Безполезността на социалните в Пловдив

  • 5 303
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 14 382
Ох, да, вече свикнах, че за теб всеки, чиито действия не ти харесват, е взел подкуп и това го знаеш от сигурен източник.
Питам в какво точно се изразява работата им.

# 31
  • Мнения: 5 241
Така ли, че от къде свикна ?
 В моя случай го знам от сигурен източник, накрая всичко се разбра и служителката беше уволнена, назначиха друга която нямаше как да не работи безпристрастно .

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 14 382
Е, как - в един друг случай нали се оплакваше, че си нямала 4 хиляди лева да дадеш за подкуп, какъвто бившият ти ти казал, че е нужен, същият случай ли е?

# 33
  • Мнения: 5 241
Да има връзка с този случеи. Но това не означава, че всеки  "чиито действия не ми харесват" е взел подкуп. Аз изкарах чист късмет и по случайност ми помогнаха .

# 34
  • Мнения: 97
Не мога да приема по никакъв начин, че е нормално да разбиваш психиката на едно дете и после да го пращаш на психолог да я оправя.
Някой го е приел за нормално? Пропуснала съм да го прочета. Вероятно, би могла да помогнеш с цитат. Междувпрочем, кой според теб разбива психиката на въпросното дете?
Хайде да не бъдем буквояди. Какво според Вас означава реакцията на повечето. След като заставата на позицията на социалните служби, а няма предложения за това колко сбъркано се подхожда и къде е причината (пак казвам не я търся в служителите), значи за Вас всичко си е нормално. Звучи сякаш ненормалното е, че жената е имала други очаквания. И ако това не е институцията, те като по-грамотни не би ли следвали поне да я насочат какво трябва да се направи и къде да се търси помощ. Защо се очаква от всеки нормален, обикновен човек работещ средно статистическа работа да е запознат със здравеопазване, банково дело, финанси, юридически и .... всякакви услуги. Налагало ми се е да ползвам повечето от тях и за всичко съм се ограмотявала допълнително. И защо? И може ли всеки да го прави? Изобщо ако решим да чоплим темата .... може да се стигне доста далеч. Но да не изместваме фокуса.
На втория въпрос едва ли очаквате отговор...

# 35
  • Мнения: X
Не. Очаквам конкретни отговори и на двата въпроса. Ако разполагаш с отговори, разбира се.

# 36
  • Мнения: 97
Не. Очаквам конкретни отговори и на двата въпроса. Ако разполагаш с отговори, разбира се.
Ако имаш нещо по същество интересно по темата да кажеш, което би било полезно за всички .... очакваме го с нетърпение. Ако си се засегнала от това, че си част от стадото ....

Последна редакция: чт, 19 апр 2018, 15:28 от Слънчоглед 66

# 37
  • Мнения: X
Не. Очаквам конкретни отговори и на двата въпроса. Ако разполагаш с отговори, разбира се.
Ако имаш нещо по-същество интересно по темата да кажеш, което би било полезно за всички .... очакваме го с нетърпение.
Казала съм доста конкретни неща в постовете си назад. Предполагам, че си ги пропуснала поради невнимание, а не поради неумение да четеш и да разбираш прочетеното. Все още ли нямаш конкретни отговори на моите въпроси? Кой е приел за нормално да се разбива психиката на едно дете? Кой според теб разбива психиката на въпросното дете?

# 38
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 168
А вие вместо да плюете по жената и очакванията й, дайте предложения какво трябва да се направи за да заработят институциите правилно.
и аз да попитам - какво неправилно извършват тези от Закрила на детето ?
едно е да не си доволен от резултата , друго е да обвиняваш , че не работят.

# 39
  • Мнения: 97
А някаква причинно-следствена връзка между тях не откривате така ли .... интересно

# 40
  • Мнения: X
Виждам, че нямаш отговори, Слънчоглед.

Общи условия

Активация на акаунт