Ла Лече Лига Бг – срещи, лекции и информация

  • 222 799
  • 724
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 42
Среща за Пловдив на 27.09 ще има ли и къде ще бъде?

# 196
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Среща за Пловдив на 27.09 ще има ли и къде ще бъде?
Ще има. Още не е ясно къде ще бъде - но ако времето е хубаво, вероятно ще е в Градската градина, да сме на въздух, докато сезонът позволява Grinning

# 197
  • Мнения: 247
Ще има ли среща в София този месец?

# 198
  • София
  • Мнения: 2 508
И аз това исках да питам... Simple Smile

# 199
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ще има - на 20.09. Предвид че времето се очертава цяла седмица влажно и валежно, вероятно ще е в Центъра за съвременни родители, от 11ч. Ще пуснем тема след 1-2 дни - темата на срещата е Кърмене и работа.

# 200
  • Мнения: 22
Здравейте,
имам въпрос - всеки ли може да присъства на тези срещи, или трябва специална покана и/или статус в ЛЛЛ?

# 201
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Всеки може да присъства - не е нужно нищо специално, просто си взимаш бебето и пристигаш Grinning

# 202
  • Мнения: 47
А за Бургас има ли срещи ако намеря време и аз да дойда. Simple Smile

# 203
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
В Бургас за съжаление няма такива срещи - засега само в София и Пловдив се организират.

# 204
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ами намерете желаещ да се обучава - и ще стане Grinning Ако не за това, за следващото бебе Mr. Green

# 205
  • Мнения: 47
Ами намерете желаещ да се обучава - и ще стане Grinning Ако не за това, за следващото бебе Mr. Green
hedra 2 деца ми стигат мила друго бебе няма да има,но дано за другите мами да има такива срещи.

# 206
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Къде ще бъде срещата за Пловдив и в колко часа, на 27,09?
И на мен ме интересува Grinning
Чакаме Бу да каже Wink
Дааа, ще има Simple Smile Нали знаете, че съм Разсейка Заблейкина Grinning

Темата е Кърменето от гледна точка на бебето, часът е 10:30, мястото е домът на duhi_puhi (който не е бил миналата зима: кв. Кършака, до моста на Герджика, ул. Порто Лагос 4)

# 207
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Извинете,

Пуснах тема, забравих да дам линк.
Искрено ваша,

Разсейка Заблейкина

# 208
  • Мнения: 306
момичета, скоро ще има ли такава среща в Стара Загора? и (понеже нямам време да прочета цялата тема) в нашия град има ли към кого да се обърна с въпроси за кърменето? специалист искам да кажа. благодаря ви предварително!

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
момичета, скоро ще има ли такава среща в Стара Загора? и (понеже нямам време да прочета цялата тема) в нашия град има ли към кого да се обърна с въпроси за кърменето? специалист искам да кажа. благодаря ви предварително!
Да, Мари, има, при това не един човек.
Няколко сме.
Ако искаш ми пусни на лични координатите си и може да се видим. Срещи не организираме напоследък, защото всички сме доста заети, но все се намира време за едно кафе, така че пращай телефон Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт