МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия. - 43 тема

  • 91 560
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 31 389
Червени лакове зимата нося много, червени чевила рядко, а имам страшно много. Яд ме е, че така си висят, а имам и непробвани дори.
Сенки в червено и бургунди нося, защото подчетартават отлично зелени очи.

# 676
  • Мнения: 2 622
И на мен тази есен ми се приносиха нетипични за мен сенки и забърсах от Щатите Mauve Obsession на Худа. Там струват 27 долара.

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 15 620
Момичета, можете ли да ми препоръчате хубава очна линия (черна)?
Досега ползвах Lancôme Grandiôse, но честно казано, не съм впечатлена.
Не ми се иска да рискувам с нещо ново, като, например, гел очната линия на M.A.C – предпочитам нещо стандартно, като тази на Lancôme – с вградена четчица (не знам дали точно така се води).
Единственото ми изискване е продуктът да е качествен, да седи наситено черно и да не пада на люспи, понеже това нерядко ме влудява в повечето очни линии.
Благодаря! bouquet

# 678
  • Мнения: 31 389
Писалката на Кат Вон Ди.

# 679
  • София
  • Мнения: 1 611
Blаck Cat, аз ти препоръчам писалката на Chanel - Signature de Chanel Eyeliner. Черна, плътна и наситена. Дълготрайна, не се разтича или размазва и е изключително лесна за работа. Освен това, писецът е така направен, че с лекота може да се направи както тънка, така и дебела линия.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 30 окт 2018, 12:22 от bubanka

# 680
  • Мнения: 7 618
+1 ца Кат вон Д Tattoo liner. NYX също имат много добър продукт - epic ink liner за половината от цената на Кат вон Д. И двете са писалки с четчица.

# 681
  • София
  • Мнения: 3 906
Black Cat, Шисейдо имат нови очни линии, а сред тях и супер тънка и прецизна. Тествай ги.

# 682
  • Мнения: 31 389
За по-евтино очната линия на Сефора с твърд писец е много добра.

# 683
  • София
  • Мнения: 4 362
От по-бюджетните очни линии с четчица най-много харесвам Liner Pinceau на Bourjois. Страхотен туш - не се разлива при нанасяне, не мърда часове, сгъстява се много бавно. Четката е много прецизна и лесна за работа, идеално дълга също така. И една от малкото марки, които предлагат тъмно кафяв цвят, който е по-приемлив за моя цветотип при ежедневен грим.

# 684
  • София
  • Мнения: 202
Аз също харесвам очните на марката на Сефора.

# 685
  • Sofia
  • Мнения: 15 620
Ехеее, колко много предложения, благодаря ви сърдечно! Hug

Със сигурност ще взема някоя от посочените. Peace

# 686
  • Мнения: 2 323
И аз ще се възползвам. Благодарности и от мен, момичета!

Мисля да пробвам на Буржоа, държа да е с мека четчица. Дано да се справи зимата и да не ми изчезва или да се размазва, че с насълзяването на очите от вятъра става ужас.

От по-бюджетните очни линии с четчица най-много харесвам Liner Pinceau на Bourjois. Страхотен туш - не се разлива при нанасяне, не мърда часове, сгъстява се много бавно. Четката е много прецизна и лесна за работа, идеално дълга също така. И една от малкото марки, които предлагат тъмно кафяв цвят, който е по-приемлив за моя цветотип при ежедневен грим.

# 687
  • Мнения: 7 618
За мен най-дълготрайната неразмазваща се очна линия и пълен фоворит пред всички от този тип висок клас е гел очната линия на Лореал. Но не за всички е лесна за нанасяне в началото.

# 688
  • София
  • Мнения: 4 362
bambinnah, никога на буржа не ми е избледнявала или се е размазвала. ако тушът е много сух, може да се нарони след време, но това става година след отварянето й (а тогава вече не е препоръчително да се ползва). ако мине вода през нея обаче, не знам дали няма да се наруши

# 689
  • София
  • Мнения: 9 600
Аз все още не съм сменила моят абсолютен фаворит при писалките -Артдеко, тази:

Ненадмината! Hug

Общи условия

Активация на акаунт