Къде в Пловдив??? - 76

  • 63 191
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Откъде мога да закупя бюджетен матрак - за селска къща ми е необходим, ще се ползва епизодично.

От Нани на Коматевско шосе. Правят някакви техни по размер ,шият им и калъфи.

# 721
  • Мнения: 559
Продукти на Алтея Органикс мога ли да намеря някъде в града? Мерси!

# 722
  • Мнения: 463
На Нани складовете вече  са на кръговото  в посока  Джъмбо/Метро , но още веднага като  завиеш (преди  Метро,  но от същата  страна). Голямо червено  хале.

# 723
  • Мнения: X
От къде мога да купя кошница? Обещах да направя такава, само че нямам идея къде мога да открия, а тези имат доста солидни цени.

https://e-cvete.com/bg/category/29/%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B … D0%BE%D0%B2%D0%B5

Най-бюджетни (2-7лв, зависи от размера) са в магазините по 1лв или по специално аз съм купувала от този големия на Петко Д.Петков малко след Гранда, под блока. ХИТ се казва или ХИТ 1001 стоки...нещо такова ✌

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Ще го имам предвид, благодаря  bouquet

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 3 238
От къде мога да купя кошница? Обещах да направя такава, само че нямам идея къде мога да открия, а тези имат доста солидни цени.

https://e-cvete.com/bg/category/29/%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B … D0%BE%D0%B2%D0%B5

Най-бюджетни (2-7лв, зависи от размера) са в магазините по 1лв или по специално аз съм купувала от този големия на Петко Д.Петков малко след Гранда, под блока. ХИТ се казва или ХИТ 1001 стоки...нещо такова ✌
В ДиГи84 Hands Plus1

# 726
  • Мнения: 132
Откъде мога да закупя бюджетен матрак - за селска къща ми е необходим, ще се ползва епизодично.

Матраци пускат изгодни в Метро, когато има брошура 2 в 1, ние си взехме 2 единични за 180лв на ТЕД и са много хубави, има и по големи размери

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Тези не са ли много тънки? И аз ги бях гледала,но бяха навити на руло и не успяхме да ги огледаме добре.

# 728
  • Мнения: 11 479
Откъде мога да закупя бюджетен матрак - за селска къща ми е необходим, ще се ползва епизодично.
Зависи какъв позволява леглото - еднолицев, двулицев (ако е с ламели) или дюшек дунапренен (ако е с пружина)?
И тръгваш от размера - ако е шантав - трудно да е евтин...

Старо легло с пружина е, размер 110/190 см Simple Smile Дунапренените дюшеци по-евтин вариант ли са от еднолицевите матраци?
Благодаря за всички отговори, в Нани дали продават и дунапренени дюшеци?

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Сега питах майка ми-те имат дунапренени- 12см дебелина,90/200, облечени-65лв. Също са сложени на стари легла и сега изглеждат много добре.

# 730
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 743
Търся детски психолог за дете на 11 год.? Или психотерапевт ли.. не знам?

# 731
  • Мнения: 131
Здравейте, къде в Пловдив мога да намеря високи юношески легла тип сандвич? С поне две чекмеджета /едно върху друго/
Опитах да прикача снимка, но не се получи!

Ще съм благодарна, ако споделите и майстор, който изработва легла!

Последна редакция: ср, 04 юли 2018, 15:40 от mandarinka7

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Търся детски психолог за дете на 11 год.? Или психотерапевт ли.. не знам?
Потърси в интернет или фейсбук- терапевтичен център Хвърчило. Знам,че се занимават основно с деца.

# 733
  • Мнения: 7 710
в Нани дали продават и дунапренени дюшеци?
имат дунапренени в калъфи с цип, 8 см дебели , но се водят топ матрак ... предполагам , че имат и по - дебели Simple Smile

# 734
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 743
Търся детски психолог за дете на 11 год.? Или психотерапевт ли.. не знам?
Потърси в интернет или фейсбук- терапевтичен център Хвърчило. Знам,че се занимават основно с деца.

lili_78, благодаря!
Вие имате ли мнение за тях?

Общи условия

Активация на акаунт