МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия. - 43 тема

  • 91 527
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 777
Тази на Артдеко е страхотна!

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 194
Аз все още не съм сменила моят абсолютен фаворит при писалките -Артдеко, тази:

Ненадмината! Hug
+1 И от мен.

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 15 578
А откъде може да бъде закупена? Не знам нищо за тази марка... Rolling Eyes

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 194
В Beauty Zone имат стелаж.

# 694
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 132

Адвент календара на Дъглъс с гримове не съм доволна

# 695
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
С тези очни линии винаги постигам перфектен резултат:
бюджетна и много удобна, наситено черна и матова. С нея даже ще рисувам мрежи на паяци утре за едно Хелоуин парти на мен, половинката и детето.
не много бюджетна, но просто перфектна! Само дето не знам защо някакси много бързо свърши или се изпари, но със сигурност скоро ще я повторя отново.

# 696
  • Мнения: 31 326
Гел линията като мастилница на Прити Вулгар също е страхотна. Моята е наситено черната, но има и в други цветове.
Казвайте какво ще правите за Хелоуин днес и с какви гримове?

# 697
  • Мнения: 1 437
Адвент календара на Дъглъс с гримове не съм доволна
каква е цената ?

# 698
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 132
Адвент календара на Дъглъс с гримове не съм доволна
каква е цената ?
39,99

# 699
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Гел линията като мастилница на Прити Вулгар също е страхотна. Моята е наситено черната, но има и в други цветове.
Казвайте какво ще правите за Хелоуин днес и с какви гримове?
Аз ще съм на ей такива вариации кой където си ги пожелае.

Че ми е лесно и бързо. С очната линия на Дъ балм и сенки според зависи. За база ще ползвам коректора Дабъл уеър на Ести, че имам един, който тъкмо да дообера и да го хвърлям. Отгоре ще фиксирам със спрея на Кларанс, само той ми е наличен в момента.
А може и някой паяк или прилеп, ако имам достатъчно време и вдъхновение, да се опитам да вмъкна покрай паяжините...
Иначе аз ще съм с едно силно блестящо лилаво течно червило на Диор, ще си добавя и леко разцепена+зашита едро уста и вежда

Последна редакция: ср, 31 окт 2018, 11:29 от * SUPERGIRL *

# 700
  • Мнения: 899
Здравейте! Реших да пробвам да си сложа изкуствени мигли. Посъветваха ме да си взема лепило DUO от Mac. Ще ми препоръчате ли някакви мигли, които да не са тежки и много изкуствено гъсти? Целя да имат ефект на големи мигли, но не на козирка над окото.

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 15 578
И аз го имам това лепило – добро е, но е факт, че не всички модели мигли се залепят лесно с него. Не мога да установя каква е причината при мен. Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 899
А какви мигли да си купя? Хвърлила съм око на худа, но могат да се вземат само с поръчка от чужбина.

# 703
  • Мнения: 7 590
За първи път ли ще ползваш мигли? Аз не бих инвестирала в скъпи, докато не се науча добре да ги поставям. То вярно, че могат да се използват многократно, ако ги почистваш добре, но според мен пак не си заслужава, защото винаги може да се скъсат, проскубат и тн с едно неправилно движение.
Ако пък си начинаещ, вземи за проба на Eylure, в опаковката им има и малко лепило на тяхната марка, което според мен не е никак зле.

# 704
  • Мнения: 7 697
Миглите на Make up for ever са страшно добри ,имат и собствено лепило.

Общи условия

Активация на акаунт