Полицейско шоу в София - Десислава Иванчева просната с белезници на улицата.

  • 86 075
  • 1 125
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
"...и пресъздават това което посредникът МИ Е ПРЕСЪЗДАВАЛ С НЕГОВИ ДУМИ във връзка с исканията на Иванчева, аз не мога да кажа дали срс-тата са истински т. като се запознавам с тях от пресата, но пресъздават истината която посредникът ми е ПРЕСЪЗДАЛ..."

# 736
  • Мнения: 4 806
"...и пресъздават това което посредникът МИ Е ПРЕСЪЗДАВАЛ С НЕГОВИ ДУМИ във връзка с исканията на Иванчева, аз не мога да кажа дали срс-тата са истински т. като се запознавам с тях от пресата, но пресъздават истината която посредникът ми е ПРЕСЪЗДАЛ..."

Rolling Eyes

# 737
  • Мнения: 48 259
Последно имаме ли вътрешна неоспорима информация или нямаме? Абстрахирам се от всичко останало, което за мен е пълен потрес, дори ако двете са най-изпечените долни мошенички. В крайна сметка има ли някакво неоспоримо доказателство или не? Каква е тази вътрешна информация? Тези СРС ли?

# 738
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 330
Тоя Тесла платен трол ли е? Щото нормален човек не вярвам да отдели толкова време и енергия да пише фермани. Абстрахирам се от съдържанието, което ми изглежда ок.
Изглежда просто прецизен.

# 739
  • Мнения: 24 467
Аз пък основно върху съдържанието се концентрирам. То ме интересува. Рядко има тук съдържателни постове.

# 740
  • Мнения: 2 024
Цитат
порови назад и ме цитирай къде съм споменала, че информацията, която имам ще я споделя по-късно
Simple Smile Понеже за разлика от теб не обичам да съм голословен, а обичам конкретиката се върнах в началото на темата за да ти открия коментара за да видя дали пък моята памет не ми изневерява.
Цитат
 Ще споделя само че имам много сигурна информация по случая, затова толкова съм убедена във вината на Иванчева. И никакви медии не могат да се мерят с нея... Но, разбира се, времето до пълните разкрития трябва да се изчака, за да стане достояние на всички...
Пак те питам 8 месеца достатъчно време ли е. Grinning Иначе ти признавам че начинат ти на изказване е брилянтно измислен и гениално структуриран и не се нуждае от никаква конкретика. Достатъчно е просто да кажеш "аз знам нещо което вие не знаете, но няма да ви го кажа" и нуждата от всякаква аргументация отпада. Grinning  Няма нужда да ми отговоряш ако пак ще са общи приказки, ако все пак решиш да разкриеш "вътрешната информация" с удоволствие ще я прочета, но дотогава ще ти кажа същото което ти казах и тогава
  
Цитат
Я вместо да гадаеш и усукваш дали 2те жени са Ал Капоне и Ескобар, за да не им пука че взимат подкупи, в кафенета с камери в центъра на града, кажи каква "сигурна" информация имаш, защото иначе нали знаеш: дума дупка не прави.  
На което ти ми отговори  
Цитат
Съжалявам, нямам право да казвам.
Но единственото, което мога да посъветвам аудиторията е този път да вярватe в неоспоримостта на доказателствата.
Хора - има светлина в тунела, настина!...
Еми дано да има защото в момента в България е по тъмно отвсякога.
Simple Smile Фифиана,
Скрит текст:
трябва освен тялото да се тренира и мозъка. Писането ми е хоби и го използвам за това. Не отнема чак толкова време. Избрах да пиша в тази тема защото най много мразя неправдата а виждам една огромна несправедливост. Много лошо ако сме го докарали до там, че хората вече не могат да разпознават кой е трол и кой не. Аз не мога да посочвам (вкл. и себе си) защото ако хората не могат сами да разпознават така или иначе няма смисъл. Simple Smile

Tesla, погледни зеления и червения текст. Изобщо не е изрично казано, че АЗ ще ви правя пълните разкрития! Предполагаш го, а пропускаш да отчетеш червеното, в което също не казвам срок. И щом не соча срок или друго обстоятелство, значи казаното от мен важи постоянно. Просто логика... Да, истината е, че не мога да изнасям нищо по случая ЗАВИНАГИ (тук включвам и лично моралните си разбирания!)... И честно казано, и аз искам в публичното пространство да бъде изнесено всичко по случая, та хората да спрат да се чудят къде е истината... Отделно на ръка не очаквай подходящото време за разкрития да зависи от календарните дни/месеци. (Нито аз, нито аудиторията тук лапаме мухи, та да се връзваме на подобни смешки.)
Пак казвам, тук пиша личните си убеждения по случая на база известни ми факти, които няма начин да изложа.
Нищо повече!
Иванчева е поискала подкуп от Ваклин!

Как ще се развие процеса в съда, кой и как е яхнал случая за да вади ползи от него, дали властта в момента мачка или не обвинените Иванчева и Петрова - са все СЪВСЕМ отделни въпроси. Всички те не променят подчертаното по-горе.
И последно, ако бях/съм трол, най-малкото щях да разполагам с достатъчно време за да те конкурирам по разсъждения и размер на публикациите.
Simple Smile


# 741
  • Мнения: 24 467
Форум е. Клюкарски.
Всеки може да се изтъпани и да заяви, че базира личното си мнение на някакви известни само нему факти. Не че е лошо. Но в следствие становището му си остава просто това, което си е  - едно немотивирано мнение. Като всичко останало, което имаме по случая до тук и не е подкрепено с общоизвестни доказани факти.
Като приложим и общите правни принципи и тези на житейската логика, при противоречиво мнение за вина и невина предимство, разбира се, има второто. Защото всеки е невинен до доказване на противното. До момента доказани престъпления няма. Та е нормално у повечето хора да битува усещането, а в някои - убеждението, за невинност на тези хора. И за неадекватност на наложената мярка. При оспорването на която, да напомня, са установени нарушения вече по официален ред.

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 12:51 от Judy

# 742
  • Мнения: 19 064
Още незаконно 'изтекли' СРС-та
http://legalworld.bg/76654.v-teb-li-sa.html

# 743
  • Мнения: 13 837
И пак все най-важното не се разбира (чува) в записите. Многоточия до многоточия Wink

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 13:23 от птица

# 744
  • Мнения: 19 064
 Става ясно ,че все пак Ваклин е знаел, че може да прескочи кметицата и  е подал жалба в СО, но пък що да не даде един милион ей така...

# 745
  • София
  • Мнения: 8 949
Става ясно ,че все пак Ваклин е знаел, че може да прескочи кметицата и  е подал жалба в СО, но пък що да не даде един милион ей така...
Ама той сигурно много е искал да я уличи във вземането на подкуп, затова. Както се казва на ползу роду.
Аз пък мога да напиша Agitak e поискал подкуп от .... И да го подчертая. Това какво доказва?

# 746
  • Мнения: 24 467
Аз пък мога да напиша Agitak e поискал подкуп от .... И да го подчертая. Това какво доказва?
[/quote]

Как какво - че всяко твърдение е вярно до доказване на противното! Това означава.
Пропусна да допълниш, че нямаш право да издаваш източника си на информация. Както и че времето до пълните разкрития трябва да се изчака, за да стане достояние на всички. Но въпреки това не пречи да го напишеш, разбира се. Виж други хора как смело го правят!

# 747
  • Мнения: 86
Тоя Тесла платен трол ли е? Щото нормален човек не вярвам да отдели толкова време и енергия да пише фермани. Абстрахирам се от съдържанието, което ми изглежда ок.
Хм, аз си мисля , че и сем. Баневи Sob ( обвинени за пране на пари в размер над 1 млрд. лв. Както и още няколко престъпления Rage  е редно г-н Тесла, да напише нещо в тяхна защита.....и да се организира протест....Както е гротеска.... в служебната си кола Иванчева да има парите за "дарение"
 

# 748
  • Мнения: 19 064
Парите са оставени от Дюлгеров, дали Иванчева е знаела че са там е въпросът

# 749
  • Мнения: 86
Парите са оставени от Дюлгеров, дали Иванчева е знаела че са там е въпросът
На двете "госпожи", някой си им сложил кашон с пари в колата за "дарение"......и Хоп....не са знаели.....

Общи условия

Активация на акаунт