малко трудно да идвам на срещите  Cry

Но съм казала, че за мартенската среща ще сме там  Grinning Записала съм си, уведомила съм семейството и както се казва подковала съм се  Laughing

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Хм, утрешната среща пак от 11 в ДКЦ-то на пазара ли е?

# 62
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Хм, утрешната среща пак от 11 в ДКЦ-то на пазара ли е?
Нда Simple Smile

# 63
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Извинете, може ми въпросът ми не е за тук, но има ли майки от Лигата , които живеят в провинцията? Аз съм от Габрово, кърмя, супер съм доволна и често съветвам прителки по въпроси за кърменето, като инфо черпя от опита- макар и малък- и тук от вас. Та в Габрово има ли майка от Лигата?

# 64
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
За съжаление засега акредитиран ЛЛЛ-лидер има само в Пловдив. Иначе майки от Лигата са всички майки, които смятат, че това, което ЛЛЛ може да предостави на бременните и кърмачките, е важно и решават да я подкрепят с членски внос (20лв на година), за да може да се разшири дейността и постепенно да се обучат още хора, така че във всеки по-голям град да има поне по една група, както е в много страни по света Grinning
Мисля, че има и други лактивистки от Габрово - заедно може да направите доста Grinning

# 65
  • Мнения: 1 117
Съжалявам, ако не ми е уместен тук въпроса , но не зная къде да прочета. Искам да съм член на Лигата , но не зная какво трябва да направя и по какъв начин да заплатя членския внос Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 117
Извенете ме ,че се намисам тук неподходящо , но искам да пиша на Мяу относно членството в Лигата , но лимита й за входящи е изчерпан , а на кюто не отговаря. Още миналата седмица на лични получих нейните разяснения , за което благодаря , но не мога да осъществя по нататъшна връзка .
Още веднъж се извинявам   bouquet

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
бопси, не се съмнявам, че Мяу ще види това и ще ти отговори скоро Grinning

Среща в края на май няма да има - проведохме я на 12-ти, заради четирите почивни дни сега, през които се предполага, че много хора ще излизат извън града и няма да могат да присъстват.

Следващата среща е последната събота на юни  Grinning

# 68
  • Мнения: 2 070
момичета, не знам къде да го пусна, затова ето ви го - разпределяйте си инфото където сметнете за важно...

http://music.a-bg.net/index.php?option=com_content&task=view … 144&Itemid=71

# 69
  • Мнения: 126
И сега кога /в колко часа/ и къде точно е срещата този месец /юни/? Питам за да не съм пак като миналия месец сама пред ДКЦ-то на пазара и пазача да ми каже, че в клиниката няма абсолютно никой.

# 70
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
И сега кога /в колко часа/ и къде точно е срещата този месец /юни/? Питам за да не съм пак като миналия месец сама пред ДКЦ-то на пазара и пазача да ми каже, че в клиниката няма абсолютно никой.
Яница, на 30-ти юни. Часът ще уточним утре - може би трябва да е от 10, за да избегнем жегите поне малко?
Съжалявам за миналия месец, че така се е получило... недоразумение явно. Предходната среща беше междинна - 12 май - изтеглихме я по-рано, за да не съвпадне с почивните дни на празниците, когато се падаше по план. Писахме тук и на вратата на ДКЦ стоеше една бележка може би седмица или две по-рано, но явно е станало недоразумение. Съжалявам, надявам се да се видим на 30-ти Simple Smile

# 71
  • Мнения: 126
Благодаря за бързия отговор, ще следя форума за точния час. И аз се надявам да се видим на 30-ти. Simple Smile

# 72
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Виждам, че bopsi и питала, но как се става член на Лигата, как да заплатя членския внос и къде? С какво друго може да се помага?

# 73
  • София
  • Мнения: 12 201
   Аз изобщо не помня кога трябва пак да си плащам членския внос и така и не си взех картата.... Май няма да успея да дойда на срещата, все се си мислех че и тази година ще е в София ама много искам  Wink

# 74
  • Мнения: 3 161
Надявам се да успеем да дойдем.

Общи условия

Активация на акаунт