Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №60

  • 64 318
  • 748
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4 706
Mury, ще ми бъде много интересно като се върнеш да сравним преживявания, възприятия и т.н ако обичаш сладки неща, (а турците правят много вкусни,) ти препоръчвам много хубава сладкарница още от 1864 година.
Скрит текст:
Hafiz Mustafa първата е от 1864 година и сега я има на всеки ъгъл Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 апр 2018, 18:13 от morella allan poe

# 646
  • Мнения: 4 706
Цитат
Друго, което ме впечатли от постовете ви, е: "Да търсят спокойния и сигурен мъж, за да не се налага да правят аборт или да отглеждат дете без баща." Thinking Дани Hug, търсиш го, намираш го и изведнъж той се променя, обръща се на 180 градуса....абсолютна сигурност няма в нищо! Mr. Green
Пък и все пак трябва да питаш сърцето си, нали?!
  Peace Peace Peace
О, да, абсолютно съм съгласна с теб. Моята идея беше, че ако трябва да се живее само според отговорността към бъдещото дете, това  би било най-правилния подход, който съм написала - търсене на сигурен мъж, но за мен това е невъзможно, защото животът винаги готви изненади, пък те обичат да се проявяват след брака, когато динамиката на семейните отношения изкарва много скрити неща от характера на всеки човек, които преди брака не са били толкова явни.
Сигурно нещата след брака се променят, както и с годините, но някои основни точки в характера на човека са видими още преди брака. Можеш да прецениш човек отговорен ли е, зрял ли е, уважава ли те като личност, грижовен ли е и т.н.

# 647
  • Мнения: 9 388
Кой иска цветя от този сърдитко!

# 648
  • Мнения: 9 388
Скрит текст:
Цитат
Друго, което ме впечатли от постовете ви, е: "Да търсят спокойния и сигурен мъж, за да не се налага да правят аборт или да отглеждат дете без баща." Thinking Дани Hug, търсиш го, намираш го и изведнъж той се променя, обръща се на 180 градуса....абсолютна сигурност няма в нищо! Mr. Green
Пък и все пак трябва да питаш сърцето си, нали?!
  Peace Peace Peace
О, да, абсолютно съм съгласна с теб. Моята идея беше, че ако трябва да се живее само според отговорността към бъдещото дете, това  би било най-правилния подход, който съм написала - търсене на сигурен мъж, но за мен това е невъзможно, защото животът винаги готви изненади, пък те обичат да се проявяват след брака, когато динамиката на семейните отношения изкарва много скрити неща от характера на всеки човек, които преди брака не са били толкова явни.
Сигурно нещата след брака се променят, както и с годините, но някои основни точки в характера на човека са видими още преди брака. Можеш да прецениш човек отговорен ли е, зрял ли е, уважава ли те като личност, грижовен ли е и т.н.
И това е вярно, затова всеки трябва да си отваря очите на четири преди брака, за да види колкото може повече нещица, които трябва да се видят навреме. Колкото повече неща успее да види и да прецени, толкова по-добре.  Grinning

# 649
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Кой иска цветя от този сърдитко!


Joy  Joy
Аз, аз,   Heart Eyes

Уф, много ми е тъпо, че спряха да си правят и пускат снимки заедно Ибо и Бирдже. Много бяха сладки и непринудени. И не, не искам пак да отварям темата за съпругата  Sick , защото тя би трябвало да няма нищо общо (темата имам предвид).  Whistling



# 650
  • Мнения: 4 706
Искам да ви благодаря и да ви кажа само, че тази дискусия ми беше много интересна! Поредната интересна всъщност Simple Smile Приятно гледане на всички.  Hug  Hug

Джулс и на мен ми е много тъпо, че няма въобще техни снимки вече.. а все виждам другите от сета, че се забавляват и снимат заедно  Naughty Crossing Arms

# 651
  • Мнения: 9 541
Цитат
И не, не искам пак да отварям темата за съпругата   , защото тя би трябвало да няма нищо общо (темата имам предвид).  

Въпреки, че не схванах какво имаше предвид, искам да се изфукам с една дума на турски /момент да видя как се пише Joy

                                   HAYAT!

Добре е да се предпазваш, да мислиш, да се съмняваш.....но винаги има едно НО, което не можеш да предвидиш!

Пренасям една лоша новина, която е постнала моя дружка в друга тема. Ради Heart Eyes Peace:

Канал Д закриват абсолютно всички сериали, които в момента излъчват. Единственият сериал, който ще продължи и през новия сезон е "Опасни улици". До няколко седмици ще финализират "Ти си моята родина", "Черно-бяла любов", "Вината на човечеството", "Мехмед Завоевателя" и т.н. Причината- новото ръководство на канала не било доволно от рейтингите и щяло да променя политиката на канала по отношение на сериалите, които излъчва. През новия сезон ще заложат на нови екипи, нови проекти и актьори.

Последна редакция: пн, 30 апр 2018, 19:47 от lia-martin

# 652
  • Мнения: 9 388
Цитат
И не, не искам пак да отварям темата за съпругата   , защото тя би трябвало да няма нищо общо (темата имам предвид).  

Въпреки, че не схванах какво имаше предвид, искам да се изфукам с една дума на турски /момент да видя как се пише Joy

                                   HAYAT!

Добре е да се предпазваш, да мислиш, да се съмняваш.....но винаги има едно НО, което не можеш да предвидиш!

Ха, ха, хубава дума знаеш, философска. Описва всичко, което човек има да опише.  Grinning  Peace

За червеното -  Peace

Лия, благодаря за тъжната новина на теб и на Ради. Бягам на гости за малко преди серията, тъкмо няма да мисля за това.  Sad

# 653
  • Мнения: 1 574
здравейте на всички. вече съм на линия

ето и първа сцена
https://www.facebook.com/SiyahBeyazAskKanaID/videos/2137637999798665/

# 654
  • Мнения: 9 541
Новината за финала била потвърдена от Канал Д и е от Туитър Sad



Фатих и Ибо ги кара човек от екипа.

Ферхат:

Последна редакция: пн, 30 апр 2018, 19:55 от lia-martin

# 655
  • Мнения: 9 388
И един усмихнат Ибо в колата. Разбрах на какво не мога да устоя - на хубавите мъжки усмивки! При тях най ми се разтапя сърцето.  Grinning

# 656
  • Мнения: 9 541
Ехоооо, онемяхте ли?????? Пишете нещичко Laughing



# 657
  • Мнения: 1 574
ххахах тука сме...простреляха юсуф, ферхат го заведе в къщата, говориха с аслъ, че тя си събираше багажа, видяхме единия фраг и сега тя ще го спасява

# 658
  • Мнения: 131
Ехоооо, онемяхте
Подкрепям, моля ви че и аз откачам от далеч Grinning Тормозя сестра ми да докладва през 2 min:D а компютъра и не стартира 😥
Охх още бъркам цитирането - съжалявям Sad




# 659
  • Мнения: 3 250
лия нищо не разбирам  - но ми се стори 4е намък направи намек на ейтер за сдобряване - май каза ,  4е идил я няма

Последна редакция: пн, 30 апр 2018, 21:44 от kmaroo

Общи условия

Активация на акаунт