ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 494

  • 55 696
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 21 201
Бе и да е хамиле какво толкова, тъкмо ще си имат с плъшондера Mr. Green мишка. Laughing

# 361
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 573
Аа Наде не с лошо tooth
Ама таман на време, юни е близо финалът на сериала също, затова явно е и годежа, след 2-3 серии сватба или някой умрял и толкова... Видях че сериалната и майка напуска НИ, по традиция вероятно героинята ще я изнесат с краката напред.... Да видим кой ще е следващия Whistling

Пресявам ги рускините и търся някаква реакция от вида и, чак се зачудих само аз ли забелязвам Rolling Eyes

# 362
  • Мнения: 21 201
Да Ивче, Шукран май се казва героинята, ще умре/така пишеше днес при рускините като ги четох/ а относно Хазал ако не бе сигнализира нямаше да обърна внимание дали е напълняла или не.
Честно казано все ми е тая дали, ще се вземат с плъши и дали е хамиле с плъшондерче.

# 363
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 573
Чакай още едно сравнение да направ, и тези са от началото на април. Предполагам че ако не е все седнала на интервюто, нещата ще лъснат.
Наде то ясно като бял ден че ще е мишо, но колко омъжени  актриси с деца знаеш които да ги канят за главни роли .... Rolling Eyes Аз на първо четене се сещам за една Туба, и една Бергюзар, а на второ не се сещам за никоя друга Rolling Eyes  Но те са суперзвезди, големи имена още от златните времена на дизи индустрията Peace  
Поне да изчакат докато навърши 30-31 че и тогава шансовете за главна роля рязко намаляват...



Преди време бях чела някакво изказване на Джейда Атеш че като кандидатствала за роля не казвала годините си, защото имало много предубедени, които дори не викали за кастинг, ако актрисата имала навършени 30... Дори не изчаквали да видят как изглежда на живо. Тя и затова често и се разминават рожденните дати, веднъж е казала една, втори път друга hahaha
Четох и едно интервю на Бурджу Бириджик, която се омъжила на 27 сега е на 28, но казала на мъжа си че ще изчакат с децата поне още 3-4 години, защото това и е времето за работа, а после.... Абе ясно е какви актриси се търсят за главни роли....
И като го споменах безценния, докато търсех снимки попаднах на това, сигурно е от 2016 г. Мишко все със същото якенце и същите дънки, пък аз съм замрънкала че напоследък е все с тях, а то от години било, добре поне че обувките е сменил от тогава Whistling


И малко Кански новини от червения килим Whistling ХазаР е там, както още един куп други турски актьори и актриси, честно казано позагубих им бройката вече, на мъжете дори не им запомних имената, но конкретно ХазаР я слагам за да видите прическата с която е в Протектора Joy Joy Joy Освен че тилът и изглежда по този начин, вероятно в сериала ще е украсен и с татуировки, дано поне на Ча да му ги спестят.
Цитат

Там е и мис шезлонг Беррак, Дилян Дениз, дори оператора на Протектора и още няколко актьора от Чукура... Мериемката казват направо е опънала палатка на червения килим че всеки ден се кълчела по него Joy И забравих още кой от мъжете актьори беше там  newsm78
А, забравих и Сера, ама ади само тя не лъсна по килима, странен пропуск hahaha

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 08:57 от Беллора

# 364
  • Мнения: 27 915
Цитат
Адвокаты Чагатая Улусоя, Гизем Караджи, Юсуфа Акгюна, Селин Боронкай и Дженка Эрена сообщили прессе о том, что собираются обратится в окружной апелляционный суд с целью обжалования приговора своим клиентам. Напомним, что они были осуждены за "незаконный оборот наркотиков". Адвокат Юсуфа Акгюна Эрол Шахин уточнил, что апелляционная жалоба будет подана на основании несовпадения доказательной базы и окончательного вердикта. Суд признал доказанным, что подсудимые принимали наркотики, однако осудил их по статье за оборот, что предполагает продажу запрещенных веществ. Эта часть доказана не была и в обвинительном заключении не фигурирует.

Поскольку налицо явное противоречие адвокаты ждут письменного разъяснения суда, вынесшего приговор, по данному вопросу, после чего подадут апелляционную жалобу в вышестоящую инстанцию. Если апелляционный суд подтвердит приговор, то обвиняемые отправятся за решетку на 1 год 9 месяцев.
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_557425

Ще обжалват ще  ги осъдят за употреба адвокатите на защитата са казали, че нямат доказателства за разпространение. Знаят какво да правят затова им се плащат  хонорари .
  

  
  

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 18:02 от femmi2

# 365
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 573
Аз разбирам че адвокатите ще се надяват на преразглеждане заради несъответствия  или по-точно въз основа на несъответствието между доказателствената база и окончателната присъда.
Не разбрах обаче след като са така изредени всичките, групов иск ли ще подават newsm78
В тази статия има и промяна в срока в който може да се очаква решение и той е значително удължен, за разлика от онзи който споменаваше клюкаря Баштюрк.
Фемо текста има и продължение според което адвокатите очакват писмени обяснения за причините на решението на този съд, и още не са подали обжалване в апелационния, който се явява следваща инстанция  Peace Ако аргументите на адвокатите са убедителни, делото може дори да бъде върнато за преразглеждане и частта за притежание може да бъде потвърдена със съответната присъда, но да се премахне обвинението за разпространението, заради което тя ще е значително намалена....
Обжалването в Апелационния може да трае от 3 месеца до половин година Peace
Накратко засега се вдигна пак един шум и няма да се налага да се редите с Марга пред затвора за свиждане tooth

ХазаР с костюма по карате hahaha И гледам че за втори път се е пуснала без сутиен, и под розовата рокличка личи подобна гравитация ooooh!

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 17:13 от Беллора

# 366
  • Мнения: 21 201
 wavey

Хазар, бляк. Sick
Охххххххх, ще е голямо влачене това Чачово дело. Tired

# 367
  • Мнения: 27 915
 Живота  продължава  Ча нема се заточи  у дома си . Кви са тия безумия  КерО ще заместил  Ча  във втория сезон  ,щото ще го осъдят .




 Не я харесвам особено на черното не мога да кажа бяло.  Дилян Чичек показва стил .  Барнала се с Долче и Габана .  ХазаР и Мерием Узерли   са ми противни  Sick  Харесвах ХазаР в Кузей , Гюней  но сега йок .



 такава мацка  сакам за нашиЯ   Джансу Тосун  . Гадже на един  от актьорите в  Ямата .   Визията прилича на испанка  .

  Хазал ако е хамиле  няма как да играе втори сезон на НИ  .  
 

Последна редакция: нд, 20 май 2018, 14:02 от femmi2

# 368
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 573
Вече взе да излиза инфо кой сериал кога приключва сезона или прави финал, а за НИ още нищо не се чува 33uu

Това черното рокле е толкоз смотано и ни на ХазаР ни на ХазаЛ стои добре, при все че и двете имат абсолютно различни фигури  Peace  Утре е предаването, предполагам ще излязат повече снимки Peace

Аз пак казвам че новините които сега излизат, доколкото са верни са новост само за нас, за пряко заинтересованите те отдавна са известни, адвокатите имат опит и знаят какво могат да очакват и вероятно за тях няма изненади, та клиентите им изобщо не са в неведение Wink Като го гледам Чачо колко притеснен изглеждаше по снимките които от месеци излизат от Лабума, пука му на папука, както казваше Зиза hahaha Това което може да го притесни на този етап са глупостите които бълват жълтурите.

Фемо зеленото ансамбълчИ на Дилян Дениз е на Гучи Peace
За мен тя е най-добре облечената туркиня която мина по килима. Останалите коя по пюнЯрчи, коя по нощница, други които даже не стигнаха до килима се развяха с роклички като за латино танци и фигурно пързаляне... трагедия. Хазар все едно се беше скопосала с роклята с която навремето се е сгодила баба и, хем ретро, хем грозна, а другия и тоалет сякаш е дошла направо от тренировка по карате...
Вкус видях баш у когото не очаквах- сума и манекенки дето по принцип разхождат гащите на Викториас сикрет, показаха далеч повече вкус от някои суперзвезди.
Алесандра Амброзио
https://www.instagram.com/p/Bi7I1xdBM28/?taken-by=alessandraambrosio

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 20:40 от Беллора

# 369
  • Мнения: 27 915
 Доколкото се сещам   инфото за НИ е 37 - 39 епизода   първи сезон . 

Цитат
Фемо зеленото ансамбълчИ на Дилян Дениз е на Гучи Peace
За мен тя е най-добре облечената туркиня която мина по килима.
О , на Гучи  . От всичките кокони Дилянка  е най - добре .   Мерием  се фръцЪ , пъчи но класа Йок !

# 370
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 573
Имате поздрави от Рори Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Когато може ще пише Heart Eyes

Ха, прецъках най-новата серия от НИ. Положението при Хазал не изглежда толкова зле. Явно черната рокля порти много нещата, както забелязах и на ХазаР не и стои никак добре същата ooooh!
Хазал ми се видя много красива в серията, а червеното наистина е нейният цвят, ако ще и дрехата да е с формата на чувал Crazy Обличат я все с разни възшироки безформени анораци които се гърчат точно отпред на корема и гърдите и и нищо не мога да преценя, освен че е качила някое кило но не е толкова много както мислех до вчера. Може би да е от лош контрол на състоянието и липса на време за спорт newsm78 Но в лице продължава да ми се вижда много изморена, направо измъчена Rolling Eyes От друга страна графиците на главните актьори при Фатих Аксой ги знаят всички, там се снима денонощно, а понякога и без почивни дни.... Самата Хазал наскоро в някакво интервю беше казала че напоследък нямала време за нищо друго като се приберяла, освен да си легнела да спи Whistling

Да на Гучи е Wink
Скрит текст:

Това за 37-39- епизода е предварителна новина, а каквото и да каже Аксой винаги е предпоследно, пък скоро нищо не е казвал  33uu

Тези дни в Лос Анжелис започва поредния пазар на телевизионни продукции и Аксоевите неща са там "Майка" "Жена"  "НИ" и за пореден път всичките са под логото "от продуцента на Фериха" Crazy

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 23:33 от Беллора

# 371
  • Мнения: 21 201
 tiptoe

Хайде да видим.
Скрит текст:
#Teammy_CagatayUlusoy

⚡После окончания работы над первой частью сериала Защитник на следующей неделе Чагатай Улусой собирается отправится в Каш, где присоединится к Кыванчу Татлытугу и Башак Дизер. Также с ними будут Седеф Авджи и Кыванч Касабалы. Компания займется дайвингом. Отпуск Чагатая будет коротким, так как в середине июня начнутся съемки второй части Защитника


# 372
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 573
Ади и аз...
Тази горна част дето е нещо като пелерина върху раменете много ми вади очите, ама каквото- такова. Метнала е някое кило но не е чак толкова колкото ме уплаши преди дни Whistling

# 373
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Здравейте,
напоследък нямам никакво време да се разпиша, камо ли да гледам и превеждам. Миналата седмица бях почнала да гледам 32 обаче още в началото раговора на двамата татьовци почна да ме натъжава. А съм забелязала , че досега беше 1 епизод смях, 2 прелюдия към драма и 3 голяма драма. Та след 30 и 31 идваше ред на голямата драма и затова не ми се депресираше тогава. Днес времето е мрачно , а и май имам повече време , та влязох да наваксам. Не знам дали има смисъл още да продължавам newsm78 ама засега ще пусна 32. Пък после вие ще кажете дали още се интересувате?

32 КС:
Сашов татьо, Фикри и Сашо в кабинета:

Сашов Татьо: Взимай си торбата и се махай.Нямам къща за продаване на теб./Ама Фикри не го слуша и си тръгва без парите/ -Чакай бе, къде отиваш?
Кой си ти, бе? Идваш, изглеждаш така и не ми отговаряш даже.Кой си?!

Фикри: Аз съм Фикри Елибол! Ти кой си? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
СТ:Аз съм този , който може да купи цялата махала, тъй че внимавай как ми говориш.
Ф:Ааааа разбрах - богат си! Пари имаш, всичко ,което поискаш имаш. Добре, но имаш ли син , който те обича?  Cry/ей тука направо да ревна- велик Фикри , ама секунди след това се оля, как той си знае./
Виж господине - аз нямам пари, не обичам и да работя, мързелив съм, гледам себе си само и в повечето време съм пиян. Но въпреки всичко това имам точно .... 5? 5? Колко деца имах бе?/Към Сашо/
С:6 деца и една внучка/ му шепне тихо отстрани/ ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Ф:..... ааа  6 деца имам! Всички те на мен викат татко. Трябваше да ги видиш как плачат, за дане умра. Всички се състезаваха, кой първи да ми даде бъбрека си. И какво сега - излиза , че аз съм по -богат от тебе! Peace bowuu
Знаеш ли какво ще направя сега? Ще си ида в квартала,ще си взема децата и ще ги прибера вкъщи. А ти ще гледаш ей така като червен домат.Айде чао.
/И си излезе доволен, а он крещи след него./
СТ:Не ти го продвам, не ти продавам онзи дом, няма да можеш да влезеш там...../А Сашо си го придърпа и затвори вратата.
С:Успокой се!
СТ:Виж го , бе.
С:Какво искаш още ,бе? Човека ти даде парите , защо още говориш?
СТ:Този пиянка не ме интересува.Ти си този ,който ми е длъжен, ти ще платиш!Какво пишеш на документа? Че къщата е на търг, аз я купих и това е! Моя е. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out
С:Добре, разбрах те. Ще разреша проблема сега. Ето виж, взимам парите , купуват си нова къща , а онази си остава за тебе. Всичко е наред вече. Айде чао.
СТ:Аааа страхотно,.... децата ще се върнат в пансион тогава и да ги видим дали пак ще му викат татко. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire
С:Какво каза?!
СТ:Знам всичко.Този ще дойде и ще ми държи урок по бащинство..
С:Чакай , бе за какъв пансион говориш?
СТ:Ако не ми показваш уважение, ако не ме караш да споря с такива като този, аз няма да седя и да не правя нищо!Ще ида сега в социалните и ще им кажа истината, за фалшивия брак и да видим какво ще стане.На тях ще им е по -добре в пансиона.
С:Добре. Разбрахме се. Добре! Все още сделката е на масата, аз ще ти помагам у вас ,след болницата. Няма да ходя и в махалата, парите ти са тук. Няма повече проблеми, това е.
СТ:Ще се разделиш с онова момиче! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Пинокио при социалката:
П:Госпожо, права сте да сте шашардисана. Не беше правилно от моя страна , като полицай да мамя правителството.Каквото трябваше да бъде направено е направено, но аз съм жертва на добрата си воля! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Соц:Господин Пинки, не от това съм шашардисана...Аз вече знаех, че бракът ви е фалшив. Филиз ми каза./Ххахахахаха да видите на Пинки физиономиятааааа/ Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
П:Как тъй знаете?
Соц:Знам. Но също знам и колко Филиз обича децата и как добре се грижи за тях, затова си затворих очите. Не съм казала на директора си.
Добре , а вие защо сте тук? Нали помагахте на Филиз?
П:Помагах й , ама станах жертва на добрата си воля. Тя можеше поне една усмивка да ми даде. Те ми направиха всичко най - лошо. Направих им услуга , а замалко не загубих всичко.
Ако взема да изброявам всичките пъти през които ме направиха за срам , няма да смогна. Когато трябва да са благодарни, те ме съсипват още повече. Играха си с мен. Писна ми, дотук съм. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Соц:Филиз, не е такова момиче, може да е станало объркване?
П:Никакво объркване не е станало.Писна ми.Направете каквото е нужно, аз подавам жалба срещу нея! Ако трябва тези деца да бъдат взети в пансион, нека бъдат взети.Те и без това са на улицата, ама вие май не знаете.Изритаха и от вкъщи. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Наще събират каквото могат след дъжда оцелялото, на Киразка учебниците са съсипани.Фико даде на Филка първите им бележници, тя ги събирала. Ама са унищожени и наща наду цивката пак.
Ф:Како извинявай, просто мислех, че може да го поправиш.
Ф:Немога да го поправя. Като ваша кака трябва да мога, но не мога, съжалявам! Свърших, повече не мога!
Р:Како , ако не беше ти, ние нямаше да сме заедно. Ако не беше ти нямаше да ходим на училище. Какво се извиняваш?! Това е само парче хартия, ти дори не знаеш на какво си способна.
И През това ще минем , знаеш ли защо? Защото имаме велик глава на къщата!Имаме теб!Всички сме заедно , защото имаме теб! Лесно ли се разрушават Елибол?
Исмет:НЕ!/ И се гушна в кака си/
Ох и се гушнаха всички и се съвзеха. И сега Филка звъни от Тюлкиния на Сашо:

Ф:Ало Баръш!
С:Ало Филиз, Фикри бей дойде и разреши въпроса.
Ф:Как така?
С:Не знам донесе една торба с пари, не знам от къде ги извади. Къщата ще бъде продадена след дни и той ще с вземе документите от баща ми.
Ф:Ама не разбирам? Как така? Той от къде има пари?
С:И аз съм изненадан. Но вие не стойте навън вече, прибирайте се. Аз ще уредя нещата по - късно и ще дойда.
Ф:Ти къде си сега?
С:При баща си съм , после ще дойда и ще говорим.
Ф:Ок

Филка шашната едвам обяснява и насреща захилен Фикри.
Филка:Какво направи? Как го разреши?
Ф:Как? - С целувка. Как може? Дадох парите и готово. Айде събирайте се и вътре. Joy Joy Joy Joy Joy

Въххххх Хазалка как му скочи на конче от кеф Simple Smile

Ох вътре всеки го обсипва Фикри , ама никой бира не му дава, за толкова не е заслужил. И поплюха по Сашов татьо къв звер бил.
Ама не го оставят намира и го разпитват за парите.

# 374
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 573
.... Не знам дали има смисъл още да продължавам newsm78 ама засега ще пусна 32. Пък после вие ще кажете дали още се интересувате?


Въххххх Хазалка как му скочи на конче от кеф Simple Smile


По първия въпрос- има има, и Надето и Марги и аз мине не мине страница и се питаме дали.... Rolling Eyes Аз за пръв път "гледа" сериал по този начин, но е сигурно че по този начин може да го догледам без да ми оръзне, освен това много си падам по чувството ти за хумор, уникален стил Laughing

По втория въпрос вярно ли, иска ми се да го видя Crazy

Общи условия

Активация на акаунт