Къде в Пловдив??? - 76

  • 63 255
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 459
И тук да питам за читав кардиолог. С каса, без каса все тая.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 14 092
От къде мога да купя кошница? Обещах да направя такава, само че нямам идея къде мога да открия, а тези имат доста солидни цени.

https://e-cvete.com/bg/category/29/%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B … D0%BE%D0%B2%D0%B5

# 707
  • Мнения: 838
И тук да питам за читав кардиолог. С каса, без каса все тая.

Д-р Величков, баща. Отпреди приемаше в поликлиниката (или се води болница?) до колелото на гарата.
Не знам дали още е там.

Последна редакция: вт, 03 юли 2018, 17:49 от Еуфорична

# 708
  • под тепетата
  • Мнения: 9 390
ЗлаВещице, виж в сайта на Джъск за кошници.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 14 092
Благодаря, ще погледна!

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
В кои заведения предлагат прясна паста?
Аз съм ходила в "Прясна паста". Намира се на ул. Опълченска (пресечка на Райко Даскалов), посока градинката пред Енергото.
Знам, че също предлагат и в Osteria Rosmarino, но не съм ходила.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 3 635
От къде мога да купя кошница? Обещах да направя такава, само че нямам идея къде мога да открия, а тези имат доста солидни цени.

https://e-cvete.com/bg/category/29/%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B … D0%BE%D0%B2%D0%B5
В Джъмбо днес имаше много кошници.

# 712
  • Мнения: 1 997
Някой да ми препоръча козметичка за кола маска, по възможност в Смирненски или Тракия  Praynig

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 14 092
От къде мога да купя кошница? Обещах да направя такава, само че нямам идея къде мога да открия, а тези имат доста солидни цени.

https://e-cvete.com/bg/category/29/%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B … D0%BE%D0%B2%D0%B5
В Джъмбо днес имаше много кошници.

Благодаря, утре ще отида  bouquet

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 3 635
Някой да ми препоръча козметичка за кола маска, по възможност в Смирненски или Тракия  Praynig
ТМТ студио в Смирненски.Козметичката е добра-Илка се казва.Хигиената и стерилността е на високо ниво-а за мен това е най важно

# 715
  • Мнения: 1 997
renydent и аз ходя при нея от години, но сега е в отпуска, а аз заминавам за море и ми трябва
спешно друг вариант  Hug

# 716
  • Мнения: 11 496
Откъде мога да закупя бюджетен матрак - за селска къща ми е необходим, ще се ползва епизодично.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Държиш ли да е матрак? На няколко места вече виждам дунапрен горе-долу с дебелината на матрак. Оказва се добър избор за места,които не се ползват ежедневно. С твърдостта на матрак са,не са меки.
 Казаха ми,че има фирма,където дори ги обличат с калъфка.
Спала съм на такива дунапренени "матраци" и трябва да ти кажа, че не са никак лоши. Е,не е лукс,но за рядки ползвания става.
Ако те интересува,ще попитам за фирмата.

# 718
  • Мнения: 10 598
Откъде мога да закупя бюджетен матрак - за селска къща ми е необходим, ще се ползва епизодично.
Зависи какъв позволява леглото - еднолицев, двулицев (ако е с ламели) или дюшек дунапренен (ако е с пружина)?
И тръгваш от размера - ако е шантав - трудно да е евтин...

Тез с чамовите мебели съм виждала да продават бюджетни матраци - ама къде останаха магзини , може би след Бриколажа се сещам - или на България, след кръстовището на Практикер/Лидъл сега - посока към Лениград вдясно...
Или провери Матраци Нани на Коматевско шосе до Попов ... Или по мебелните магазини наред, ако има нещо намалено, което ти пазва на размера Simple Smile

# 719
  • Мнения: X
Vox, ако не ти е много далече, в салона на ул. Достоевски, пресечка на бул. България, в Гагарин. Козметичката се казва Радостина. Ако се интересуваш, пиши ми на ЛС, утре мога да намеря телефон.

Общи условия

Активация на акаунт