ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 494

  • 55 700
  • 735
  •   1
Отговори
# 375
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Някъде към 12 минута е кончето- тя тръгна да му скача, ама той явно не е удържал първия път и на втория кадър все едно не му беше на конче , а само на врата. Пък може и да са замазали сцената , че иначе СЕМа можеше да каже нещо Simple Smile

.................

Те искали да знаят каква беля ще им дойде на главите заради тез пари. Ама Фикри не казва и тръгна за Шейма, че тя вече е сготвила , пък тука било мръсно.
И хукна.

Филка обаче е притеснена, ама скоро щели да разберат. Сега ще ходи да пере в химическото, че да има къде да спат.

Оооооп и Пинки минава отвън с патрулката. Рахмет се чуди що не спира, а Филка му вика , че си е научил урока/Чакай да видиш какъв урок ще ти предаде на тебе Филкеееее/ ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Охххххххх Айсуна гнусната чака и отваря вратата с 24 карата усмивка, а там Сашо и Татьо. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

А:Сашо, скъпи. Добре дошли!
СТ:Ето взимай си сина.
А:Влизай. Оххх Сарвет, толкова щастлива ме направи! Благодаря ти.
СТ:знаеш , че каквото си наумя става!
А:Влизайте. Сигурно сте гладни. Готово е яденето.Направих всичко , което обичаш.
С:Мерси.
А:Трябва да се храниш добре, излезе от операция скоро.Приготвихме ти стята. Много ми липсваше.Скоро ще започнеш и при баща си да работиш.И в болницата. По - добре не се изморявай.
СТ:Ако не се изморява, няма пари за него Айла Анъм. Ще дойдеш при мен като напуснеш болницата и ще останеш докато аз кажа.Разбрали господин Саваш?
С:Да./Сашо е като мумия мълчи и зяпа./
СТ:Той няма да се връща повече в онзи квартал.И с момичето приключи.
А:/колко е доволна и долна/ Така и трябваше да стане отдавна. Знам ядосан си ни сега, но в бъдеще ще ни благодариш.
С:Аз и сега съм благодарен!В грешка си!Гордея се да имам такова семейство.
СТ:Нали получи това , което искаш. Ето така ще се държиш вече.
Филка му звъни, ама той не вдига и показва на баща си , че не вдига.

А тя при Вейдър се вайка, а той пак си знае неговата: Да те питам разбрахте ли от къде баща ти е взел парите? /Значи не е той!/
Ф:Не  не сме. Ох много мерси , че ми позволи да се изперем и изсушим тука. / А Вейдър й пълни гащите в торби да й помага Simple Smile
В:Ама това е и твоят магазин.
Ф:Да си бях пуснала и тела да се изсуши.
В:А телефон ли нямаш? Тамън му е времето./ И вади от тезгяха подаръка й - два айфона - Единият за Хикмет , единият за нея./
Ф:А мерси, ама не мога да приема.
В:Защо? Нали твоят не работи? Тези са нови, може да ги ползваш.
Ф:Не , аз ще си изсуша моя.Тези имат нужда и от интернет, а ни е прекалено скъпо/Явно правят реклама на телефони/Аз ще се оправя.
В:Добре ти си знаеш, но все пак ги оставям тук, можеш да ги вземеш, ако ти потрябват./ и ги прибра под тезгяха.
Ф:айде чао , мерси.
В:Чао.

После и той си тръгна и нареди на шофьора да го кара към Ада, не може да я свали таз Филка и не може. Влюбва се яко. Накара го да прати хора да следят Фикри, че май се виждал с Шукран, затова имал пари.
Садо:Бате, знам , че се тормозиш за диамантите, но откакто дойдохме в тоз квартал има и не що друго, дето те депресира, нали?
В:Правилно казваш, Садо има....стана ми нещо, но на нея нищо не й става Simple Smile
Садо:Какво?
В:Нищо.

Оппппппппа и някакъв клиент звънял на Садо, ако искал той да говори с него - нарече го Ахмет бей. Ама май ще излезе Татьо Сашов. newsm78 newsm78 newsm78

Ще се видели скоро, да се усокоял му нареди Вейдър на Ахмет бей.

Опппп срещнаха се , ама Ахмет бей вече нямало да се занимава, направо пред шефа му да отговаряли от сега нататък. От толкова време не били намерили диаманти. Да дойдел тогава той да говори с тях. Той бил тук.

Иииииииииииииииииииииииииииииииии ТОЙ Е..................... Неговото име еееееееееееееееееееееее.........................

Скрит текст:
ura ura ura ura ura ura Сашов татьо bigdance2 bigdance2 bigdance2

На позналите честито, на останалите късмет следващият път bouquet 

Офффф много са ми предвидими вече.

Отивам да свърша малко домакинска работа, после пак ще пиша.





# 376
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 583
Някъде към 12 минута е кончето- тя тръгна да му скача, ама той явно не е удържал първия път и на втория кадър все едно не му беше на конче , а само на врата. Пък може и да са замазали сцената , че иначе СЕМа можеше да каже нещо Simple Smile


Joy

А кой е Садо newsm78

# 377
  • Мнения: 27 938

  Ча като ще почива  значи ли че няма да има втори сезон   ? Или са им дали почивка и след това продължават с втори сезон.   Аркадашите ще се развяват по яхтите това лято . Миналото Ча гостува в Бодрум на Кивовите родители.  Киво и Башак ще отваряли заведение в турски курорт . Нашия  ще полее събитието  Joy
  Свикнал на пресата . Успокоил  близките си че ще се отърве  но не е приятно  родителите му да четат за делото .   Той може ли да напуска страната или йок ? newsm78


 МаргарелО ела да прИпаднИм в тон Joy smile3544 smile3544


ммм дали ще ни огрее  да видим кво се крие под парцаляка   оформил е тяло  но го крие  Crossing Arms Crossing Arms

   Ети   bouquet какво стана с Гица   играе ли още ?

Последна редакция: нд, 20 май 2018, 20:51 от femmi2

# 378
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 583
 Вярно бе, забравихме за Гицка, Ети какво става с нея?

За втория сезон пише че започвал след две седмици, значи има време Ча да овършее 1-2 морета през това време Laughing Кратка почивка между сезоните, това не означава че трябва да се заключи  и да се самосъжалява вкъщи, повтарям се но това което сега се пише за дела, затвор и бла бла е ново само за нас Peace Ча тези неща ги знае и няма защо изведнъж да спре да живее защото някой ги раздърпва в момента. Това че ние нищо не сме чули  не означава че по делото не се работи, той си има адвокати, които знаят какво да очакват- изслушванията и събилането на доказателства са минали, така че няма изненади и обрати. Освен това има цели две инстанции за обжалване - вероятно едната ще намали присъдата, а следващата ще я окастри до глоба и пробация.

Ах като я направи тази физиономия Crazy

# 379
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Бел , Садо е шофьора /дясната ръка на Вейдър.

Гица не се е появила - гледам и превеждам 32 серия. Засега я няма.

В:Добре дошъл!
СТ:От колко седмици ни баламосате, че сте намерили диамантите? Нормални ли сте?
В:Какво говориш , бе? Кой си ти?
СТ:Говоря когато и каквото си поискам. Защото , аз съм собственикът на диамантите, които сте загубили.
В:Разбрах, ядосан си. Но и ние губим в тази работа. Обещах ти, държа си на думата, няма да избягам. Ще си получиш диамантите.
Нека не изгаряме това , което още не се е запалило, че ще изгорим всички. Капиш Simple Smile Първо се успокой и ела тук да поговорим като хората.

И го накара да седне на една мръсна пейка при една съборетина: Хахахахаха/ Вейдър почва да ми харесва, ако успее да разкара и татьо, че той ми е на мушката сега./

Въй Филка си изсуши тела и го включи, а Сашо писал , че я чака вън. Тя излиза, ама той заспал на стълбите Simple Smile

Ф:Що стойш тука? Що не влизаш вътре? Олее измръзнал си, айде влизай.
С:Чакай първо имам да ти кажа нещо, да не будим децата.
Ф:Добре чакай да взема нещо да се сгреем.

И му донесе одеяло и айран, той седял там от 1 часа, видял , че не свети и звънял ама бил й изключен тела.

Ф:Еее какво стана?
С:Какво стана - татко ти дойде и тупна парите на масата. А и такава реч дръпна, евала.Нашия полилавя от яд.
Ф:И какво направи - скарахте ли сe?
С:Какво може да ми направи? Пак започна да ме заплашва.И  аз му казах, че ще се разделим и повече няма да идвам тук.Казах му , че ще работя при него след болницата, че ще остана при майка и т.н.
Ф:Наистина ли ще се разделим сега?
С:Скъпа, аз къде съм сега?
Ф:Баш ппред вратата ми.
С:В този късен час пак съм на вратата ти , а ти ме питаш дали ще се разделяме.Няма да се разделя с теб дори и да умирам. Напиши го някъде и го запомни.
Ф:Но баща ти няма да знае. Как ще го направим?
С:Малко време ще ни трябва, но нека първо уредим документите. Нека подсигурим децата после ще се погрижим за другото.

# 380
  • Мнения: 27 938
 Както  коментирах нема се заточи   у дома си .

 Като е с батЮ си Киво ще има материал  . Ще видим колко е вярно  така го написали все едно им е вдянал  за плановите си .

 
 Не е лоша роклята   и бижутата . Тъкмо я пофалих и взе да кифлее  

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 14:53 от femmi2

# 381
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Ф:Мислиш ли , че може да направи нещо на децата?
С:Не, няма как да им направи нещо, но не знаеш какво да очакваш от него.Аз ще го разреша. Да беше мислил , като ме взе при себе си. Ще му намеря слабото място и ще го използвам срещу него.
Ф:Недей така. Не се дръж така, той ти е баща.
С:Този мъж ти причини толкова мъка и ти пак мислиш за него така.
Ф:Как няма? Те са ти майка и баща.Не можеш просто така да ги изкараш от живота си.
С:Аз съм най- големият късметлия на света , знаеш ли?/И я гуши под одеялото на стълбите./
Ф:Айде ако сме се наприказвали вече, да влизаме вътре , че е студено/Как иска да си го прибере в леглото, а той се дърпа/
С:А не , аз ще тръгвам. Майка ми спи и си мислят , че и аз спа. На колко години съм станал, гледай какви неща трябва да правя.


Сашов Татьо почва да избухва на Вейдър:Какво ми пука, кардешим ? Какво ме интересува мене? От два часа ми разказваш изтории. Превозвача ти умрял, и? Или ще ми донесеш диамантите ми или парите ми.
В:Яяя Садо как ще я разрешим тази работа. Давай да вадим пищовите и да се изтрепем тука, а? Това ли искаш?
СТ:Искам си камъните или 5 милиона.
В:А аз ти казах , че разбрах у кого са. У жена , която няма нищо общо със случилото се. Няма да ги държи, ще трябва да ги продаде. И когато тръгне да ги продава , ще попадне на мен.Трябва ми още време.
СТ:Нямаш време!До утре да си ми донесъл или диамантите или парите.И не смей да ме подценяваш друг път. Разпитай наоколо да видиш кой съм и на какво съм способен.
////Ох голема кримка стана- Сега от Ичарде ще "крадем" - имаме си нов Джелял баба! Сега сигурно ще изтрепе и Шукра, Сашо ще разбере и ще се раздели с Филка , та следващия сезон да ги събират. Ужасссс. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


# 382
  • Мнения: 21 201
Ети bouquet
NEW/SET

# 383
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 583


Ауу че хубав Ча Heart Eyes

Фемо за реклама на бижута може да се пусне и по цици там не пречат даже напротив, съвсем са си на място Laughing

Латините вече са превели интервюто на Хазал, което беше излъчено следобеда... Ако рускините не го преведат в следващите дни, ще видя няколко изречения от испански че има интересни неща- има по някоя дума за Киво и Ча... по-скоро обичайните любезности...
Питали са я за отказа да изиграе една сцена в АФК, сещате се коя, говори за реакцията на Аксой и според рускините там казва че се е обострил диабета и, а според мен казва че това е причината за появата му, била е много разстроена от реакцията на някои свои колеги.... Аз се сещам за една особа, макар че не я споменава по име, която после обиколи всички телевизии за да я плюе #Cussing out но и така и не видя после работа в нов сериал Whistling
 
Скрит текст:
Напомням че от други източници знаем че въпросната колежка Айшегюл Чидамлъ е била ощетена в онзи момент, защото  тя е имала голямо участие във въпросната сцена... Мелих Селчук също е имал, но както знаем до ден днешен той и Хазал се срещат и често ставаме свидетели на комуникацията им в мрежите Heart Eyes Явно само на лелчето му е гръмнал бушона hahaha
Като се замисля Хазал много бързо бухна на килограми точно след въпросната серия, та обострен или новопоявил се диабет, но за съжаление си го е отнесла.... Rolling Eyes Не я подкрепям за отказа, актриса е и трябва да няма проблем да изиграе роля, защото това е роля, каквото ще послание да носи, но я подклепям в това че сцената би била грозна. Помня че гледах такова нещо в първата серия на Фатих Харбие как четири лели пребъркаха едно момиче ooooh!

 Интересното за горния случай е че този скандал се разнесе веднага, за което пак се е погрижила вероятно споменатата актриса, чуха се конкретни подробности за отказа, но когато журналисти пресрещнаха Джейда Атеш някъде навън, тя каза че няма такова нещо, че това са глупости- тази е приятелка докрай Heart Eyes
Странното е че Айшегюл Чидамлъ я има на снимка от Буюк Ада в нечия от хотелските стаи на нашите хора, може би се сещате за снимката където гледат 51-ва серия и чоплят семки Laughing Странно какво прави лелчето там при положение че няма роля към онзи момент  и е единствената друга актриса освен Ча и Хазал на въпросното място 33uu

По нататък Хазал говори също че на 6 години са я записали на балет и на 9 е получила много сериозна травма, за пръв път го чувам от нея че наистина е ходила на балет.

Говори и за другите си работи но те не са ми интересни щото нито историите нито колегите и в тях ме интересуват...
Естествено много голямо внимание е отделено на НИ, но си е все същото което знаем от други нейни интервюта  Wink

Последна редакция: нд, 20 май 2018, 21:56 от Беллора

# 384
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Вейдър нареди на Садо да му намерели Шукра веднага. На какво приличало това, станал перача на квартала.

Оххх Айсуна се обажда на СТ, Сашо го нямало, лъжел ги, нямало да се раздели с момичето.


А той у Филка , тя му стяга дивана  да си легне Joy Joy Joy Joy Joy

С:Аз си мисля за Пинокио, няма да можем да се отървем от него лесно Joy Joy Joy Joy Joy Къщата е твоя вече ,ама твоята ръка трябва да е по силна. Ти нали не се отказваш от мен сега?
Ф:Ти къде се намираш сега?
С:У вас.
Ф:Да . Хайде сега лека нощ. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и го целува по бузата
С:Чакай не тръгвай сега/ И я придърпа на диванчето.
Ф:Добре.
С:Знаеш ли какво? Ние мъжете трудно приемаме , че сме направили грешка. Трудно се извиняваме и много съжаляваме.
Ф:Така ли?
С:Така. И много съжаляваме, много.
Ф:Не разбирам , ти за Гица ли говориш.....
С:Аз се извиних и пак се извинявам.Какво?
тя го целуна и се сгуши в него.
С:това сега , че ми прощаваш ли значи?
Ф:Да , стига вече.


Охххх децата ги сбараха сутринта пак заспали в седнало състояние, ама е голям срам иначе ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Филка като се притесни, като взе да се обяснява, как се бил скарал, как бил навън, как го поканила вътре да не спи вън. Той пък омлет щял да прави , закуската била от него.

Айде малките сервират, рахмет до магазина, а Филка да си седяла просто, много е щастлива.

Ох, малкият Фико искал Сашо да го научел да прави закуска, че нали учели с Айшона, ако огладнеели да знаел как hahaha hahaha hahaha hahaha

Айде Сашо тръгвал , пак щял да избяга при нея като тинейджър като можел. Целуна я , а малките се заливат от срам. Колко ли щели да са щастливи като се оженели, Фико и той като се вземел с Айше.


Охахааааа на пътя на Сашо една леля:Къде е дома на Фикри Елибол , бе?
С:А на Фикри , ей натам. За какво ви е?
Лелята:Какво те интересува тебе , бе нехранимайко. Я си върви по пътя, айдааа hahaha hahaha hahaha Нехранимайко такъв./ И го насмете с бастуна  hahaha hahaha hahaha

Оххххх и майка му от колата го видя , че излиза от дома на Филка и звъни на татьо да му каже веднага.

Въйййй лелята как нахълта вътре и взе да търси Фикри, всичките ги разбута с бастуна hahaha hahaha
hahaha hahaha

Веднага да го викала където и да бил. Те не знаели , коя е . Била седмата беля Айсел. Да го викали веднага , чакала./ В тоз филм всички ще са или с А или с Ф или със С как да ги редиш после ми кажи ooooh! ooooh!/

Охххххх как ги храни всичките - луда еееее таз леля hahaha hahaha hahaha hahaha Филка иска да ходи на работа, ама оназ й вика , че тя не й трябвала, да дойдела онази крава Фикри. И те в чудо се видаха , та Фико хукна да го дири.

Ох Мюжга се чуди как още не са го прибрали в полицията. Не знаела как е намерил толкова пари. Айде звъни си и тя вика , че дощла полицията да го прибира. А Шейма само й се кара, да не му говорела така. Айда Фико му стовари новината и Фикри подивя от страх. Ангела на смъртта била тя.Нямало го , даже и е да бягали да се крият, да ходели навън да живеят по - добре щяло да им е .


Хахаххаха лелята ги оправи на бързо - на Филка се кара, че не я черпела чай, Рахмет го нарича хърба и го заплю, че свършил чай , а не го било срам. Пък Фико дойде и каза , че не намерил татьо , ама тя му вика : Ей спагет, ела тука. Той много плака нали? Каза ти да бягаш ,нали? Много го е страх нали?
И Фико вика:Не , той само каза, че не е там.
Л:Аааа хванах го, айде сега да ме водиш при него. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
И го ръга с бастуна да вървял пред нея и всички тръгнаха. hahaha hahaha hahaha hahaha
Ох таз леля е пълно кукуууу.




# 385
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 583
Ей спагет Joy Joy Joy

# 386
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Ох и дърпа Фико го държи за ухото май. Филка го спаси, тя щяла да я заведе. Излезе Тюлка и вика какво става? Филка щяла да й обясни после. Какво щяла да й обясни?
Ф:Добре, няма да обяснявам.
Т:Какво става , бе Рахмет?
Р:Туй било седмото зло Айсел. На нас не ни стигнаха 2-3-4,тоз път ни изпратиха направо седем hahaha hahaha hahaha hahaha

Оставиха малките на Тюлка и хукнаха към Шейма. А Фикри болен легна и трепери, Шейма се чуди  какво му стана.

Хахахаха как нахълта, че и Мюжга погна. Шейма взе да заеква , че влязла с обувките , оназ вика. Какво обувки ли не си виждала, голяма работа. и я ръга с бастуна да й прави път hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Л:Криеш  ли се безделнико.
Ф:Мамче!
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy


Ш:Ама вие майка му ли сте, дайте да ви целуна ръка.
Л:Бягай оттука ма, не обичам да ми целуват ръка
Филка:Мамче! Каква майка бе, ти нали каза , че нямаш майка?
Л:Абе момиче, ти глупаво ли си бе? Не мясаш на такава, ама... Гледай бе Фикри и децата ти са глупаци кат тебе. hahaha hahaha hahaha hahaha Ти откъде мислиш , че се е появил този? От яйце ли?
Филка:Не, госпожо....
Л:Госпожо ли?
Филка....Бабо. Той ни каза , че майка му е умряла.
Л:Иххххххх. Не те ли е срам ,бе. Пу
Фикри:Не майко, не съм казвал такова нещо. Те са глупави и не са разбрали правилно.
Л:Аз знам , че са глупави, все пак са твой. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Виж ме! Веднага си искам парите, които открадна от мен!Сега.
Фикри:От теб ли? Как може да крада от собствената си майка?Засрами се.
Л:Фикри .... вкъщи има камера, заснела те е.
Ф:Татко какво е това сега?



Ох, Филка отваря дюкяна и говори на Сашо по тела , че са разбрали най-сетне от къде са парите. А зад нея иде Вейдър и я слуша в гръб.

С: Що не ви е казал за нея?
Ф:Не, знам, ама много го е страх от нея.
С:Остави ме да кажа на нашата дъщеря , че баща ми е умрял. Страх го е от Фикри.
Ф:Защо все викаш дъщеря, може и син да имаме?
В:добро утро Филиз!/Не се сдържа.
Ф:А , здрасти. Трябва да затварям, в дюкяна съм.
С:Че не можеш ли да говориш с гаджето си? Този какво взе да се меси само? То го прави нарочно, ще видиш.Алооо.... Филке, нека урредим нещата и веднага ти търсим друго работно място. Аз ще се заема.
Ф:Добре, чувам , че влизаш в тунел и за тварям/ А той в болницата по престилка  hahaha hahaha hahaha/Доскоро.
С:Доскоро Филиз Анъм, доскоро.

Ф:Веднага започвам работа.
В:Много се радвам , че всичко се е уредило. Без да исках чух, разбрали сте от къде са парите.
Ф:Не питай. Баба ми сега дойде да си ги иска.
В:Е какво ще стане, сина си на пътя ли ще остави ? А и вас ви има.
Ф:Така де. Аз да почвам.

И после писа на Садо, че парите не са от Шукран, да продължават да я търсят.

Ооооопа Татьо повика дясната си ръка Ахмет и  го пита за Вейдър. Още нямало резултат. СТ Щял да му възложи работа, можел да е полезен. Техните момчета , не можели ли да я свършат? Може ли , ама не искали да го забъркват с това. Да му уредял среща с Вейдър, ако му свършел това, можел да му даде време още.

И си говори сам:Накрая ще се научиш да ме уважаваш, Саваш бей!


Фикри:Искаш ли нещо за ядене? Шейма е много добра готвачка. Ще ти нарави нещо.
Л:Остави това. Къде са ми парите?
Ф:Парите....Отидоха в планината, и станаха на прах / и й се вре като малко дете.
Л:Аааа знаех си , че няма да станеш добър мъж още като малък. След 20 години идваш в дома ми и ми крадеш парите/ Шейма влиза с чай и й го подава/ Сложи го там! hahaha hahaha hahaha hahaha
Ш:Да. Каквото е направил, направил го е за децата си, майко Айсел. За да не останат на улицата. Всичко , което е правил го прави за децата си.
Л:Кое е това месно кюфте Фикри?/ Явно кръщава всички на храни или липса на такива Simple Smile/
 hahaha hahaha hahaha hahaha
Ф:Туй не е кюфте, туй е Шейма.Тя е толкова мила, добра и наивна женица и е много чиста, много ще я харесаш.
Ш:Мерси Фикри Бей, толкова сте мил hahaha hahaha hahaha
Л:Защо се държи като нова булка/ и се фръцка/? Има ли нещо м/у вас Фикри? Къде е Шукра?
Ф:Ние се разведохме с нея.Сега съм сгоден за Шейма.
Л:Оооо виж го ти, откакто стана котарк, най-накрая хвана мишка  hahaha hahaha hahaha Аз нали ти казвах, че Шукран не е добра, че е голяма артистка и **** Ама ти не слуша майка си и я остави заради Шукран.
Ф:Как да не съм те послушал? Послушах те и веднага се разведох. hahaha hahaha
Л:След 20 години - веднага. И една сурия деца си направил и след това си се развел. Ти лош сине, само майка си да обереш ти беше останало. Мислеше , че няма да те намеря. И името ми си забравил нали? Седмото зло Айсел съм аз, седмото Зло!

Иииииии изкара един патлак от чантата  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy/ Верно е зла - ще я съкращавам вече СЗА/

Ф:Майкооо!
СЗА:Или парите или живота?!
Ф:Майко недей,моля те!
СЗА:Явно в съдбата ми е било писано да стана майка убиец. Двама съм убила с този пищов/ Вика на Шейма и я сочи с него, а оназ в паника се крие зад таблата hahaha hahaha hahaha hahaha/ Седем години в затвора съм лежала. Ще броя до три!
Ф:Майко, сега заради пари  сина си ли ще убиеш?
СЗА:Парите или живота! 1.... 2..... 3......  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Оххххх тоо било запалка, излезе само пламък Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

СЗА:Все страхлив си бил. Нищо няма да излезе от тебе. Ще дойдеш и ще ми бройш парите на ръка или давам записа на полицията и те предавам.

Ф:Добре , аз да ходя да ги търся тогава. Нещо друго искаш ли като се върна да ти донеса?
СЗА:Да , една кутия с куршуми.
Фикри тръгна , а тя вика на Шейма: Имам и истински  Joy Joy Joy Joy Joy Joy



......................


Ох това е от мен засега  Simple Smile Лека Simple Smile

# 387
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 583
Ети bouquet

Любимата ми част Laughing


Скрит текст:
Ш:Ама вие майка му ли сте, дайте да ви целуна ръка.
Л:Бягай оттука ма, не обичам да ми целуват ръка
Филка:Мамче! Каква майка бе, ти нали каза , че нямаш майка?
Л:Абе момиче, ти глупаво ли си бе? Не мясаш на такава, ама... Гледай бе Фикри и децата ти са глупаци кат тебе. hahaha hahaha hahaha hahaha Ти откъде мислиш , че се е появил този? От яйце ли?
Филка:Не, госпожо....
Л:Госпожо ли?
Филка....Бабо. Той ни каза , че майка му е умряла.
Л:Иххххххх. Не те ли е срам ,бе. Пу
Фикри:Не майко, не съм казвал такова нещо. Те са глупави и не са разбрали правилно.
Л:Аз знам , че са глупави, все пак са твой. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Виж ме! Веднага си искам парите, които открадна от мен!Сега.
Фикри:От теб ли? Как може да крада от собствената си майка?Засрами се.
Л:Фикри .... вкъщи има камера, заснела те е.
Ф:Татко какво е това сега?


Около Лабума Peace Казах ли ви, животът му си продължава по обичайния начин, само се вдигна малко патардия в медиите и мрежите иначе нищо не се е променило... и няма да се промени Wink
Новото е че има патриотичен елемент в дрехите- знамето на ръкавчето на якенцето hahaha

# 388
# 389
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 583


Думите на фена:
Иии кралят Чаатай Улусой. Обичам те Чаатай улусой! Добре че те има братко! Бог да ти даде дълъг живот. Дано Бог да е винаги заедно с теб. Винаги сме с теб братко, всичко е в Божиите ръце!

И какви мили снимки на Хазал и Арас от СП на Марал Heart Eyes Жалко че така беше похабена тази двойка с този безумен сценарий. Когато писаха че същата тази сценаристка Пънар Булут пише и Протектора, който по онова време знаехме като Каракалем, се надявах да се случи чудо и то се случи, изметоха я така както си беше написала сценария  newsm09  Да имаше кой да го направи и по времето на Марал.... Rolling Eyes
Каква сладка целЮФчица на последната снимка, а Хазал гледа така сякаш ги снима Мишо, ама през окуляра на пушката Joy Joy Joy





На Гизем първа не и издържаха нервите, адвокатът и е проговорил, мързи ме да превеждам, ако има неразбрали, тогава Peace Общо взето казва че в случая кривия е съдията който решил общото пушене на Ча и Гизема да го брои за разпространение, без реално да има доказателства за такова ooooh!

https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_560060

Общи условия

Активация на акаунт