4ODOVE6TEH пръвупист OT LOKMES - 112 серял

  • 63 731
  • 762
  •   1
Отговори
# 75
  • Австрия
  • Мнения: 2 320
Цитат
Здравейте.Нова съм във форума от днес. Бях тук преди девет години когато забременява със моят син. Ново както се казва нещата се забравят. СЪС МЪЖЪТ МИ правим опити за второ дете от 4 месеца. Във петък е 26 ден от последната ми менструация. От две дена ме болт гърци, корема ми е надут все едно съм бременна, имам огромен апетит от две седмици. Преди една си направих тест но е отрицателен. Имах леки болки ниско долу като се има в предвид че никога не ме боли стомах когато ми идва. Чудя се дали е станало чудото този месец, нямам търпение да разбера

и добавя:

Цитат
Да и аз така мисля и силно се надявам да видя тези хубави две чертички и да направя така учаквания от сънят ми подарък който на 29.04 неделя става на 9 годинки. Каза че не искал друго от мен освен бебе

Но моя абсолютна фаворитка е потребителката със следните публикации:

Цитат
Доктора не ме ее карал да пукам никакви иследвания незнам защо ас също питах за иследвания дали да си пукам а той каза че няма нужда от иследвания смо ми каза след като ми дойде цикала и ми сварше да отида отново при него ... Нщо друго незнам според  мен като беше ме гледал парвия пат вагинално сигорно за това съм изгубила бебето той каза че има опаснос заа бебето но не ми е пускал иследвания незнам какав е този доктор мой приятелки също са имали аборти и докторите преди да потвърдат за опасност първо пукат иследвания а при нем нщо просто ми исписа дуфастон и каза че е за задържане на плода но нищо не стана .... Извинявам се за дългия пост ...!!

Цитат
Здравейте искам да ми помогнете преди два месеца имах сплонтанен аборт (не се наложи кюрташ)/ доктора каза да изчакам един нормален цилак и да си продължа с опитите за бебе . така и направих следих , овулаци сичко правихме опити и така нататък.. Вчера трябваше да ми дойде цикъла но  неми дойде тази седмица имах болки като чели ще ми дойде но неми дойде  боцките ми се надуха направо като балон:grinning: и са много чуствителни от сутринта имам предърпване в лявата страна по доло несъм ,  правила тест тъй като се чудя на 1-ден закъснение дали ще отчете !  Дали е възможно да съм забременняла

Цитат
Хубаво казано от ваша страна но при мен  с първата ми бременност не беше така за това че мисля че е опасно те аг та-та натискат правят чинат вагинавно даже причиняват повече рискове ако напрмер бременноста е рискована те повече я застрашават уш  са доктори пък така им е по лесно да бъркат .. А незнаят кво е ако едно семеиство прави отити от години и накрая се окаже че е било сичко напразно защото на аг му е по добре да бърка .. Квото е сякой си има глава на раменете ще носи последиците на действията лек ден

 Дълги са цитатите, да.. но няма начин как да се съкратят Mask


Последна редакция: вт, 24 апр 2018, 21:10 от DimS.

# 76
  • София
  • Мнения: 39 836
Цитат
да си седните на задниците

# 77
  • Мнения: 10 081
Цитат
моя рекорт

# 78
  • София
  • Мнения: 6 186
Цитат
  жунглирам

# 79
  • Мнения: 7 006
Цитат
ходехме по заседения

Мисля,че е неволна грешка,понеже В и С са едно до друго на клавиатурата,но се е получило много забавно..Две в едно..Място за заседаване..Таман по тертипа на нашите депутати,общински съветници и прочее.hahaha hahaha

# 80
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 882
Цитат
. От две дена ме болт гърци



Grinning Нещо за болезнени гърци да препоръчате на жената?

# 81
  • Мнения: 7 006
Аз помислих,че от два дена търси гайки за гръцки болтове.. hahaha hahaha

# 82
  • Мнения: X
Цитат
Всеки може да си каже мнението, но не така заядливо и ихидно
Цитат
Като вие много слатко пробваите с сол

# 83
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 315
Цитат
Има сексуален немек, но още двествен и неосазант.

# 84
  • София
  • Мнения: 39 836
Цитат
и ми престой
и ми е малко притиснено
Цитат
всеки сам си взима решение и предценява

# 85
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат
У нас толкова футбол се гледа, че направо и аз, без да искам, трупам някаква експертиза.


ВъзмУтена зрителка:

Цитат
Визирам въпроса за Захари Зограф и линийте в Наска  Tired

Цитат
За този ти, тематичен проблем сме в темата

Последна редакция: ср, 25 апр 2018, 20:21 от smileys

# 86
  • София
  • Мнения: 6 186
Цитат
хенд ен шоурс

# 87
  • София
  • Мнения: 3 611
Обаче за това ми трябва преводач!  newsm12
Цитат
Zavlcl om chaxama kak ce gapwl
Зависи от снахата как се държи?
Еее, не! Невероятно! Нямаше да се досетя! Все бях виждала маймунски драсканици, но такава дивотия... Rage  
Език свещен на моите деди!  ooooh!
Благодаря за превода!  Hug

# 88
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Никой не търси ниендерталци

# 89
  • София
  • Мнения: 20 194
Цитат
лестно ли се поддържа
Цитат
кориозна

Общи условия

Активация на акаунт