ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 494

  • 55 647
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513


Ехааа че много Чачовци Crazy

# 691
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Аз пак със съпоставките hahaha


Да видим днес Хазалка ще е придружавана ли от Гинчо Laughing

Предполагам, че са нови.

# 692
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513
Eмковата задница е в най-едрия Чачов период в АФК, но пак най-ми харесва от всички Peace И гърба на Баръш, вчеращните също ми харесват Heart Eyes А като Аман ни в роля, ни извън нея, ни като излъчване ми допадаше такъв смачкан и изкилиферчен, а после много надебеля и стана отпуснат, така че изцяло ми отпада от класацията hahaha

Вярно днес Хазалка има изява, но снимките сигурно ще ги видим утре. Изпитвам ужас в какво ще я намъкне Илка Rolling Eyes

# 693
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
А като Аман ни в роля, ни извън нея, ни като излъчване ми допадаше такъв смачкан и изкилиферчен, а после много надебеля и стана отпуснат, така че изцяло ми отпада от класацията hahaha
Накратко тюфлек Joy

# 694
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513
Излагат се Начи тия папараци, обяд стана, а де го Чачо да дефилира по плувки hahaha

# 695
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 070
Заети са. И те дефилират. Mr. Green

# 696
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513
Проф Laughing

Енгин е споделил тази снимка, дали е с Хазал  newsm78

 На снимката са Хазал, Аксой и водещата. НаЩа е облечена със същата рокля като преди 3 месеца от някаква изява в някакъв университет- сиво-черна на светли райета и голи рамене, вероятно е и с червените обувки като тогава Peace

# 697
# 698
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513
А  ето ги Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 21 201
Здравейте. Party
Яяяяяяя Ча се е клонирал, Laughing има за всички иииииии сладка Хазалка Heart Eyes на новата фотка.

# 700
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Готина Хазалка Heart Eyes Както предположихме и Гинчо е с нея. Laughing
Тези си харесах от предстоящия епизод. Heart Eyes



И във връзка с това се натъкнах на една пълна идиотщина ooooh! Понеже героинята на Хазал, Филиз ще бъде арестувана за притежание на наркотици, се търси скрито послание tooth Това напомняло подобни факти от действителността, където едното главно действащо лице е наш Чачослав, бившият партньор на Хазал, а на другото не му запомних името, но скоро бяхте публикували тук новината.... Пак търсят под вола теле tooth

Последна редакция: ср, 06 юни 2018, 14:54 от Маргарита Н.

# 701
  • Мнения: 21 201
Готина Хазалка Heart Eyes Както предположихме и Гинчо е с нея. Laughing
Тези си харесах от предстоящия епизод. Heart Eyes
Скрит текст:


И във връзка с това се натъкнах на една пълна идиотщина ooooh! Понеже героинята на Хазал, Филиз ще бъде арестувана за притежание на наркотици, се търси скрито послание tooth Това напомняло подобни факти от действителността, където едното главно действащо лице е наш Чачослав, бившият партньор на Хазал, а на другото не му запомних името, но скоро бяхте публикували тук новината.... Пак търсят под вола теле tooth

Дааааа и аз попаднах на тази простотия.
Марги и аз не му знам името, но става въпрос за единия от екранните братя на Филиз в НИ, вече са го освободили.

# 702
  • Мнения: 27 734
  Гинчо прекъснал почивката  и  придружил Хазал . Близък  е с Ча и Хазал    може би загова ги придружава навсякъде . Мисълта ми е  не знам за  други мениджъри  да правят като Енгин .  Гинчо в Щатите с Ча  по баровете и на почивки .

 Харесва ми роклята на Хазал . Тия топузи Илка ги е налузила  ooooh! Да видим ще смеят ли да изопачът думите като миналия път .  

 Наде значи ти харесва Джан Яман .   На мен  ми допада визията му в Пълнолуние .   Пълнолунието го дават по диема фемили  със заглавие Сладко и Горчиво .  


 филм ли снимат или сериал ?  Няма проблем на сета нали му се носи слава на Джан

Последна редакция: ср, 06 юни 2018, 18:28 от femmi2

# 703
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513
Офф и аз го срещнах това за наркотиците и очаквам в следващите дни като излезе и серията да се наемат още повече ooooh! Знаем че има зрители които не правят разлика между сериал и реал, но когато такива глупотевини идват от медиите имащи силата да канализират обществено мнение по разни въпроси е прекалено ooooh!

# 704
  • Мнения: 21 201
  Гинчо прекъснал почивката  и  придружил Хазал . Близък  е с Ча и Хазал    може би загова ги придружава навсякъде . Мисълта ми е  не знам за  други мениджъри  да правят като Енгин .  Гинчо в Щатите с Ча  по баровете и на почивки .

 Харесва ми роклята на Хазал . Тия топузи Илка ги е налузила  ooooh! Да видим ще смеят ли да изопачът думите като миналия път . 

Цитат
Най-най-най лошия е Чачун, Mr. Green ноооо е грешен като нас хората и затова си го тачим от дедо Адамово време.
Грешни сме чадо , грешниии    наркоман , използвач, алкохолик  , джендър  Mr. Green    кви грешни мисли предизвиква у мен тоя дявол  Blush Joy Joy

Наде значи ти харесва Джан Яман .   На мен  ми допада визията му в Пълнолуние .   Пълнолунието го дават по диема фемили  със заглавие Сладко и Горчиво .   

Скрит текст:
филм ли снимат или сериал ?  Няма проблем на сета нали му се носи слава на Джан
Не, защото аз харесвам двама, трима, не повече, да кажем че ми е симпатяга както и други например, но само толкова, не е сред тези двама, трима които са ми на сърце да речем, понимаеш!? Laughing
Не знам защо рускините пишат, че Бурак Дениз може да напусне втория сезон на НИ, откъде им щукна тази мисъл!? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт